Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13890
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3444
    Týden:
    38
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    26.07. 20:30 Stuttgart - Hannover 2:1 (2:1)
    So 27.07. 13:00 Dynamo Dresden - Norimberk 0:1 (0:0)
    So 27.07. 15:30 Kiel - Sandhausen 1:1 (0:1)
    So 27.07. 15:30 Osnabrück - Heidenheim 1:3 (0:0)
    Ne 28.07. 13:30 Hamburg - Darmstadt 1:1 (0:0)
    Ne 28.07. 15:30 Fürth - Aue 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 15:30 Regensburg - VfL Bochum 3:1 (1:0)
    Ne 28.07. 15:30 Wehen - Karlsruhe SC 1:2 (0:1)
    Po 29.07. 20:30 Bielefeld - St. Pauli 1:1 (0:1)

    2.kolo

    02.08. 18:30 VfL Bochum - Bielefeld 3:3 (0:0)
    02.08. 18:30 Sandhausen - Osnabrück 0:1 (0:0)
    02.08. 20:30 St. Pauli - Fürth 1:3 (1:2)
    So 03.08. 13:00 Karlsruhe SC - Dynamo Dresden 4:2 (1:1)
    So 03.08. 15:30 Hannover - Regensburg 1:1 (0:0)
    Ne 04.08. 13:30 Heidenheim - Stuttgart 2:2 (0:0)
    Ne 04.08. 15:30 Aue - Wehen 3:2 (2:1)
    Ne 04.08. 15:30 Darmstadt - Kiel 2:0 (1:0)
    Po 05.08. 20:30 Norimberk - Hamburg 0:4 (0:2)

    3.kolo

    16.08. 18:30 Hamburg - VfL Bochum 1:0 (0:0)
    16.08. 18:30 Sandhausen - Norimberk 3:2 (2:1)
    So 17.08. 13:00 Bielefeld - Aue 3:1 (1:0)
    So 17.08. 13:00 Stuttgart - St. Pauli 2:1 (0:1)
    So 17.08. 13:00 Wehen - Hannover 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 13:30 Dynamo Dresden - Heidenheim 2:1 (0:0)
    Ne 18.08. 13:30 Fürth - Regensburg 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 13:30 Kiel - Karlsruhe SC 2:1 (1:1)
    Po 19.08. 20:30 Osnabrück - Darmstadt 4:0 (1:0)

    4.kolo

    23.08. 18:30 Aue - Stuttgart 0:0 (0:0)
    23.08. 18:30 Darmstadt - Dynamo Dresden 0:0 (0:0)
    So 24.08. 13:00 VfL Bochum - Wehen 3:3 (0:3)
    So 24.08. 13:00 Hannover - Fürth 1:1 (0:1)
    So 24.08. 13:00 Regensburg - Bielefeld 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 13:30 Heidenheim - Sandhausen 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 13:30 Karlsruhe SC - Hamburg 2:4 (0:2)
    Ne 25.08. 13:30 Norimberk - Osnabrück 1:0 (0:0)
    Po 26.08. 20:30 St. Pauli - Kiel 2:1 (0:0)

    5.kolo

    30.08. 18:30 Norimberk - Heidenheim 2:2 (1:0)
    30.08. 18:30 Sandhausen - Darmstadt 1:0 (0:0)
    So 31.08. 13:00 Bielefeld - Fürth 2:2 (1:2)
    So 31.08. 13:00 Dynamo Dresden - St. Pauli 3:3 (1:3)
    So 31.08. 13:00 Wehen - Regensburg 0:5 (0:2)
    Ne 01.09. 13:30 Hamburg - Hannover 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 13:30 Kiel - Aue 1:1 (0:0)
    Ne 01.09. 13:30 Osnabrück - Karlsruhe SC 3:0 (1:0)
    Po 02.09. 20:30 Stuttgart - VfL Bochum 2:1 (1:1)

