Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13879
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2405
    Týden:
    10
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 10:00 Šternberk - Bohuňovice 0:5 (0:3)
    So 24.08. 10:00 Přerov B - Čechovice 4:2 (0:1)
    So 24.08. 14:00 Želatovice - Mohelnice 2:1 (1:1)
    So 24.08. 14:15 Chomoutov - Jeseník 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 10:00 Černovír - Kozlovice 0:9 (0:4)
    Ne 25.08. 10:00 Plumlov - Konice 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 14:30 Nové Sady - Zábřeh 1:4 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Konice - Šternberk 1:4 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Jeseník - Černovír 4:1 (2:0)
    So 31.08. 10:30 Mohelnice - Přerov B 4:1 (2:1)
    So 31.08. 11:00 Bohuňovice - Želatovice 2:3 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Čechovice - Chomoutov 6:3 (3:1)
    Ne 01.09. 10:00 Zábřeh - Plumlov 3:2 (3:0)
    Ne 01.09. 14:00 Kozlovice - Nové Sady 4:0 (1:0)

    1.kolo

    St 04.09. 16:30 Přerov B - Šternberk 5:1 (2:1)
    St 04.09. 16:30 Plumlov - Čechovice 1:2 (0:1)
    St 04.09. 16:30 Bohuňovice - Černovír 3:2 (3:2)
    St 04.09. 16:30 Zábřeh - Kozlovice 3:1 (2:1)
    St 04.09. 17:00 Konice - Jeseník 1:0 (1:0)
    Čt 05.09. 16:30 Mohelnice - Nové Sady 4:1 (2:0)
    St 11.09. 17:00 Želatovice - Chomoutov 2:1 np (0:1)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Plumlov - Kozlovice 2:7 (2:3)
    So 07.09. 10:00 Šternberk - Zábřeh 1:3 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Přerov B - Bohuňovice 0:5 (0:3)
    So 07.09. 13:30 Želatovice - Konice 2:0 (0:0)
    So 07.09. 13:45 Chomoutov - Černovír 6:4 (5:1)
    Ne 08.09. 10:00 Čechovice - Mohelnice 2:3 (0:1)
    Ne 08.09. 14:30 Nové Sady - Jeseník 4:5 (0:3)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Konice - Přerov B 3:0 (1:0)
    So 14.09. 10:00 Zábřeh - Želatovice 0:1 np (0:0)
    So 14.09. 10:00 Jeseník - Plumlov 4:0 (2:0)
    So 14.09. 10:30 Mohelnice - Chomoutov 5:0 (3:0)
    So 14.09. 11:00 Bohuňovice - Čechovice 1:0 (0:0)
    So 14.09. 14:00 Kozlovice - Šternberk 4:2 (2:1)
    St 02.10. 16:30 Černovír - Nové Sady 4:0 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Plumlov - Černovír 1:0 np (0:0)
    So 21.09. 10:00 Šternberk - Jeseník 2:3 np (2:2)
    So 21.09. 10:00 Přerov B - Zábřeh 0:3 (0:3)
    So 21.09. 10:30 Mohelnice - Bohuňovice 0:1 (0:1)
    So 21.09. 13:00 Želatovice - Kozlovice 0:2 (0:2)
    So 21.09. 13:15 Chomoutov - Nové Sady 1:3 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 Čechovice - Konice 1:3 (0:1)

    3.kolo

    St 18.09. 16:30 Bohuňovice - Plumlov 6:1 (2:1)
    St 25.09. 16:00 Přerov B - Chomoutov 2:3 (1:1)
    St 25.09. 16:00 Čechovice - Želatovice 2:3 np (2:2)
    St 25.09. 16:00 Mohelnice - Šternberk 6:3 (2:1)
    St 25.09. 16:00 Konice - Nové Sady 2:1 (2:1)
    St 25.09. 16:00 Zábřeh - Černovír 4:0 (1:0)
    St 25.09. 16:00 Kozlovice - Jeseník 2:3 (2:2)

