Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13936
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4389
    Týden:
    35
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 14.08. 10:30 Kroměříž - Líšeň 1:1 (1:1)
    St 14.08. 13:15 Baník Ostrava B - Jihlava 2:3 (0:1)
    St 14.08. 14:00 1.FC Slovácko B - Vítkovice 2:2 (2:0)
    St 14.08. 14:15 1.SC Znojmo - Sigma Olomouc B 2:1 (0:0)
    St 14.08. 14:45 Třinec - Prostějov 1:0 (1:0)
    St 14.08. 16:00 Hlučín - Blansko 2:0 (2:0)
    St 14.08. 16:00 Uničov - Zlín B 0:5 (0:3)
    Út 20.08. 10:30 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 4:0 (1:0)

    3.kolo

    So 17.08. 10:30 Frýdek-Místek - Hlučín 1:2 (1:0)
    So 17.08. 10:30 1.SC Znojmo - Zbrojovka Brno B 2:2 (2:0)
    So 17.08. 10:30 Kroměříž - Vítkovice 0:4 (0:3)
    So 17.08. 11:00 Baník Ostrava B - Líšeň 2:1 (1:0)
    So 17.08. 11:00 Jihlava - Zlín B 5:1 (3:0)
    Ne 18.08. 10:30 1.FC Slovácko B - Prostějov 5:1 (3:0)
    Ne 18.08. 11:00 Třinec - Blansko 1:1 (0:1)
    Út 20.08. 16:00 Uničov - Sigma Olomouc B 0:7 (0:4)

    4.kolo

    So 24.08. 10:30 Blansko - Zlín B 1:5 (1:3)
    So 24.08. 10:30 Líšeň - Jihlava 0:2 (0:1)
    So 24.08. 10:30 Prostějov - 1.SC Znojmo 1:1 (1:1)
    So 24.08. 10:30 Třinec - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B 5:2 (2:1)
    Ne 25.08. 10:30 Vítkovice - Uničov 5:1 (3:1)
    Ne 25.08. 10:30 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 4:1 (1:0)

    5.kolo

    Čt 29.08. 15:00 Frýdek-Místek - Blansko 2:1 (1:0)
    30.08. 11:00 Baník Ostrava B - Vítkovice 5:0 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Kroměříž - Prostějov 0:2 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Uničov - Zbrojovka Brno B 1:4 (1:3)
    So 31.08. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:30 1.FC Slovácko B - Třinec 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 10:30 Zlín B - Líšeň 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 11:00 1.SC Znojmo - Hlučín 2:3 (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 10:30 Blansko - Líšeň 1:4 (0:1)
    So 07.09. 10:30 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 3:2 (3:1)
    So 07.09. 11:00 Třinec - 1.SC Znojmo 3:1 (0:0)
    Ne 08.09. 09:30 Sigma Olomouc B - Zlín B 2:3 (2:0)
    Ne 08.09. 10:00 Hlučín - Kroměříž 4:3 (3:1)
    Ne 08.09. 10:30 Vítkovice - Jihlava 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 2:1 (2:0)
    Ne 08.09. 12:45 Prostějov - Uničov 2:2 (0:0)

    2.kolo

    St 11.09. 14:30 Blansko - Jihlava 3:2 (1:2)
    St 11.09. 15:00 Zlín B - Baník Ostrava B 2:4 (1:2)
    St 11.09. 15:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž 6:2 (4:1)
    St 11.09. 15:00 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:1)
    St 11.09. 15:00 Prostějov - Frýdek-Místek 3:2 (1:1)
    St 11.09. 16:00 Vítkovice - 1.SC Znojmo 2:0 (1:0)
    St 11.09. 16:00 Hlučín - Třinec 2:1 (1:1)
    St 18.09. 13:00 Líšeň - Uničov 6:3 (4:2)

    7.kolo

    So 14.09. 10:30 Kroměříž - Třinec 1:0 (1:0)
    So 14.09. 10:30 Uničov - Hlučín 0:4 (0:1)
    So 14.09. 10:30 Líšeň - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    So 14.09. 11:00 1.SC Znojmo - Frýdek-Místek 0:2 (0:1)
    So 14.09. 11:00 Baník Ostrava B - Prostějov 2:2 (0:1)
    So 14.09. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno B 7:3 (3:3)
    Ne 15.09. 10:30 1.FC Slovácko B - Blansko 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:30 Zlín B - Vítkovice 4:1 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Frýdek-Místek - Kroměříž 6:1 (3:1)
    So 21.09. 10:30 Blansko - Sigma Olomouc B 0:7 (0:6)
    So 21.09. 13:30 Třinec - Uničov 8:1 (5:1)
    Ne 22.09. 10:00 Hlučín - Baník Ostrava B 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 10:30 Vítkovice - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Zlín B 2:3 (1:1)
    Ne 22.09. 10:30 Prostějov - Jihlava 0:4 (0:0)
    Ne 22.09. 10:30 1.FC Slovácko B - 1.SC Znojmo 4:0 (1:0)