    6.kolo

    13.09. 18:30 Fürth - Wehen 2:1 (0:0)
    13.09. 18:30 Karlsruhe SC - Sandhausen 1:0 (0:0)
    So 14.09. 13:00 Hannover - Bielefeld 0:2 (0:1)
    So 14.09. 13:00 Heidenheim - Kiel 3:0 (2:0)
    So 14.09. 13:00 Regensburg - Stuttgart 2:3 (0:1)
    Ne 15.09. 13:30 Aue - Osnabrück 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 13:30 VfL Bochum - Dynamo Dresden 2:2 (0:0)
    Ne 15.09. 13:30 Darmstadt - Norimberk 3:3 (1:2)
    Po 16.09. 20:30 St. Pauli - Hamburg 2:0 (1:0)

    7.kolo

    20.09. 18:30 Heidenheim - Darmstadt 1:0 (0:0)
    20.09. 18:30 Kiel - Hannover 1:2 (0:1)
    So 21.09. 13:00 Norimberk - Karlsruhe SC 1:1 (1:1)
    So 21.09. 13:00 Sandhausen - VfL Bochum 1:1 (0:0)
    So 21.09. 13:00 Stuttgart - Fürth 2:0 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Wehen - Bielefeld 2:5 (1:3)
    Ne 22.09. 13:30 Dynamo Dresden - Regensburg 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 13:30 Hamburg - Aue 4:0 (2:0)
    Ne 22.09. 13:30 Osnabrück - St. Pauli 1:1 (1:1)

    8.kolo

    27.09. 18:30 Bielefeld - Stuttgart 0:1 (0:0)
    27.09. 18:30 Wehen - Osnabrück 2:0 (1:0)
    So 28.09. 13:00 VfL Bochum - Darmstadt 2:2 (2:1)
    So 28.09. 13:00 Karlsruhe SC - Heidenheim 1:1 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Regensburg - Hamburg 2:2 (1:0)
    Ne 29.09. 13:30 Aue - Dynamo Dresden 4:1 (3:1)
    Ne 29.09. 13:30 Fürth - Kiel 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 13:30 St. Pauli - Sandhausen 2:0 (2:0)
    Po 30.09. 20:30 Hannover - Norimberk 0:4 (0:3)

    9.kolo

    04.10. 18:30 Darmstadt - Karlsruhe SC 1:1 (1:1)
    04.10. 18:30 Stuttgart - Wehen 1:2 (1:2)
    So 05.10. 13:00 Dynamo Dresden - Hannover 0:2 (0:0)
    So 05.10. 13:00 Hamburg - Fürth 2:0 (0:0)
    So 05.10. 13:00 Sandhausen - Aue 2:2 (2:1)
    Ne 06.10. 13:30 Heidenheim - VfL Bochum 2:3 (1:2)
    Ne 06.10. 13:30 Kiel - Regensburg 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:30 Norimberk - St. Pauli 1:1 (0:1)
    Po 07.10. 20:30 Osnabrück - Bielefeld 0:1 (0:0)

    10.kolo

    18.10. 18:30 Aue - Norimberk 4:3 (0:0)
    18.10. 18:30 Fürth - Dynamo Dresden 2:0 (2:0)
    So 19.10. 13:00 Regensburg - Sandhausen 1:0 (0:0)
    So 19.10. 13:00 St. Pauli - Darmstadt 0:1 (0:0)
    So 19.10. 13:00 Wehen - Heidenheim 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 13:30 VfL Bochum - Karlsruhe SC 3:3 (3:2)
    Ne 20.10. 13:30 Hannover - Osnabrück 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 13:30 Stuttgart - Kiel 0:1 (0:0)
    Po 21.10. 20:30 Bielefeld - Hamburg 1:1 (0:1)

    11.kolo

    25.10. 18:30 Darmstadt - Aue 1:0 (0:0)
    25.10. 18:30 Kiel - VfL Bochum 2:1 (1:1)
    So 26.10. 13:00 Dynamo Dresden - Bielefeld 0:1 (0:0)
    So 26.10. 13:00 Hamburg - Stuttgart 6:2 (3:1)
    So 26.10. 13:00 Karlsruhe SC - Hannover 3:3 (1:2)
    Ne 27.10. 13:30 Heidenheim - St. Pauli 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 13:30 Norimberk - Regensburg 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 13:30 Osnabrück - Fürth 0:0 (0:0)
    Po 28.10. 20:30 Sandhausen - Wehen 0:0 (0:0)

