Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13871
  • Návštěvy: 277/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26334
    Týden:
    277
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Želatovice - Opatovice 4:2 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Jeseník - Zábřeh 0:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Mohelnice - Medlov 2:1 (2:0)
    So 03.08. 17:00 Litovel - Bohuňovice 2:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Ústí - Lipová 4:1 (1:0)
    Ne 04.08. 10:00 Černovír - Šternberk 3:1 (2:0)
    Ne 04.08. 17:00 Velké Losiny - Kralice 5:0 (2:0)
    Ne 04.08. 17:00 Lutín - Dolany 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Kralice - Lutín 0:3 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Šternberk - Mohelnice 5:1 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Želatovice - Jeseník 2:3 (1:2)
    Ne 11.08. 10:00 Opatovice - Lipová 1:3 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Dolany - Ústí 0:4 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 Bohuňovice - Velké Losiny 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Medlov - Litovel 2:1 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Zábřeh - Černovír 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Jeseník - Opatovice 5:1 (3:1)
    So 17.08. 16:30 Mohelnice - Zábřeh 0:1 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Litovel - Šternberk 1:3 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Ústí - Kralice 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 10:00 Černovír - Želatovice 2:3 np (2:2)
    Ne 18.08. 16:30 Velké Losiny - Medlov 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Lutín - Bohuňovice 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Lipová - Dolany 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Kralice - Lipová 1:2 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Šternberk - Velké Losiny 1:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Želatovice - Mohelnice 2:1 np (1:1)
    So 24.08. 16:30 Jeseník - Černovír 4:0 (3:0)
    Ne 25.08. 10:00 Opatovice - Dolany 1:2 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Bohuňovice - Ústí 5:1 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Medlov - Lutín 3:4 np (3:3)
    Ne 25.08. 16:30 Zábřeh - Litovel 5:1 (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Mohelnice - Jeseník 3:1 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Ústí - Medlov 1:3 (1:2)
    Ne 01.09. 10:00 Černovír - Opatovice 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 16:00 Litovel - Želatovice 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Velké Losiny - Zábřeh 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 16:00 Lutín - Šternberk 2:4 (2:2)
    Ne 01.09. 16:00 Lipová - Bohuňovice 0:1 np (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Dolany - Kralice 1:2 np (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Bohuňovice - Dolany 3:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Šternberk - Ústí 4:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Želatovice - Velké Losiny 4:3 np (3:3)
    So 07.09. 16:00 Jeseník - Litovel 1:3 (0:2)
    Ne 08.09. 10:00 Opatovice - Kralice 4:3 np (3:3)
    Ne 08.09. 16:00 Medlov - Lipová 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Zábřeh - Lutín 4:0 (2:0)
    St 25.09. 15:30 Černovír - Mohelnice 2:5 (2:3)