    9.kolo

    Út 24.09. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    Čt 26.09. 14:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice 6:1 (3:1)
    So 28.09. 10:30 1.SC Znojmo - Blansko 3:2 (1:1)
    So 28.09. 10:30 Uničov - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    So 28.09. 11:00 Baník Ostrava B - Třinec 2:0 (1:0)
    So 28.09. 11:00 Jihlava - Hlučín 3:2 (2:0)
    Ne 29.09. 10:30 Zlín B - Prostějov 2:0 (1:0)
    St 09.10. 13:00 Líšeň - Zbrojovka Brno B 2:4 (2:2)

    10.kolo

    04.10. 13:00 Třinec - Jihlava 2:0 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    So 05.10. 10:30 Blansko - Vítkovice 1:5 (0:3)
    Ne 06.10. 10:00 Hlučín - Zlín B 5:1 (4:0)
    Ne 06.10. 10:30 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 2:2 (1:0)
    Ne 06.10. 10:30 Prostějov - Líšeň 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 1.FC Slovácko B - Uničov 5:0 (3:0)
    Ne 06.10. 10:30 1.SC Znojmo - Kroměříž 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 12.10. 10:30 Kroměříž - Blansko 5:0 (1:0)
    So 12.10. 10:30 Uničov - 1.SC Znojmo 1:1 (1:0)
    So 12.10. 10:30 Líšeň - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 12.10. 11:00 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)
    So 12.10. 11:00 Jihlava - Frýdek-Místek 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Sigma Olomouc B - Prostějov 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 10:30 Zlín B - Třinec 3:2 (0:0)
    Ne 13.10. 10:30 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 10:30 Blansko - Zbrojovka Brno B 2:7 (1:5)
    So 19.10. 10:30 Třinec - Líšeň 2:0 (0:0)
    So 19.10. 10:30 Kroměříž - Uničov 4:1 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Frýdek-Místek - Zlín B 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:3 (0:3)
    Ne 20.10. 10:30 Prostějov - Vítkovice 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:30 1.FC Slovácko B - Jihlava 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 11:00 1.SC Znojmo - Baník Ostrava B 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 26.10. 10:30 Uničov - Blansko 0:2 (0:2)
    So 26.10. 11:00 Jihlava - 1.SC Znojmo 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 10:00 Sigma Olomouc B - Třinec 1:2 (0:2)
    Ne 27.10. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    Ne 27.10. 10:30 Líšeň - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 10:30 Vítkovice - Hlučín 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 10:30 Zbrojovka Brno B - Prostějov 5:0 (0:0)
    St 06.11. 12:00 Baník Ostrava B - Kroměříž 6:0 (3:0)

    14.kolo

    So 02.11. 10:30 Blansko - Prostějov 1:1 (1:0)
    So 02.11. 10:30 Třinec - Vítkovice 2:2 (2:0)
    So 02.11. 10:30 Kroměříž - Jihlava 2:3 (1:2)
    So 02.11. 10:30 Uničov - Baník Ostrava B 0:9 (0:3)
    So 02.11. 13:30 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 3:1 (2:0)
    Ne 03.11. 10:00 Hlučín - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:0)
    Ne 03.11. 10:30 1.FC Slovácko B - Líšeň 3:0 (2:0)
    Ne 03.11. 10:30 1.SC Znojmo - Zlín B 6:0 (3:0)

    15. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:30 Líšeň - 1.SC Znojmo 4:0 (2:0)
    So 09.11. 10:30 Prostějov - Hlučín 1:1 (1:0)
    So 09.11. 11:00 Jihlava - Uničov 10:0 (6:0)
    So 09.11. 13:00 Baník Ostrava B - Blansko 7:0 (4:0)
    Ne 10.11. 10:30 Zlín B - Kroměříž 4:0 (3:0)
    Ne 10.11. 10:30 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:0)
    Ne 10.11. 10:30 Vítkovice - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)
    Ne 10.11. 10:30 Zbrojovka Brno B - Třinec 4:2 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 0 3 48:19 36
    2. 15 11 2 2 35:13 35
    3. 15 10 2 3 47:13 32
    4. 15 10 1 4 35:23 31
    5. 15 8 3 4 32:16 27
    6. 15 8 2 5 43:33 26
    7. 15 8 2 5 35:31 26
    8. 15 6 2 7 27:21 20
    9. 15 6 2 7 23:24 20
    10. 15 6 1 8 39:23 19
    11. 15 5 4 6 27:27 19
    12. 15 3 6 6 15:28 15
    13. 15 4 2 9 22:41 14
    14. 15 3 3 9 20:33 12
    15. 15 2 2 11 15:54 8
    16. 15 0 2 13 10:74 2

    Nejčtenější ze sportu