    12.kolo

    01.11. 18:30 Hannover - Sandhausen 1:1 (1:0)
    01.11. 18:30 Regensburg - Osnabrück 3:3 (2:0)
    So 02.11. 13:00 Aue - Heidenheim 1:1 (0:0)
    So 02.11. 13:00 Fürth - Darmstadt 3:1 (2:0)
    So 02.11. 13:00 St. Pauli - Karlsruhe SC 2:2 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Bielefeld - Kiel 2:1 (1:0)
    Ne 03.11. 13:30 Stuttgart - Dynamo Dresden 3:1 (2:0)
    Ne 03.11. 13:30 Wehen - Hamburg 1:1 (0:0)
    Po 04.11. 20:30 VfL Bochum - Norimberk 3:1 (3:0)

    13.kolo

    08.11. 18:30 Dynamo Dresden - Wehen 1:0 (1:0)
    08.11. 18:30 St. Pauli - VfL Bochum 1:1 (1:1)
    So 09.11. 13:00 Kiel - Hamburg 1:1 (1:0)
    So 09.11. 13:00 Osnabrück - Stuttgart 1:0 (1:0)
    So 09.11. 13:00 Sandhausen - Fürth 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Darmstadt - Regensburg 2:2 (0:1)
    Ne 10.11. 13:30 Heidenheim - Hannover 4:0 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Norimberk - Bielefeld 1:5 (0:3)
    Po 11.11. 20:30 Karlsruhe SC - Aue 1:1 (0:1)

    14.kolo

    22.11. 18:30 Aue - St. Pauli 3:1 (2:0)
    22.11. 18:30 VfL Bochum - Osnabrück 1:1 (1:1)
    So 23.11. 13:00 Bielefeld - Sandhausen 1:1 (1:1)
    So 23.11. 13:00 Hamburg - Dynamo Dresden 2:1 (0:0)
    So 23.11. 13:00 Wehen - Kiel 3:6 (2:4)
    Ne 24.11. 13:30 Fürth - Norimberk 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 13:30 Regensburg - Heidenheim 3:1 (1:1)
    Ne 24.11. 13:30 Stuttgart - Karlsruhe SC 3:0 (1:0)
    Po 25.11. 20:30 Hannover - Darmstadt 1:2 (1:2)

    15.kolo

    29.11. 18:30 Karlsruhe SC - Regensburg 4:1 (2:0)
    29.11. 18:30 Osnabrück - Hamburg 2:1 (2:0)
    So 30.11. 13:00 VfL Bochum - Aue 2:0 (0:0)
    So 30.11. 13:00 Dynamo Dresden - Kiel 1:2 (0:2)
    So 30.11. 13:00 Norimberk - Wehen 0:2 (0:1)
    So 30.11. 13:00 St. Pauli - Hannover 0:1 (0:1)
    Ne 01.12. 13:30 Darmstadt - Bielefeld 1:3 (0:0)
    Ne 01.12. 13:30 Heidenheim - Fürth 1:0 (0:0)
    Ne 01.12. 13:30 Sandhausen - Stuttgart 2:1 (2:0)

    16.kolo

    06.12. 18:30 Bielefeld - Karlsruhe SC 2:2 (0:1)
    06.12. 18:30 Hamburg - Heidenheim 0:1 (0:0)
    So 07.12. 13:00 Fürth - VfL Bochum 3:1 (1:0)
    So 07.12. 13:00 Hannover - Aue 3:2 (1:1)
    So 07.12. 13:00 Kiel - Osnabrück 2:4 (2:1)
    Ne 08.12. 13:30 Dynamo Dresden - Sandhausen 1:1 (1:1)
    Ne 08.12. 13:30 Regensburg - St. Pauli 1:0 (1:0)
    Ne 08.12. 13:30 Wehen - Darmstadt 0:0 (0:0)
    Po 09.12. 20:30 Stuttgart - Norimberk 3:1 (0:1)

