Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13939
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2078
    Týden:
    31
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 12:15 Velké Meziříčí - Kyjov 2:11 (1:3)
    So 17.08. 12:45 Svratka - Hodonín 1:6 (1:2)
    So 17.08. 12:45 Humpolec - Sparta Brno 0:12 (0:6)
    So 17.08. 12:45 FŠ Třebíč - Břeclav 3:1 (2:0)
    Ne 18.08. 12:15 Nedvědice - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    Ne 18.08. 12:15 Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo B 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 12:45 Žďár n.Sázavou - Líšeň B 1:4 (0:1)
    Ne 18.08. 12:45 Jihlava B - Kohoutovice 12:1 (6:0)

    1.kolo

    St 21.08. 16:00 Havlíčkův Brod - Líšeň B 3:1 (0:0)
    St 21.08. 16:30 Humpolec - 1.SC Znojmo B 1:4 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Pelhřimov - Hodonín 0:9 (0:5)
    St 21.08. 17:15 Žďár n.Sázavou - Jihlava B 0:3 (0:2)
    St 21.08. 18:00 Velké Meziříčí - Břeclav 1:1 (0:1)
    St 21.08. 18:15 Svratka - Sparta Brno 1:5 (0:1)
    St 21.08. 18:15 Nedvědice - Kyjov 0:1 (0:1)
    St 21.08. 18:15 FŠ Třebíč - Kohoutovice 6:2 (3:1)

    4.kolo

    So 24.08. 12:15 Kyjov - Havlíčkův Brod 1:2 (1:0)
    So 24.08. 12:30 Sparta Brno - Velké Meziříčí 13:0 (6:0)
    So 24.08. 12:45 Hodonín - Kohoutovice 13:0 (7:0)
    So 24.08. 12:45 Svratka - Nedvědice 8:3 (3:0)
    So 24.08. 15:15 Líšeň B - Jihlava B 2:3 (1:1)
    Ne 25.08. 12:45 Břeclav - Žďár n.Sázavou 0:9 (0:4)
    Ne 25.08. 12:45 1.SC Znojmo B - FŠ Třebíč 1:4 (1:1)
    St 18.09. 16:45 Humpolec - Pelhřimov 0:6 (0:2)

    2.kolo

    St 28.08. 12:45 Břeclav - Havlíčkův Brod 0:3 (0:0)
    St 28.08. 12:45 1.SC Znojmo B - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    St 28.08. 15:15 Líšeň B - FŠ Třebíč 2:1 (1:0)
    St 28.08. 16:30 Kohoutovice - Žďár n.Sázavou 3:3 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Kyjov - Humpolec 7:3 (3:1)
    St 28.08. 17:00 Pelhřimov - Svratka 1:3 (1:2)
    St 28.08. 17:45 Sparta Brno - Nedvědice 5:3 (3:1)
    St 28.08. 18:00 Hodonín - Jihlava B 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 12:45 Velké Meziříčí - Pelhřimov 2:1 (2:0)
    So 31.08. 12:45 FŠ Třebíč - Kyjov 8:0 (3:0)
    So 31.08. 12:45 Žďár n.Sázavou - 1.SC Znojmo B 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 12:15 Jihlava B - Břeclav 15:0 (7:0)
    Ne 01.09. 12:45 Humpolec - Svratka 1:6 (0:3)
    Ne 01.09. 12:45 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 2:4 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Nedvědice - Hodonín 1:5 (1:5)
    Ne 01.09. 16:30 Kohoutovice - Líšeň B 2:8 (1:5)

    6.kolo

    So 07.09. 12:15 Kyjov - Žďár n.Sázavou 2:2 (0:2)
    So 07.09. 12:30 Sparta Brno - FŠ Třebíč 3:2 (1:2)
    So 07.09. 12:30 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 1:3 (1:0)
    So 07.09. 12:45 Hodonín - Líšeň B 2:1 (0:1)
    So 07.09. 12:45 Svratka - Velké Meziříčí 11:1 (7:0)
    So 07.09. 16:00 Nedvědice - Humpolec 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 12:45 Břeclav - Kohoutovice 2:2 (1:0)
    Ne 08.09. 12:45 1.SC Znojmo B - Jihlava B 2:5 (2:2)

    7.kolo

    So 14.09. 12:45 Velké Meziříčí - Nedvědice 0:1 (0:0)
    So 14.09. 12:45 FŠ Třebíč - Pelhřimov 10:0 (6:0)
    Ne 15.09. 12:15 Havlíčkův Brod - Svratka 4:2 (2:0)
    Ne 15.09. 12:45 Humpolec - Hodonín 0:12 (0:4)
    Ne 15.09. 12:45 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 12:45 Jihlava B - Kyjov 13:1 (7:0)
    Ne 15.09. 12:45 Líšeň B - Břeclav 11:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Kohoutovice - 1.SC Znojmo B 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 12:15 Kyjov - Kohoutovice 8:1 (1:0)
    So 21.09. 12:30 Sparta Brno - Jihlava B 3:1 (3:0)
    So 21.09. 12:30 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 4:1 (3:0)
    So 21.09. 12:45 Hodonín - Břeclav 12:0 (5:0)
    So 21.09. 12:45 1.SC Znojmo B - Líšeň B 1:4 (1:0)
    So 21.09. 12:45 Svratka - FŠ Třebíč 3:1 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Nedvědice - Havlíčkův Brod 0:3 (0:3)
    Ne 22.09. 12:45 Humpolec - Velké Meziříčí 7:0 (6:0)

