Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13972
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2481
    Týden:
    12
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 02.10. 18:00 Jaroměř - Hronov 5:3
    St 02.10. 18:00 Opočno - Semechnice 8:2
    St 02.10. 18:00 Náchod - Nový Bydžov 0k:5
    St 02.10. 18:00 Třebechovice - Nové Město 1:2

    2.kolo

    Ne 06.10. 17:00 Nový Bydžov - Třebechovice 4:1
    Ne 06.10. 17:00 Semechnice - Náchod 5:0k
    Ne 06.10. 17:00 Hronov - Opočno 4:0
    Ne 06.10. 17:00 Trutnov B - Jaroměř 2:3

    3.kolo

    St 09.10. 18:00 Opočno - Trutnov B 4:13
    St 09.10. 18:00 Náchod - Hronov 0k:5
    St 09.10. 18:00 Třebechovice - Semechnice 7:1
    St 09.10. 18:00 Nové Město - Nový Bydžov 2:8

    4.kolo

    Ne 13.10. 17:00 Semechnice - Nové Město 2:9
    Ne 13.10. 17:00 Hronov - Třebechovice 6:1
    Ne 13.10. 17:00 Trutnov B - Náchod 1:9
    Ne 13.10. 17:00 Jaroměř - Opočno 3:1

    5.kolo

    St 16.10. 18:00 Náchod - Jaroměř 3:2
    St 16.10. 18:00 Třebechovice - Trutnov B 4:3 pp
    St 16.10. 18:00 Nové Město - Hronov 2:3
    St 16.10. 18:00 Nový Bydžov - Semechnice 18:1

    6.kolo

    Ne 20.10. 17:00 Hronov - Nový Bydžov 2:6
    Ne 20.10. 17:00 Trutnov B - Nové Město 9:3
    Ne 20.10. 17:00 Jaroměř - Třebechovice 0:7
    Ne 20.10. 17:00 Opočno - Náchod 1:5

    7.kolo

    St 23.10. 18:00 Třebechovice - Opočno 9:0
    St 23.10. 18:00 Nový Bydžov - Trutnov B 9:6
    St 23.10. 18:00 Semechnice - Hronov 0:10

    8.kolo

    Ne 27.10. 17:00 Trutnov B - Semechnice 8:1
    Ne 27.10. 17:00 Jaroměř - Nový Bydžov 1:5
    Ne 27.10. 17:00 Opočno - Nové Město 2:5
    Ne 27.10. 17:00 Náchod - Třebechovice 5:2

    9.kolo

    St 30.10. 18:00 Nové Město - Náchod 0:7
    St 30.10. 18:00 Nový Bydžov - Opočno 16:3
    St 30.10. 18:00 Semechnice - Jaroměř 4:8
    St 30.10. 18:00 Hronov - Trutnov B 4:2

    36.kolo

    Ne 03.11. 17:00 Náchod - Nové Město 6:0
    Ne 03.11. 17:00 Opočno - Nový Bydžov 0:4
    Ne 03.11. 17:00 Jaroměř - Semechnice 8:2
    Ne 03.11. 17:00 Trutnov B - Hronov 2:6

    10.kolo

    St 06.11. 18:00 Hronov - Jaroměř 2:3
    St 06.11. 18:00 Semechnice - Opočno 1:8
    St 06.11. 18:00 Nový Bydžov - Náchod 6:2
    St 06.11. 18:00 Nové Město - Třebechovice 2:7

    dohrávka 7. kola

    08.11. 18:15 Nové Město - Jaroměř 1:3

    11.kolo

    Ne 10.11. 17:00 Třebechovice - Nový Bydžov 5:2
    Ne 10.11. 17:00 Opočno - Hronov 2:5
    Ne 10.11. 17:00 Jaroměř - Trutnov B 4:9
    Ne 10.11. 18:00 Náchod - Semechnice 13:2

    12.kolo

    St 13.11. 18:00 Trutnov B - Opočno 5:2
    St 13.11. 18:00 Hronov - Náchod 2:1
    St 13.11. 18:00 Semechnice - Třebechovice 4:13
    St 13.11. 18:00 Nový Bydžov - Nové Město 5:1

    13.kolo

    Ne 17.11. 17:00 Nové Město - Semechnice 8:3
    Ne 17.11. 17:00 Třebechovice - Hronov 4:2
    Ne 17.11. 17:00 Náchod - Trutnov B 7:6 np
    Ne 17.11. 17:00 Opočno - Jaroměř 3:5

    14.kolo

    St 20.11. 18:00 Jaroměř - Náchod 4:2
    St 20.11. 18:00 Trutnov B - Třebechovice 1:4
    St 20.11. 18:00 Hronov - Nové Město 10:3
    St 20.11. 18:00 Semechnice - Nový Bydžov 3:21

    15.kolo

    Ne 24.11. 17:00 Nový Bydžov - Hronov 3:2
    Ne 24.11. 17:00 Třebechovice - Jaroměř 1:3
    Ne 24.11. 18:00 Nové Město - Trutnov B 1:3

    16.kolo

    St 27.11. 18:00 Opočno - Třebechovice 5:4
    St 27.11. 18:00 Jaroměř - Nové Město 4:3 np
    St 27.11. 18:00 Trutnov B - Nový Bydžov 3:13
    St 27.11. 18:00 Hronov - Semechnice 19:1