    17.kolo

    13.12. 18:30 Aue - Regensburg 1:0 (1:0)
    13.12. 18:30 VfL Bochum - Hannover 2:1 (2:0)
    So 14.12. 13:00 Heidenheim - Bielefeld 0:0 (0:0)
    So 14.12. 13:00 Karlsruhe SC - Fürth 1:5 (1:2)
    So 14.12. 13:00 St. Pauli - Wehen 3:1 (1:0)
    Ne 15.12. 13:30 Norimberk - Kiel 2:2 (1:0)
    Ne 15.12. 13:30 Osnabrück - Dynamo Dresden 3:0 (1:0)
    Ne 15.12. 13:30 Sandhausen - Hamburg 1:1 (1:0)
    Po 16.12. 20:30 Darmstadt - Stuttgart 1:1 (1:1)

    18.kolo

    20.12. 18:30 Norimberk - Dynamo Dresden 2:0 (1:0)
    20.12. 18:30 Karlsruhe SC - Wehen 0:1 (0:0)
    So 21.12. 13:00 Hannover - Stuttgart 2:2 (1:0)
    So 21.12. 13:00 St. Pauli - Bielefeld 3:0 (2:0)
    So 21.12. 13:00 Aue - Fürth 3:1 (1:0)
    So 21.12. 13:00 Darmstadt - Hamburg 2:2 (1:2)
    Ne 22.12. 13:30 Sandhausen - Kiel 2:2 (0:1)
    Ne 22.12. 13:30 Heidenheim - Osnabrück 3:1 (1:0)
    Ne 22.12. 13:30 VfL Bochum - Regensburg 2:3 (1:2)

    19.kolo

    Út 28.01. 18:30 Bielefeld - VfL Bochum 2:0 (1:0)
    Út 28.01. 20:30 Wehen - Aue 1:0 (1:0)
    Út 28.01. 20:30 Regensburg - Hannover 1:0 (1:0)
    Út 28.01. 20:30 Fürth - St. Pauli 3:0 (1:0)
    St 29.01. 18:30 Stuttgart - Heidenheim 3:0 (1:0)
    St 29.01. 20:30 Kiel - Darmstadt 1:1 (1:1)
    St 29.01. 20:30 Dynamo Dresden - Karlsruhe SC 1:0 (1:0)
    St 29.01. 20:30 Osnabrück - Sandhausen 1:3 (0:1)
    Čt 30.01. 20:30 Hamburg - Norimberk 4:1 (2:0)

    20.kolo

    31.01. 18:30 Aue - Bielefeld 0:0 (0:0)
    31.01. 18:30 Regensburg - Fürth 0:2 (0:2)
    So 01.02. 13:00 Karlsruhe SC - Kiel 0:2 (0:2)
    So 01.02. 13:00 St. Pauli - Stuttgart 1:1 (0:0)
    So 01.02. 13:00 Hannover - Wehen 2:2 (0:1)
    Ne 02.02. 13:30 Heidenheim - Dynamo Dresden 0:0 (0:0)
    Ne 02.02. 13:30 Darmstadt - Osnabrück 2:2 (1:1)
    Ne 02.02. 13:30 Norimberk - Sandhausen 2:0 (1:0)
    Po 03.02. 20:30 VfL Bochum - Hamburg 1:3 (0:0)

    21.kolo

    07.02. 18:30 Dynamo Dresden - Darmstadt 2:3 (1:3)
    07.02. 18:30 Sandhausen - Heidenheim 0:1 (0:1)
    So 08.02. 13:00 Stuttgart - Aue 3:0 (2:0)
    So 08.02. 13:00 Hamburg - Karlsruhe SC 2:0 (0:0)
    So 08.02. 13:00 Osnabrück - Norimberk 0:1 (0:0)
    Ne 09.02. 13:30 Wehen - VfL Bochum 0:1 (0:1)
    Ne 09.02. 13:30 Fürth - Hannover 1:3 (0:1)
    Ne 09.02. 13:30 Bielefeld - Regensburg 6:0 (2:0)
    Po 10.02. 20:30 Kiel - St. Pauli 2:1 (1:0)

