Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13846
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3410
    Týden:
    25
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 10:00 Velké Meziříčí - Kyjov 2:1 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Svratka - Hodonín 2:1 (0:1)
    So 17.08. 10:30 Humpolec - Sparta Brno 2:2 (1:1)
    So 17.08. 10:30 FŠ Třebíč - Břeclav 12:0 (4:0)
    Ne 18.08. 10:00 Nedvědice - Pelhřimov 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 10:00 Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo B 2:1 (0:0)
    Ne 18.08. 10:30 Žďár n.Sázavou - Líšeň B 0:3 (0:2)
    Ne 18.08. 10:30 Jihlava B - Kohoutovice 11:0 (5:0)

    1.kolo

    St 21.08. 14:15 Humpolec - 1.SC Znojmo B 3:0 (1:0)
    St 21.08. 14:30 Pelhřimov - Hodonín 2:1 (1:1)
    St 21.08. 15:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava B 0:3 (0:0)
    St 21.08. 15:45 Velké Meziříčí - Břeclav 4:3 (3:1)
    St 21.08. 16:00 Svratka - Sparta Brno 3:2 (1:0)
    St 21.08. 16:00 Nedvědice - Kyjov 5:1 (3:0)
    St 21.08. 16:00 FŠ Třebíč - Kohoutovice 6:0 (0:0)
    St 21.08. 18:15 Havlíčkův Brod - Líšeň B 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:00 Kyjov - Havlíčkův Brod 0:7 (0:4)
    So 24.08. 10:15 Sparta Brno - Velké Meziříčí 13:1 (5:1)
    So 24.08. 10:30 Hodonín - Kohoutovice 9:0 (5:0)
    So 24.08. 10:30 Svratka - Nedvědice 4:1 (1:0)
    So 24.08. 13:00 Líšeň B - Jihlava B 1:4 (1:1)
    Ne 25.08. 10:30 Břeclav - Žďár n.Sázavou 1:5 (1:3)
    Ne 25.08. 10:30 1.SC Znojmo B - FŠ Třebíč 2:2 (0:0)
    St 18.09. 14:30 Humpolec - Pelhřimov 4:1 (2:0)

    2.kolo

    St 28.08. 10:30 Břeclav - Havlíčkův Brod 1:8 (0:2)
    St 28.08. 10:30 1.SC Znojmo B - Velké Meziříčí 7:1 (3:1)
    St 28.08. 14:15 Kohoutovice - Žďár n.Sázavou 2:6 (1:3)
    St 28.08. 14:30 Pelhřimov - Svratka 2:5 (0:3)
    St 28.08. 14:45 Kyjov - Humpolec 2:5 (0:3)
    St 28.08. 15:00 Líšeň B - FŠ Třebíč 1:2 (0:1)
    St 28.08. 15:30 Sparta Brno - Nedvědice 7:0 (2:0)
    St 28.08. 15:45 Hodonín - Jihlava B 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 31.08. 10:30 Velké Meziříčí - Pelhřimov 1:3 (1:2)
    So 31.08. 10:30 FŠ Třebíč - Kyjov 4:2 (0:1)
    So 31.08. 10:30 Žďár n.Sázavou - 1.SC Znojmo B 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 3:5 (3:1)
    Ne 01.09. 10:30 Humpolec - Svratka 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:30 Jihlava B - Břeclav 10:0 (7:0)
    Ne 01.09. 13:45 Nedvědice - Hodonín 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 14:15 Kohoutovice - Líšeň B 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Kyjov - Žďár n.Sázavou 1:4 (1:2)
    So 07.09. 10:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 3:0 (1:0)
    So 07.09. 10:15 Sparta Brno - FŠ Třebíč 3:1 (0:1)
    So 07.09. 10:30 Svratka - Velké Meziříčí 11:0 (3:0)
    So 07.09. 12:45 Hodonín - Líšeň B 4:1 (2:0)
    So 07.09. 13:45 Nedvědice - Humpolec 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:30 Břeclav - Kohoutovice 6:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:30 1.SC Znojmo B - Jihlava B 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 10:30 Velké Meziříčí - Nedvědice 4:4 (1:2)
    So 14.09. 10:30 FŠ Třebíč - Pelhřimov 2:3 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Svratka 2:4 (2:4)
    Ne 15.09. 10:30 Humpolec - Hodonín 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:30 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 2:6 (1:4)
    Ne 15.09. 10:30 Jihlava B - Kyjov 16:1 (7:0)
    Ne 15.09. 10:30 Líšeň B - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 13:45 Kohoutovice - 1.SC Znojmo B 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Kyjov - Kohoutovice 5:0 (1:0)
    So 21.09. 10:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 3:0 (2:0)
    So 21.09. 10:15 Sparta Brno - Jihlava B 2:3 (0:2)
    So 21.09. 10:30 Hodonín - Břeclav 10:1 (8:0)
    So 21.09. 10:30 1.SC Znojmo B - Líšeň B 0:4 (0:2)
    So 21.09. 10:30 Svratka - FŠ Třebíč 2:0 (1:0)
    So 21.09. 13:15 Nedvědice - Havlíčkův Brod 0:4 (0:3)
    Ne 22.09. 10:30 Humpolec - Velké Meziříčí 8:0 (1:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:30 Velké Meziříčí - Hodonín 0:5 (0:4)
    So 28.09. 10:30 FŠ Třebíč - Nedvědice 2:0 (0:0)
    So 28.09. 10:30 Žďár n.Sázavou - Svratka 0:2 (0:2)
    So 28.09. 13:15 Havlíčkův Brod - Humpolec 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Jihlava B - Pelhřimov 5:2 (0:2)
    Ne 29.09. 10:30 Líšeň B - Kyjov 8:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:30 Břeclav - 1.SC Znojmo B 2:3 (2:2)
    St 02.10. 16:30 Kohoutovice - Sparta Brno 0:12 (0:3)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Kyjov - Břeclav 0:3 (0:1)
    So 05.10. 10:00 Pelhřimov - Kohoutovice 5:0 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Hodonín - 1.SC Znojmo B 3:0 (1:0)
    So 05.10. 10:30 Svratka - Jihlava B 1:1 (1:0)
    So 05.10. 10:30 Humpolec - FŠ Třebíč 0:4 (0:1)
    So 05.10. 10:30 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 2:5 (1:4)
    So 05.10. 12:45 Nedvědice - Žďár n.Sázavou 4:1 (3:1)
    Ne 06.10. 10:15 Sparta Brno - Líšeň B 3:1 (0:1)

