Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13935
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36529
    Týden:
    90
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Velké Hamry - Kolín 1:2 np (1:1)
    So 10.08. 10:15 Libiš - Letohrad 1:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Ostrá - Nymburk 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Náchod - Kutná Hora 4:1 (3:1)
    Ne 11.08. 15:30 Benátky - Trutnov 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Hlinsko - Čáslav 5:1 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Dvůr Králové - Horky 5:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Poříčany - Vysoké Mýto 2:6 (1:2)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Kolín - Vysoké Mýto 0:2 (0:1)
    So 17.08. 10:15 Kutná Hora - Poříčany 2:1 (2:0)
    So 17.08. 10:15 Velké Hamry - Hlinsko 3:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Horky - Ostrá 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Trutnov - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Letohrad - Benátky 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Nymburk - Náchod 0:4 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Čáslav - Libiš 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Libiš - Velké Hamry 1:2 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Ostrá - Trutnov 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Vysoké Mýto - Kutná Hora 2:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Benátky - Čáslav 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Poříčany - Nymburk 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Kolín - Kutná Hora 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 10:15 Velké Hamry - Benátky 1:2 np (1:1)
    So 31.08. 17:00 Trutnov - Náchod 4:3 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Letohrad - Ostrá 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Nymburk - Vysoké Mýto 0:2 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Horky - Poříčany 4:2 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Čáslav - Dvůr Králové 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Hlinsko - Libiš 4:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Libiš - Kolín 1:3 (0:2)
    So 07.09. 10:15 Kutná Hora - Nymburk 1:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Ostrá - Čáslav 2:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Náchod - Letohrad 2:1 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vysoké Mýto - Horky 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Benátky - Hlinsko 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Dvůr Králové - Velké Hamry 4:2 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Poříčany - Trutnov 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Kolín - Nymburk 2:0 (0:0)
    So 14.09. 10:15 Velké Hamry - Ostrá 2:1 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Libiš - Benátky 1:2 (1:1)
    So 14.09. 13:30 Horky - Kutná Hora 5:1 (4:1)
    So 14.09. 16:00 Trutnov - Vysoké Mýto 1:6 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Letohrad - Poříčany 2:3 (2:2)
    Ne 15.09. 14:30 Čáslav - Náchod 2:1 np (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Hlinsko - Dvůr Králové 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Kutná Hora - Trutnov 1:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Ostrá - Hlinsko 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Náchod - Velké Hamry 0:1 np (0:0)
    So 21.09. 16:30 Vysoké Mýto - Letohrad 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 13:00 Dvůr Králové - Libiš 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 Benátky - Kolín 1:3 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Poříčany - Čáslav 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Nymburk - Horky 4:3 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kolín - Horky 2:1 (1:0)
    So 28.09. 10:15 Libiš - Ostrá 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Trutnov - Nymburk 2:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Letohrad - Kutná Hora 2:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Velké Hamry - Poříčany 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Čáslav - Vysoké Mýto 1:2 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Hlinsko - Náchod 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Benátky - Dvůr Králové 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Kutná Hora - Čáslav 1:2 np (1:1)
    So 05.10. 13:00 Horky - Trutnov 3:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Ostrá - Benátky 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Náchod - Libiš 4:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Vysoké Mýto - Velké Hamry 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Dvůr Králové - Kolín 3:2 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Poříčany - Hlinsko 4:1 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Nymburk - Letohrad 1:4 (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Kolín - Trutnov 6:0 (3:0)
    So 12.10. 10:15 Velké Hamry - Kutná Hora 4:0 (2:0)
    So 12.10. 10:15 Libiš - Poříčany 5:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Letohrad - Horky 1:2 (0:0)
    Ne 13.10. 14:30 Čáslav - Nymburk 1:2 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Hlinsko - Vysoké Mýto 1:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Benátky - Náchod 2:1 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Dvůr Králové - Ostrá 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Kutná Hora - Hlinsko 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Ostrá - Kolín 1:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Náchod - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Vysoké Mýto - Libiš 3:1 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Horky - Čáslav 2:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Trutnov - Letohrad 3:2 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Poříčany - Benátky 2:3 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Nymburk - Velké Hamry 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Kolín - Letohrad 2:1 np (1:1)
    So 26.10. 10:15 Velké Hamry - Horky 6:0 (4:0)
    So 26.10. 10:15 Libiš - Kutná Hora 2:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Ostrá - Náchod 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Čáslav - Trutnov 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Hlinsko - Nymburk 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Benátky - Vysoké Mýto 1:3 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Dvůr Králové - Poříčany 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Kutná Hora - Benátky 1:2 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Náchod - Kolín 3:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové 4:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Horky - Hlinsko 2:3 np (2:2)
    So 02.11. 14:00 Trutnov - Velké Hamry 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Letohrad - Čáslav 5:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Poříčany - Ostrá 2:1 np (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Nymburk - Libiš 0:3 (0:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Kolín - Čáslav 3:1 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Velké Hamry - Letohrad 3:1 (1:1)
    So 09.11. 10:15 Libiš - Horky 1:2 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Ostrá - Vysoké Mýto 5:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Náchod - Poříčany 3:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Hlinsko - Trutnov 3:1 (3:0)
    Ne 10.11. 14:00 Benátky - Nymburk 5:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Dvůr Králové - Kutná Hora 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Kutná Hora - Ostrá 3:2 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Poříčany - Kolín 0:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Vysoké Mýto - Náchod 2:3 np (2:2)
    So 16.11. 13:30 Horky - Benátky 0:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Trutnov - Libiš 3:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Letohrad - Hlinsko 0:1 np (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Čáslav - Velké Hamry 4:2 (1:2)
    Ne 17.11. 13:30 Nymburk - Dvůr Králové 2:5 (1:0)

    16.kolo

    So 07.03. 10:15 Kolín - Velké Hamry 2:0 (2:0)
    So 07.03. 10:15 Kutná Hora - Náchod 0:3 (0:1)
    So 07.03. 14:30 Letohrad - Libiš 1:0 (0:0)
    So 07.03. 14:30 Vysoké Mýto - Poříčany 2:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Trutnov - Benátky 0:3 (0:3)
    So 07.03. 16:00 Horky - Dvůr Králové 5:4 (4:3)
    Ne 08.03. 14:30 Čáslav - Hlinsko 2:1 np (1:1)
    Ne 08.03. 14:30 Nymburk - Ostrá 1:3 (0:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 0 1 2 42:16 40
    2. 16 10 2 3 1 39:13 37
    3. 16 10 3 0 3 29:16 36
    4. 16 8 3 0 5 29:18 30
    5. 16 6 2 3 5 29:22 25
    6. 16 8 0 1 7 30:34 25
    7. 16 8 0 0 8 24:35 24
    8. 16 6 2 1 7 33:28 23
    9. 16 7 0 2 7 25:21 23
    10. 16 6 2 1 7 27:24 23
    11. 16 6 1 3 6 24:24 23
    12. 16 5 3 2 6 26:31 23
    13. 16 5 0 1 10 22:30 16
    14. 16 4 0 3 9 16:32 15
    15. 16 3 1 0 12 19:41 11
    16. 16 2 2 0 12 12:41 10

    Nejčtenější ze sportu