Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13875
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    625
    Týden:
    10
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 15:00 Sedlec - Blatná 5:6 np (3:2)
    Ne 01.09. 10:00 Týn n/Vlt. - Vacov 4:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Hradiště B - Netolice 7:1 (4:0)
    Ne 01.09. 10:00 Protivín - Vodňany 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Vodňany - Týn n/Vlt. 2:1 np (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Blatná - Protivín 8:3 (3:3)
    Ne 08.09. 10:00 Vacov - Hradiště B 1:2 np (1:1)
    Ne 08.09. 14:30 Netolice - Sedlec 4:6 (3:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Sedlec - Vacov 5:2 (4:1)
    So 14.09. 10:00 Vodňany - Blatná 0:12 (0:4)
    Ne 15.09. 10:00 Týn n/Vlt. - Hradiště B 0:6 (0:3)
    Ne 15.09. 10:00 Protivín - Netolice 8:1 (6:0)

    5.kolo

    Ne 22.09. 10:00 Blatná - Týn n/Vlt. 7:0 (5:0)
    Ne 22.09. 10:00 Vacov - Protivín 7:0 (3:0)
    Ne 22.09. 10:00 Hradiště B - Sedlec 1:5 (1:4)
    St 25.09. 17:00 Netolice - Vodňany 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Vodňany - Vacov 5:4 np (3:1)
    Ne 29.09. 10:00 Týn n/Vlt. - Sedlec 9:4 (5:1)
    Ne 29.09. 10:00 Protivín - Hradiště B 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Blatná - Netolice 14:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Sedlec - Protivín 1:5 (0:3)
    Ne 06.10. 10:00 Netolice - Týn n/Vlt. 1:4 (1:2)
    Ne 06.10. 10:00 Vacov - Blatná 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Hradiště B - Vodňany 4:0 (1:0)

    8.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Týn n/Vlt. - Protivín 8:1 (1:0)
    Ne 13.10. 10:00 Hradiště B - Blatná 0:2 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Vacov - Netolice 3:1 (2:1)
    St 23.10. 15:45 Sedlec - Vodňany 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Vodňany - Protivín 0:7 (0:3)
    Ne 20.10. 09:30 Hradiště B - Netolice 8:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:00 Vacov - Týn n/Vlt. 2:5 (1:3)
    Ne 20.10. 10:00 Blatná - Sedlec 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Hradiště B - Vacov 5:0 (4:0)
    Ne 27.10. 10:00 Týn n/Vlt. - Vodňany 13:0 (3:0)
    Ne 27.10. 10:00 Protivín - Blatná 3:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Sedlec - Netolice 3:2 (1:1)

    11.kolo

    Ne 03.11. 10:00 Hradiště B - Týn n/Vlt. 3:0 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Vacov - Sedlec 4:3 (2:3)
    Ne 03.11. 10:00 Netolice - Protivín 0:6 (0:3)
    Ne 03.11. 10:00 Blatná - Vodňany 7:1 (4:1)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 09.11. 10:00 Vodňany - Sedlec 3:11 (2:6)
    Ne 10.11. 09:00 Protivín - Týn n/Vlt. 6:0 (3:0)
    Ne 10.11. 10:00 Blatná - Hradiště B 3:2 np (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Netolice - Vacov 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 8 2 0 1 63:14 28
    2. 11 8 0 0 3 45:27 24
    3. 11 6 1 1 3 37:14 21
    4. 11 6 0 1 4 44:33 19
    5. 11 6 0 1 4 46:38 19
    6. 11 3 0 2 6 26:32 11
    7. 11 1 2 0 8 12:66 7
    8. 11 1 0 0 10 13:62 3

    Nejčtenější ze sportu