    9.kolo

    So 28.09. 12:45 Velké Meziříčí - Hodonín 0:16 (0:7)
    So 28.09. 12:45 FŠ Třebíč - Nedvědice 10:0 (6:0)
    So 28.09. 12:45 Žďár n.Sázavou - Svratka 2:3 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Humpolec 9:1 (7:0)
    Ne 29.09. 12:15 Jihlava B - Pelhřimov 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 12:45 Líšeň B - Kyjov 17:1 (9:0)
    Ne 29.09. 12:45 Břeclav - 1.SC Znojmo B 2:2 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kohoutovice - Sparta Brno 1:5 (1:1)

    10.kolo

    So 05.10. 12:15 Kyjov - Břeclav 6:3 (3:1)
    So 05.10. 12:30 Pelhřimov - Kohoutovice 6:0 (2:0)
    So 05.10. 12:45 Hodonín - 1.SC Znojmo B 11:0 (4:0)
    So 05.10. 12:45 Svratka - Jihlava B 0:3 (0:3)
    Ne 06.10. 12:30 Sparta Brno - Líšeň B 7:2 (2:1)
    St 30.10. 12:45 Humpolec - FŠ Třebíč 1:3 (1:2)
    St 30.10. 12:45 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 0:9 (0:4)
    St 30.10. 15:00 Nedvědice - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:2)

    11.kolo

    So 12.10. 12:45 FŠ Třebíč - Velké Meziříčí 10:0 (4:0)
    So 12.10. 12:45 Žďár n.Sázavou - Humpolec 2:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Havlíčkův Brod - Hodonín 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 12:45 Jihlava B - Nedvědice 6:2 (3:1)
    Ne 13.10. 12:45 Líšeň B - Pelhřimov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 12:45 Břeclav - Sparta Brno 1:7 (1:2)
    Ne 13.10. 12:45 1.SC Znojmo B - Kyjov 5:3 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Kohoutovice - Svratka 0:3

    12.kolo

    So 19.10. 12:30 Sparta Brno - 1.SC Znojmo B 10:0 (3:0)
    So 19.10. 12:30 Pelhřimov - Břeclav 2:1 (1:0)
    So 19.10. 12:45 Hodonín - Kyjov 14:0 (8:0)
    So 19.10. 12:45 Svratka - Líšeň B 2:2 (2:1)
    So 19.10. 12:45 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Nedvědice - Kohoutovice 8:0 (2:0)
    Ne 20.10. 12:15 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:45 Humpolec - Jihlava B 1:7 (0:2)

    13.kolo

    So 26.10. 12:15 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 1:2 (1:1)
    So 26.10. 12:15 Kyjov - Sparta Brno 1:12 (0:2)
    So 26.10. 12:45 FŠ Třebíč - Hodonín 1:5 (0:5)
    Ne 27.10. 12:15 Jihlava B - Velké Meziříčí 14:0 (6:0)
    Ne 27.10. 12:45 Břeclav - Svratka 1:3 (1:0)
    Ne 27.10. 12:45 1.SC Znojmo B - Pelhřimov 2:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Kohoutovice - Humpolec 2:8 (1:1)
    Po 28.10. 12:45 Líšeň B - Nedvědice 6:0 (3:0)

    15.kolo

    So 09.11. 12:15 Kyjov - Svratka 1:5 (0:2)
    So 09.11. 12:30 Sparta Brno - Pelhřimov 6:0 (3:0)
    So 09.11. 12:45 Žďár n.Sázavou - Hodonín 0:3 (0:2)
    So 09.11. 13:15 Havlíčkův Brod - Kohoutovice 11:0 (5:0)
    Ne 10.11. 12:45 Jihlava B - FŠ Třebíč 4:1 (3:1)
    Ne 10.11. 12:45 Líšeň B - Velké Meziříčí 15:0 (9:0)
    Ne 10.11. 12:45 Břeclav - Humpolec 2:3 (1:1)
    Ne 10.11. 12:45 1.SC Znojmo B - Nedvědice 2:2 (1:1)

    14. kolo - soutěž ukončena

    St 30.10. 15:30 Havlíčkův Brod - Jihlava B 3:3 (0:1)
    01.11. 18:45 Hodonín - Sparta Brno 2:5 (0:4)
    So 02.11. 12:30 Pelhřimov - Kyjov 2:5 (1:3)
    So 02.11. 12:45 Svratka - 1.SC Znojmo B 3:1 (1:0)
    So 02.11. 12:45 Humpolec - Líšeň B 0:10 (0:6)
    So 02.11. 12:45 Velké Meziříčí - Kohoutovice 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Nedvědice - Břeclav 5:1 (4:1)
    So 07.03. 12:15 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 4:1 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 14 0 1 116:9 42
    2. 15 14 0 1 97:19 42
    3. 15 12 1 2 93:20 37
    4. 15 11 2 2 57:17 35
    5. 15 10 1 4 88:23 31
    6. 15 10 1 4 54:32 31
    7. 15 8 0 7 61:29 24
    8. 15 7 2 6 37:27 23
    9. 15 6 1 8 48:89 19
    10. 15 4 2 9 30:51 14
    11. 15 4 2 9 27:50 14
    12. 15 3 4 8 23:51 13
    13. 15 3 0 12 26:85 9
    14. 15 2 1 12 10:115 7
    15. 15 1 2 12 16:97 5
    16. 15 0 3 12 15:84 3

    Nejčtenější ze sportu