Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13974
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2664
    Týden:
    10
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Mikulov - Novosedly B 8:0 (4:0)
    Ne 11.08. 10:00 Velký Dvůr - Šakvice 5:2 (4:0)
    Ne 11.08. 16:30 Popice - Vranovice 2:2 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Bulhary - Strachotín 0:4 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Drnholec - Zaječí 2:2 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Starovice - Pohořelice B 4:1 (3:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:00 Vranovice - Drnholec 2:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:00 Pohořelice B - Uherčice 6:0 (3:0)
    Ne 18.08. 17:00 Zaječí - Starovice 2:1 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Novosedly B - Popice 1:5 (1:3)
    Ne 18.08. 17:00 Strachotín - Mikulov 3:2 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Bulhary - Šakvice 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Mikulov - Šakvice 5:1 (3:0)
    Ne 25.08. 10:00 Pohořelice B - Zaječí 0:0
    Ne 25.08. 16:30 Popice - Strachotín 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Uherčice - Velký Dvůr 0:4 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Drnholec - Novosedly B 0:4 (0:3)
    Ne 25.08. 17:00 Starovice - Vranovice 2:3 (0:1)

    5.kolo

    Ne 01.09. 16:30 Zaječí - Uherčice 6:2 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Vranovice - Pohořelice B 4:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Novosedly B - Starovice 4:2 (4:0)
    Ne 01.09. 16:30 Strachotín - Drnholec 3:5 (2:5)
    Ne 01.09. 16:30 Popice - Šakvice 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Velký Dvůr - Bulhary 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Mikulov - Velký Dvůr 4:2 (3:1)
    Ne 08.09. 10:00 Pohořelice B - Novosedly B 5:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Uherčice - Bulhary 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Drnholec - Šakvice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Starovice - Strachotín 3:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Zaječí - Vranovice 0:3 (0:1)

    7.kolo

    Ne 15.09. 16:00 Vranovice - Uherčice 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Novosedly B - Zaječí 4:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Strachotín - Pohořelice B 0:3 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Šakvice - Starovice 4:2 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Velký Dvůr - Popice 2:4 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bulhary - Mikulov 3:1 (0:1)

    8.kolo

    Ne 22.09. 10:00 Pohořelice B - Šakvice 3:2 (0:2)
    Ne 22.09. 10:30 Vranovice - Novosedly B 5:2 (2:1)
    Ne 22.09. 15:30 Uherčice - Mikulov 1:4 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Popice - Bulhary 2:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Drnholec - Velký Dvůr 1:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Zaječí - Strachotín 1:9 (0:4)

    9.kolo

    Ne 29.09. 15:30 Novosedly B - Uherčice 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Strachotín - Vranovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Šakvice - Zaječí 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Velký Dvůr - Starovice 1:3 (1:3)
    Ne 29.09. 15:30 Bulhary - Drnholec 1:3 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Mikulov - Popice 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 14:00 Pohořelice B - Velký Dvůr 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 10:30 Vranovice - Šakvice 3:0k
    Ne 06.10. 14:00 Novosedly B - Strachotín 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Uherčice - Popice 0:3 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Drnholec - Mikulov 3:4 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Starovice - Bulhary 4:0 (1:0 )

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Mikulov - Starovice 4:3 (1:2)
    Ne 13.10. 14:30 Velký Dvůr - Zaječí 4:2 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Strachotín - Uherčice 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Novosedly B - Šakvice 4:4 (2:3)
    Ne 13.10. 15:00 Bulhary - Pohořelice B 1:5 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Popice - Drnholec 2:1 (1:0)

    12.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Pohořelice B - Mikulov 0:4 (0:2)
    Ne 20.10. 14:30 Uherčice - Drnholec 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Starovice - Popice 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Zaječí - Bulhary 2:4 (0:3)
    Ne 20.10. 14:30 Vranovice - Velký Dvůr 3:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Strachotín - Šakvice 7:0 (2:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Mikulov - Zaječí 8:1 (5:0)
    Ne 27.10. 10:00 Velký Dvůr - Novosedly B 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Šakvice - Uherčice 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bulhary - Vranovice 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Popice - Pohořelice B 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Drnholec - Starovice 0:1 (0:0)

    1.kolo

    Ne 03.11. 10:00 Pohořelice B - Drnholec 7:2 (4:2)
    Ne 03.11. 10:30 Vranovice - Mikulov 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Starovice - Uherčice 3:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Zaječí - Popice 2:7 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Novosedly B - Bulhary 1:2 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Strachotín - Velký Dvůr 4:2 (1:2)

    15. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:30 Šakvice - Velký Dvůr 0k:3
    So 09.11. 11:00 Novosedly B - Mikulov 1:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Strachotín - Bulhary 1:1 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Pohořelice B - Starovice 1:4 (1:3)
    Ne 10.11. 10:30 Vranovice - Popice 2:2 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Zaječí - Drnholec 6:2 (2:0)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 3 0 34:10 33
    2. 13 9 0 4 46:22 27
    3. 13 7 2 4 38:20 23
    4. 13 7 2 4 34:23 23
    5. 13 7 1 5 33:24 22
    6. 13 7 1 5 28:34 22
    7. 13 6 3 4 28:16 21
    8. 13 4 3 6 29:28 15
    9. 13 4 2 7 22:34 14
    10. 13 4 2 7 28:46 14
    11. 13 3 3 7 15:29 12
    12. 13 2 3 8 17:38 9
    13. 12 1 1 10 8:36 4

    Nejčtenější ze sportu