    22.kolo

    14.02. 18:30 St. Pauli - Dynamo Dresden 0:0 (0:0)
    14.02. 18:30 Heidenheim - Norimberk 2:2 (1:1)
    So 15.02. 13:00 Fürth - Bielefeld 2:4 (0:2)
    So 15.02. 13:00 Hannover - Hamburg 1:1 (0:0)
    So 15.02. 13:00 Regensburg - Wehen 1:0 (0:0)
    Ne 16.02. 13:30 Aue - Kiel 1:2 (0:1)
    Ne 16.02. 13:30 Karlsruhe SC - Osnabrück 1:1 (1:0)
    Ne 16.02. 13:30 Darmstadt - Sandhausen 1:0 (0:0)
    Po 17.02. 20:30 VfL Bochum - Stuttgart 0:1 (0:0)

    23.kolo

    21.02. 18:30 Osnabrück - Aue 0:0 (0:0)
    21.02. 18:30 Wehen - Fürth 1:1 (1:0)
    So 22.02. 13:00 Dynamo Dresden - VfL Bochum 1:2 (0:0)
    So 22.02. 13:00 Kiel - Heidenheim 0:1 (0:0)
    So 22.02. 13:00 Stuttgart - Regensburg 2:0 (0:0)
    So 22.02. 13:00 Hamburg - St. Pauli 0:2 (0:2)
    Ne 23.02. 13:30 Norimberk - Darmstadt 1:2 (1:0)
    Ne 23.02. 13:30 Sandhausen - Karlsruhe SC 0:2 (0:2)
    Ne 23.02. 13:45 Bielefeld - Hannover 1:0 (0:0)

    24.kolo

    28.02. 18:30 Regensburg - Dynamo Dresden 1:2 (0:0)
    28.02. 18:30 Karlsruhe SC - Norimberk 0:1 (0:0)
    So 29.02. 13:00 Aue - Hamburg 3:0 (1:0)
    So 29.02. 13:00 Darmstadt - Heidenheim 2:0 (2:0)
    So 29.02. 13:00 Fürth - Stuttgart 2:0 (0:0)
    Ne 01.03. 13:30 St. Pauli - Osnabrück 3:1 (2:0)
    Ne 01.03. 13:30 VfL Bochum - Sandhausen 4:4 (2:2)
    Ne 01.03. 13:30 Bielefeld - Wehen 1:0 (0:0)
    Po 02.03. 20:30 Hannover - Kiel 3:1 (1:0)

    25.kolo

    06.03. 18:30 Norimberk - Hannover 0:3 (0:2)
    06.03. 18:30 Osnabrück - Wehen 2:6 (2:5)
    So 07.03. 13:00 Darmstadt - VfL Bochum 0:0 (0:0)
    So 07.03. 13:00 Heidenheim - Karlsruhe SC 3:1 (3:0)
    So 07.03. 13:00 Hamburg - Regensburg 2:1 (1:1)
    Ne 08.03. 13:30 Dynamo Dresden - Aue 2:1 (1:1)
    Ne 08.03. 13:30 Kiel - Fürth 1:1 (1:1)
    Ne 08.03. 13:30 Sandhausen - St. Pauli 2:2 (1:1)
    Po 09.03. 20:30 Stuttgart - Bielefeld 1:1 (0:0)