    11.kolo

    So 12.10. 10:30 FŠ Třebíč - Velké Meziříčí 5:2 (1:1)
    So 12.10. 10:30 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:1 (1:1)
    So 12.10. 13:15 Havlíčkův Brod - Hodonín 1:3 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Jihlava B - Nedvědice 5:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:30 Líšeň B - Pelhřimov 5:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Břeclav - Sparta Brno 1:4 (1:2)
    Ne 13.10. 10:30 1.SC Znojmo B - Kyjov 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 12:45 Kohoutovice - Svratka 0:8 (0:3)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Pelhřimov - Břeclav 5:1 (1:0)
    So 19.10. 10:15 Sparta Brno - 1.SC Znojmo B 1:0 (0:0)
    So 19.10. 10:30 Hodonín - Kyjov 4:0 (1:0)
    So 19.10. 10:30 Svratka - Líšeň B 3:0 (1:0)
    So 19.10. 10:30 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 0:3 (0:0)
    So 19.10. 12:15 Nedvědice - Kohoutovice 4:2 (1:2)
    Ne 20.10. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 10:30 Humpolec - Jihlava B 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 26.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 1:1 (1:1)
    So 26.10. 10:00 Kyjov - Sparta Brno 0:8 (0:3)
    So 26.10. 10:30 FŠ Třebíč - Hodonín 3:3 (1:2)
    Ne 27.10. 10:00 Jihlava B - Velké Meziříčí 7:2 (4:1)
    Ne 27.10. 10:30 Břeclav - Svratka 0:5 (0:2)
    Ne 27.10. 10:30 1.SC Znojmo B - Pelhřimov 2:2 (0:2)
    Ne 27.10. 12:15 Kohoutovice - Humpolec 1:7 (1:3)
    Po 28.10. 10:30 Líšeň B - Nedvědice 4:1 (2:1)

    15.kolo

    So 09.11. 10:00 Kyjov - Svratka 0:2 (0:0)
    So 09.11. 10:15 Sparta Brno - Pelhřimov 7:1 (4:1)
    So 09.11. 10:30 Žďár n.Sázavou - Hodonín 4:5 (1:2)
    So 09.11. 11:00 Havlíčkův Brod - Kohoutovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 10:30 Jihlava B - FŠ Třebíč 6:2 (2:0)
    Ne 10.11. 10:30 Líšeň B - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)
    Ne 10.11. 10:30 Břeclav - Humpolec 1:3 (0:1)
    Ne 10.11. 10:30 1.SC Znojmo B - Nedvědice 3:0 (2:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    St 30.10. 13:15 Havlíčkův Brod - Jihlava B 0:5 (0:2)
    01.11. 16:30 Hodonín - Sparta Brno 2:4 (1:2)
    So 02.11. 10:00 Pelhřimov - Kyjov 4:2 (1:1)
    So 02.11. 10:30 Svratka - 1.SC Znojmo B 3:2 (0:1)
    So 02.11. 10:30 Humpolec - Líšeň B 2:1 (0:1)
    So 02.11. 10:30 Velké Meziříčí - Kohoutovice 13:1 (4:1)
    Ne 03.11. 11:45 Nedvědice - Břeclav 3:2 (3:1)
    So 07.03. 10:00 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 1:3 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 13 2 0 83:14 41
    2. 15 13 2 0 57:13 41
    3. 15 12 1 2 79:20 37
    4. 15 8 5 2 42:18 29
    5. 15 9 1 5 54:24 28
    6. 15 8 2 5 49:28 26
    7. 15 8 1 6 38:22 25
    8. 15 8 1 6 39:37 25
    9. 15 6 3 6 37:29 21
    10. 15 6 1 8 25:43 19
    11. 15 5 2 8 32:35 17
    12. 15 4 2 9 23:32 14
    13. 15 3 2 10 33:77 11
    14. 15 2 0 13 22:74 6
    15. 15 2 0 13 16:72 6
    16. 15 0 1 14 8:99 1

    Nejčtenější ze sportu