    15.kolo

    St 11.09. 16:00 Ústí - Opatovice 5:1 (3:0)
    St 11.09. 16:00 Lipová - Lutín 2:1 (2:0)
    St 11.09. 16:00 Dolany - Velké Losiny 1:2 np (1:1)
    St 11.09. 16:00 Kralice - Litovel 1:2 (1:0)
    St 11.09. 16:00 Bohuňovice - Mohelnice 3:2 np (2:2)
    St 11.09. 16:00 Medlov - Černovír 5:0 (2:0)
    St 11.09. 16:00 Šternberk - Jeseník 5:1 (1:1)
    St 11.09. 16:00 Zábřeh - Želatovice 1:3 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Mohelnice - Opatovice 3:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Litovel - Černovír 1:2 np (1:1)
    So 14.09. 16:00 Ústí - Zábřeh 3:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Kralice - Bohuňovice 3:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Velké Losiny - Jeseník 2:4 (1:3)
    Ne 15.09. 16:00 Lutín - Želatovice 4:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Lipová - Šternberk 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Dolany - Medlov 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Šternberk - Dolany 3:1 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Želatovice - Ústí 0:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Jeseník - Lutín 3:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Mohelnice - Litovel 1:0 np (0:0)
    Ne 22.09. 10:00 Opatovice - Bohuňovice 1:5 (1:5)
    Ne 22.09. 10:00 Černovír - Velké Losiny 2:1 np (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Medlov - Kralice 6:0 (3:0)
    Ne 22.09. 15:30 Zábřeh - Lipová 1:2 (1:2)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Litovel - Opatovice 2:0 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Ústí - Jeseník 3:0 (2:0)
    So 28.09. 15:30 Kralice - Šternberk 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Velké Losiny - Mohelnice 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Lutín - Černovír 6:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Lipová - Želatovice 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Dolany - Zábřeh 0:1 np (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Bohuňovice - Medlov 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Šternberk - Bohuňovice 4:0 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Želatovice - Dolany 2:0 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Jeseník - Lipová 2:3 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Mohelnice - Lutín 1:3 (0:2)
    So 05.10. 15:00 Litovel - Velké Losiny 2:1 np (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Opatovice - Medlov 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Černovír - Ústí 2:5 (0:4)
    Ne 06.10. 15:00 Zábřeh - Kralice 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 12.10. 13:30 Ústí - Mohelnice 2:4 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Kralice - Želatovice 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velké Losiny - Opatovice 4:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Lutín - Litovel 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Lipová - Černovír 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Dolany - Jeseník 1:5 (1:3)
    Ne 13.10. 15:00 Bohuňovice - Zábřeh 3:4 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Medlov - Šternberk 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Želatovice - Bohuňovice 0:2 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Jeseník - Kralice 1:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Mohelnice - Lipová 4:2 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Litovel - Ústí 1:4 (0:1)
    Ne 20.10. 10:00 Opatovice - Šternberk 1:6 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Černovír - Dolany 4:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Zábřeh - Medlov 3:4 np (3:3)
    Ne 20.10. 14:30 Velké Losiny - Lutín 3:4 (3:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Ústí - Velké Losiny 2:1 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Kralice - Černovír 7:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Šternberk - Zábřeh 3:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lutín - Opatovice 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lipová - Litovel 3:2 np (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Dolany - Mohelnice 0:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bohuňovice - Jeseník 2:1 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Medlov - Želatovice 4:3 (1:2)

    14.kolo

    So 02.11. 14:00 Želatovice - Šternberk 1:4 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Jeseník - Medlov 1:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Mohelnice - Kralice 2:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Litovel - Dolany 3:0 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Opatovice - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Černovír - Bohuňovice 2:4 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Velké Losiny - Lipová 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lutín - Ústí 1:3 (1:1)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 14:00 Šternberk - Černovír 3:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Kralice - Velké Losiny 1:2 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Lipová - Ústí 3:2 np (2:2)
    Ne 10.11. 10:00 Opatovice - Želatovice 1:2 np (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Zábřeh - Jeseník 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Medlov - Mohelnice 4:3 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Bohuňovice - Litovel 2:3 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Dolany - Lutín 0:2 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 15 0 0 1 53:15 45
    2. 16 11 1 1 3 42:22 36
    3. 16 10 1 1 4 42:25 33
    4. 16 8 3 1 4 30:24 31
    5. 16 8 3 0 5 36:24 30
    6. 16 8 2 1 5 32:23 29
    7. 16 8 1 3 4 26:24 29
    8. 16 8 1 2 5 35:27 28
    9. 16 8 1 0 7 35:27 26
    10. 16 7 0 1 8 33:30 22
    11. 16 3 1 6 6 25:27 17
    12. 16 3 4 0 9 26:35 17
    13. 16 4 1 1 10 22:37 15
    14. 16 2 2 1 11 20:52 11
    15. 16 2 1 1 12 18:50 9
    16. 16 1 0 3 12 6:39 6

    Nejčtenější ze sportu