Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13975
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2235
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    23.08. 18:00 Horní Věstonice - Dolní Dunajovice 2:3 (1:1)
    So 24.08. 10:00 Perná - Valtice B 3:3 (1:3)
    So 24.08. 17:00 Tvrdonice B - Bavory 5:4 (4:1)
    Ne 25.08. 17:00 Sedlec - Břeclav B 7:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Pasohlávky - Lednice B 1:11 (0:6)

    5.kolo

    So 31.08. 14:00 Dolní Dunajovice - Hlohovec B 2:0 (0:0)
    So 31.08. 14:00 Břeclav B - Tvrdonice B 2:8 (1:3)
    So 31.08. 16:30 Valtice B - Pasohlávky 1:5 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Lednice B - Horní Věstonice 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Bavory - Perná 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Horní Věstonice - Valtice B 1:1 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Hlohovec B - Lednice B 2:8 (2:3)
    Ne 08.09. 16:00 Sedlec - Tvrdonice B 5:1 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 Perná - Břeclav B 1:3 (0:3)
    Ne 08.09. 16:00 Pasohlávky - Bavory 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Tvrdonice B - Perná 4:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dolní Dunajovice - Sedlec 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Valtice B - Hlohovec B 1:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bavory - Horní Věstonice 4:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Břeclav B - Pasohlávky 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 21.09. 14:00 Dolní Dunajovice - Lednice B 2:2 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Hlohovec B - Bavory 0:0
    Ne 22.09. 15:30 Sedlec - Perná 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Pasohlávky - Tvrdonice B 7:3 (2:1)
    Ne 22.09. 15:30 Horní Věstonice - Břeclav B 2:5 (0:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Tvrdonice B - Horní Věstonice 5:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Lednice B - Sedlec 1:2 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Valtice B - Dolní Dunajovice 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Břeclav B - Hlohovec B 5:2 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Perná - Pasohlávky 8:0 (5:0)

    10.kolo

    So 05.10. 14:00 Dolní Dunajovice - Bavory 2:1 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Horní Věstonice - Perná 0:1 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Hlohovec B - Tvrdonice B 5:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Sedlec - Pasohlávky 17:0 (6:0)
    Ne 06.10. 15:00 Lednice B - Valtice B 3:2 (0:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Břeclav B - Dolní Dunajovice 3:2 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Valtice B - Sedlec 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Bavory - Lednice B 3:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Perná - Hlohovec B 12:0 (7:0)
    Ne 13.10. 15:00 Pasohlávky - Horní Věstonice 1:10 (0:3)

    1.kolo

    So 19.10. 14:30 Horní Věstonice - Sedlec 3:5 (2:1)
    So 19.10. 14:30 Hlohovec B - Pasohlávky 3:0k
    So 19.10. 14:30 Valtice B - Bavory 1:3 (1:0)
    Ne 20.10. 14:00 Dolní Dunajovice - Tvrdonice B 3:0k
    Ne 20.10. 14:30 Lednice B - Břeclav B 2:1

    2.kolo

    So 26.10. 14:30 Sedlec - Bavory 4:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Břeclav B - Valtice B 5:3 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Tvrdonice B - Lednice B 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Horní Věstonice - Hlohovec B 7:1 (5:1)
    Ne 27.10. 14:30 Perná - Dolní Dunajovice 0:3 (0:1)

    3. kolo - soutěž ukončena

    So 17.08. 17:00 Lednice B - Perná 4:3 (1:1)
    Ne 18.08. 14:00 Dolní Dunajovice - Pasohlávky 7:1 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Bavory - Břeclav B 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Hlohovec B - Sedlec 0:10 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Valtice B - Tvrdonice B 5:0 (0:0)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 1 0 60:8 28
    2. 10 6 2 2 36:17 20
    3. 10 6 2 2 25:12 20
    4. 10 6 1 3 26:15 19
    5. 10 6 0 4 34:29 18
    6. 10 4 0 6 27:35 12
    7. 10 3 1 6 29:26 10
    8. 10 2 3 5 19:24 9
    9. 10 2 2 6 27:27 8
    10. 10 2 2 6 14:46 8
    11. 10 2 0 8 15:73 6

    Nejčtenější ze sportu