    29.kolo

    29.05. 18:30 Darmstadt - Fürth 1:1 (0:0)
    29.05. 18:30 Osnabrück - Regensburg 2:2 (0:2)
    So 30.05. 13:00 Kiel - Bielefeld 1:2 (0:1)
    So 30.05. 13:00 Norimberk - VfL Bochum 0:0 (0:0)
    So 30.05. 13:00 Sandhausen - Hannover 3:1 (0:0)
    So 30.05. 13:00 Karlsruhe SC - St. Pauli 1:1 (0:0)
    Ne 31.05. 13:30 Heidenheim - Aue 3:0 (0:0)
    Ne 31.05. 13:30 Dynamo Dresden - Stuttgart 0:2 (0:1)
    Ne 31.05. 13:30 Hamburg - Wehen 3:2 (2:1)

    26.kolo

    So 16.05. 13:00 Karlsruhe SC - Darmstadt 2:0 (0:0)
    So 16.05. 13:00 VfL Bochum - Heidenheim 3:0 (1:0)
    So 16.05. 13:00 Regensburg - Kiel 2:2 (0:1)
    So 16.05. 13:00 Aue - Sandhausen 3:1 (1:0)
    Ne 17.05. 13:30 Fürth - Hamburg 2:2 (1:1)
    Ne 17.05. 13:30 St. Pauli - Norimberk 1:0 (0:0)
    Ne 17.05. 13:30 Bielefeld - Osnabrück 1:1 (1:0)
    Ne 17.05. 13:30 Wehen - Stuttgart 2:1 (0:0)
    St 03.06. 18:30 Hannover - Dynamo Dresden 3:0 (3:0)

    30.kolo

    05.06. 18:30 Fürth - Sandhausen 1:2 (0:2)
    05.06. 18:30 VfL Bochum - St. Pauli 2:0 (1:0)
    So 06.06. 13:00 Regensburg - Darmstadt 3:0 (1:0)
    So 06.06. 13:00 Wehen - Dynamo Dresden 2:3 (2:2)
    So 06.06. 13:00 Bielefeld - Norimberk 1:1 (1:1)
    Ne 07.06. 13:30 Hannover - Heidenheim 2:1 (2:0)
    Ne 07.06. 13:30 Aue - Karlsruhe SC 1:0 (1:0)
    Ne 07.06. 13:30 Stuttgart - Osnabrück 0:0 (0:0)
    Po 08.06. 20:30 Hamburg - Kiel 3:3 (2:1)

    27.kolo

    22.05. 18:30 Norimberk - Aue 1:1 (0:0)
    22.05. 18:30 Heidenheim - Wehen 1:0 (0:0)
    So 23.05. 13:00 Osnabrück - Hannover 2:4 (1:1)
    So 23.05. 13:00 Sandhausen - Regensburg 0:0 (0:0)
    So 23.05. 13:00 Darmstadt - St. Pauli 4:0 (1:0)
    Ne 24.05. 13:30 Hamburg - Bielefeld 0:0 (0:0)
    Ne 24.05. 13:30 Karlsruhe SC - VfL Bochum 0:0 (0:0)
    Ne 24.05. 13:30 Kiel - Stuttgart 3:2 (1:0)
    Út 09.06. 18:30 Dynamo Dresden - Fürth 1:1 (0:1)

    31.kolo

    12.06. 18:30 Sandhausen - Bielefeld 0:0 (0:0)
    12.06. 18:30 Dynamo Dresden - Hamburg 0:1 (0:0)
    So 13.06. 13:00 Osnabrück - VfL Bochum 0:2 (0:1)
    So 13.06. 13:00 Norimberk - Fürth 0:1 (0:0)
    So 13.06. 13:00 Heidenheim - Regensburg 4:1 (1:0)
    So 13.06. 13:00 Kiel - Wehen 1:2 (1:1)
    Ne 14.06. 13:30 St. Pauli - Aue 2:1 (2:0)
    Ne 14.06. 13:30 Darmstadt - Hannover 3:2 (1:0)
    Ne 14.06. 13:30 Karlsruhe SC - Stuttgart 2:1 (1:1)