    17.kolo

    Ne 01.12. 17:00 Semechnice - Trutnov B 4:17
    Ne 01.12. 17:00 Nový Bydžov - Jaroměř 4:2
    Ne 01.12. 17:00 Nové Město - Opočno 5:7
    Ne 01.12. 17:00 Třebechovice - Náchod 1:4

    18.kolo

    St 04.12. 18:00 Náchod - Nové Město 11:2
    St 04.12. 18:00 Opočno - Nový Bydžov 5:12
    St 04.12. 18:00 Hronov - Trutnov B 3:2

    19.kolo

    Ne 08.12. 17:00 Jaroměř - Hronov 5:4 np
    Ne 08.12. 17:00 Náchod - Nový Bydžov 5:3
    Ne 08.12. 17:00 Třebechovice - Nové Město 3:4

    20.kolo

    St 11.12. 18:00 Nový Bydžov - Třebechovice 2:3
    St 11.12. 18:00 Hronov - Opočno 5:3
    St 11.12. 18:00 Jaroměř - Trutnov B 7:4

    21.kolo

    Ne 15.12. 17:00 Opočno - Trutnov B 8:4
    Ne 15.12. 17:00 Náchod - Hronov 0:1
    Ne 15.12. 17:00 Nové Město - Nový Bydžov 3:6

    22.kolo

    St 18.12. 18:00 Hronov - Třebechovice 4:2
    St 18.12. 18:00 Trutnov B - Náchod 3:6
    St 18.12. 18:00 Jaroměř - Opočno 4:3

    23.kolo

    Ne 22.12. 17:00 Náchod - Jaroměř 7:4
    Ne 22.12. 17:00 Třebechovice - Trutnov B 5:6 np
    Ne 22.12. 17:00 Nové Město - Hronov 2:3 np

    24.kolo

    Ne 05.01. 17:00 Hronov - Nový Bydžov 2:3
    Ne 05.01. 17:00 Trutnov B - Nové Město 5:3
    Ne 05.01. 17:00 Jaroměř - Třebechovice 1:3
    Ne 05.01. 17:00 Opočno - Náchod 1:3

    25.kolo

    St 08.01. 18:00 Třebechovice - Opočno 5:1
    St 08.01. 18:00 Nové Město - Jaroměř 4:5 np
    St 08.01. 18:00 Nový Bydžov - Trutnov B 9:4

    dohrávka 15.kola

    10.01. 19:00 Náchod - Opočno 13:3

    26.kolo

    Ne 12.01. 17:00 Jaroměř - Nový Bydžov 2:4
    Ne 12.01. 17:00 Opočno - Nové Město 5:2
    Ne 12.01. 17:00 Náchod - Třebechovice 4:2

    27.kolo

    St 15.01. 18:00 Nové Město - Náchod 1:6
    St 15.01. 18:00 Nový Bydžov - Opočno 3:2
    St 15.01. 18:00 Trutnov B - Hronov 1:3

    28.kolo

    Ne 19.01. 17:00 Hronov - Jaroměř 3:2 pp
    Ne 19.01. 17:00 Nový Bydžov - Náchod 6:3
    Ne 19.01. 17:00 Nové Město - Třebechovice 0:7

    29.kolo

    St 22.01. 18:00 Třebechovice - Nový Bydžov 7:3
    St 22.01. 18:00 Opočno - Hronov 3:4 pp
    St 22.01. 18:00 Trutnov B - Jaroměř 4:3

    30.kolo

    Ne 26.01. 17:00 Trutnov B - Opočno 0:6
    Ne 26.01. 17:00 Hronov - Náchod 2:4
    Ne 26.01. 17:00 Nový Bydžov - Nové Město 10:2

    31.kolo

    St 29.01. 18:00 Třebechovice - Hronov 7:6
    St 29.01. 18:00 Náchod - Trutnov B 6:4
    St 29.01. 18:00 Opočno - Jaroměř 5:3

    32.kolo

    Ne 02.02. 17:00 Jaroměř - Náchod 2:1
    Ne 02.02. 17:00 Trutnov B - Třebechovice 3:1
    Ne 02.02. 17:00 Hronov - Nové Město 9:6

    33.kolo

    St 05.02. 18:00 Nový Bydžov - Hronov 1:3
    St 05.02. 18:00 Nové Město - Trutnov B 7:10
    St 05.02. 18:00 Třebechovice - Jaroměř 1:2
    St 05.02. 18:00 Náchod - Opočno 2:6

    34.kolo

    Ne 09.02. 17:00 Opočno - Třebechovice 3:8
    Ne 09.02. 17:00 Jaroměř - Nové Město 11:4
    Ne 09.02. 17:00 Trutnov B - Nový Bydžov 3:8

    35.kolo

    St 12.02. 18:00 Nový Bydžov - Jaroměř 6:1
    St 12.02. 18:00 Nové Město - Opočno 5:0
    St 12.02. 18:00 Třebechovice - Náchod 3:7
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 0 0 5 205:79 75
    2. 30 18 3 1 8 137:76 61
    3. 30 19 1 0 10 142:85 59
    4. 30 15 3 1 11 110:105 52
    5. 30 15 1 1 13 128:90 48
    6. 30 11 1 2 16 143:153 37
    7. 30 9 0 1 20 100:159 28
    8. 30 6 0 3 21 92:171 21
    9. 16 1 0 0 15 36:175 3

    Nejčtenější ze sportu