    9.kolo

    So 28.09. 09:00 Zábřeh - Čechovice 3:2 (3:2)
    So 28.09. 10:00 Konice - Mohelnice 1:4 (1:1)
    So 28.09. 10:00 Jeseník - Želatovice 3:2 (2:0)
    So 28.09. 11:00 Bohuňovice - Chomoutov 5:0 (1:0)
    So 28.09. 14:00 Kozlovice - Přerov B 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:00 Černovír - Šternberk 1:2 (0:2)
    Ne 29.09. 13:00 Nové Sady - Plumlov 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Šternberk - Nové Sady 2:3 np (2:2)
    So 05.10. 10:00 Přerov B - Jeseník 0:6 (0:1)
    So 05.10. 10:30 Mohelnice - Zábřeh 2:0 (1:0)
    So 05.10. 11:00 Bohuňovice - Konice 3:1 (2:1)
    So 05.10. 12:30 Želatovice - Černovír 2:1 (2:0)
    So 05.10. 12:45 Chomoutov - Plumlov 3:2 (3:1)
    St 09.10. 15:45 Čechovice - Kozlovice 1:6 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 09:00 Zábřeh - Bohuňovice 2:3 (1:1)
    So 12.10. 10:00 Konice - Chomoutov 2:4 (1:1)
    So 12.10. 10:00 Jeseník - Čechovice 5:1 (3:0)
    So 12.10. 10:00 Plumlov - Šternberk 1:4 (0:3)
    So 12.10. 14:00 Kozlovice - Mohelnice 0:5 (0:3)
    So 12.10. 14:30 Nové Sady - Želatovice 1:2 np (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Černovír - Přerov B 0:5 (0:2)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Přerov B - Nové Sady 0:3 (0:3)
    So 19.10. 10:30 Mohelnice - Jeseník 2:3 (1:1)
    So 19.10. 11:00 Bohuňovice - Kozlovice 7:2 (4:0)
    So 19.10. 12:15 Chomoutov - Šternberk 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:00 Čechovice - Černovír 4:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Konice - Zábřeh 1:3 (0:1)
    Po 28.10. 14:30 Želatovice - Plumlov 7:1 (5:1)

    13.kolo

    So 26.10. 09:00 Zábřeh - Chomoutov 1:2 (0:0)
    So 26.10. 10:00 Jeseník - Bohuňovice 4:0 (2:0)
    So 26.10. 10:00 Plumlov - Přerov B 3:7 (3:1)
    So 26.10. 10:00 Šternberk - Želatovice 2:3 np (2:2)
    So 26.10. 14:00 Kozlovice - Konice 5:0 (5:0)
    Ne 27.10. 10:00 Černovír - Mohelnice 2:3 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Nové Sady - Čechovice 2:0 (2:0)

    2. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 10:00 Jeseník - Zábřeh 5:1 (3:1)
    So 02.11. 10:00 Konice - Černovír 0:4 (0:1)
    So 02.11. 10:00 Plumlov - Mohelnice 0:5 (0:3)
    So 02.11. 11:30 Želatovice - Přerov B 1:3 (0:3)
    So 02.11. 11:45 Chomoutov - Kozlovice 5:2 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Šternberk - Čechovice 2:6 (1:3)
    Ne 03.11. 14:30 Nové Sady - Bohuňovice 3:2 np (2:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 0 1 46:16 35
    2. 13 10 0 1 2 43:17 31
    3. 13 10 0 0 3 44:16 30
    4. 13 8 0 1 4 30:20 25
    5. 13 5 5 0 3 25:19 25
    6. 13 8 0 0 5 47:28 24
    7. 13 7 0 1 5 31:35 22
    8. 13 4 2 1 6 25:29 17
    9. 13 5 0 0 8 27:37 15
    10. 13 4 0 1 8 29:36 13
    11. 13 3 0 3 7 25:41 12
    12. 13 4 0 0 9 16:33 12
    13. 13 2 0 1 10 20:42 7
    14. 13 1 1 0 11 15:54 5

    Nejčtenější ze sportu