    28.kolo

    Út 26.05. 18:30 Aue - Darmstadt 1:3 (1:1)
    Út 26.05. 18:30 Regensburg - Norimberk 2:2 (1:1)
    Út 26.05. 18:30 Fürth - Osnabrück 0:2 (0:1)
    Út 26.05. 18:30 Wehen - Sandhausen 0:1 (0:1)
    St 27.05. 18:30 St. Pauli - Heidenheim 0:0 (0:0)
    St 27.05. 18:30 Hannover - Karlsruhe SC 1:1 (0:0)
    St 27.05. 18:30 VfL Bochum - Kiel 2:1 (0:0)
    Čt 28.05. 20:30 Stuttgart - Hamburg 3:2 (0:2)
    Po 15.06. 20:30 Bielefeld - Dynamo Dresden 4:0 (1:0)

    32.kolo

    Út 16.06. 18:30 Fürth - Heidenheim 0:0 (0:0)
    Út 16.06. 18:30 Wehen - Norimberk 0:6 (0:3)
    Út 16.06. 18:30 Hamburg - Osnabrück 1:1 (1:0)
    St 17.06. 18:30 Aue - VfL Bochum 1:2 (0:2)
    St 17.06. 18:30 Regensburg - Karlsruhe SC 2:1 (1:0)
    St 17.06. 18:30 Hannover - St. Pauli 4:0 (2:0)
    St 17.06. 18:45 Stuttgart - Sandhausen 5:1 (4:0)
    Čt 18.06. 18:30 Kiel - Dynamo Dresden 2:0 (1:0)
    Čt 18.06. 20:30 Bielefeld - Darmstadt 1:0 (0:0)

    33.kolo

    Ne 21.06. 15:30 Karlsruhe SC - Bielefeld 3:3 (1:3)
    Ne 21.06. 15:30 Sandhausen - Dynamo Dresden 0:1 (0:0)
    Ne 21.06. 15:30 VfL Bochum - Fürth 2:2 (1:1)
    Ne 21.06. 15:30 Heidenheim - Hamburg 2:1 (0:0)
    Ne 21.06. 15:30 Aue - Hannover 2:1 (1:0)
    Ne 21.06. 15:30 Osnabrück - Kiel 4:1 (2:0)
    Ne 21.06. 15:30 St. Pauli - Regensburg 1:1 (1:1)
    Ne 21.06. 15:30 Norimberk - Stuttgart 0:6 (0:3)
    Ne 21.06. 15:30 Darmstadt - Wehen 3:1 (0:1)

    34.kolo

    Ne 28.06. 15:30 Regensburg - Aue 1:2 (1:1)
    Ne 28.06. 15:30 Hannover - VfL Bochum 2:0 (1:0)
    Ne 28.06. 15:30 Stuttgart - Darmstadt 1:3 (1:1)
    Ne 28.06. 15:30 Bielefeld - Heidenheim 3:0 (2:0)
    Ne 28.06. 15:30 Fürth - Karlsruhe SC 1:2 (1:1)
    Ne 28.06. 15:30 Kiel - Norimberk 1:1 (0:1)
    Ne 28.06. 15:30 Dynamo Dresden - Osnabrück 2:2 (1:0)
    Ne 28.06. 15:30 Hamburg - Sandhausen 1:5 (0:2)
    Ne 28.06. 15:30 Wehen - St. Pauli 5:3 (3:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 18 14 2 65:30 68
    2. 34 17 7 10 62:41 58
    3. 34 15 10 9 45:36 55
    4. 34 14 12 8 62:46 54
    5. 34 13 13 8 48:43 52
    6. 34 13 9 12 54:49 48
    7.
     Aue
    34 13 8 13 46:48 47
    8. 34 11 13 10 53:51 46
    9. 34 11 11 12 46:45 44
    10. 34 10 13 11 43:45 43
    11. 34 11 10 13 53:56 43
    12. 34 11 10 13 50:56 43
    13. 34 9 13 12 46:48 40
    14. 34 9 12 13 41:50 39
    15. 34 8 13 13 45:56 37
    16. 34 8 13 13 45:58 37
    17. 34 9 7 18 45:65 34
    18. 34 8 8 18 32:58 32

    Nejčtenější ze sportu