Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13984
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2497
    Týden:
    26
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 10:00 Vyškov - Zlín 3:8 (1:5)
    Ne 18.08. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 4:10 (1:7)
    Ne 18.08. 10:00 Líšeň - Zbrojovka Brno 0:18 (0:9)
    Ne 18.08. 10:00 Znojmo - Boskovice 10:0 (4:0)
    Ne 18.08. 10:00 Hodonín - Prostějov 8:4 (4:2)
    Čt 22.08. 10:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 12:3 (5:2)
    Út 10.09. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Brno 10:4 (9:0)

    2.kolo

    So 24.08. 10:00 Zlín - Prostějov 15:6 (12:4)
    So 24.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 2:21 (1:14)
    So 24.08. 10:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 12:3 (5:3)
    So 24.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň 9:4 (2:1)
    So 24.08. 10:00 Vyškov - FŠ Třebíč 27:4 (19:3)
    Ne 25.08. 14:00 Boskovice - 1.FC Slovácko 1:40 (1:21)
    Čt 12.09. 17:00 Sparta Brno - Hodonín 3:4 (1:4)

    14.kolo

    St 28.08. 10:00 Kroměříž - Sparta Brno 6:8 (2:3)
    St 28.08. 10:00 1.FC Slovácko - Hodonín 6:3 (3:3)
    St 28.08. 16:00 Jihlava - Boskovice 21:1 (7:0)
    St 28.08. 17:00 Zlín - Žďár n.Sázavou 17:2 (5:0)
    St 28.08. 17:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 11:6 (3:1)
    Čt 29.08. 16:00 Znojmo - Prostějov 6:6 (1:4)
    Út 17.09. 17:00 Vyškov - Zbrojovka Brno 2:6 (1:2)

    3.kolo

    So 31.08. 10:00 Jihlava - Žďár n.Sázavou 13:1 (6:0)
    So 31.08. 10:00 1.FC Slovácko - Havlíčkův Brod 17:3 (11:0)
    So 31.08. 10:00 Prostějov - Sparta Brno 0:8 (0:4)
    Ne 01.09. 10:00 FŠ Třebíč - Zlín 1:22 (0:6)
    Ne 01.09. 10:00 Líšeň - Vyškov 3:5 (2:3)
    Ne 01.09. 10:00 Hodonín - Boskovice 18:1 (8:0)
    Ne 01.09. 15:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 3:11 (1:5)

    15.kolo

    St 04.09. 15:00 Zbrojovka Brno - FŠ Třebíč 32:2 (12:0)
    St 04.09. 16:00 Hodonín - Zlín 6:2 (4:0)
    St 04.09. 16:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 2:16 (2:6)
    St 04.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 1:22 (1:10)
    St 04.09. 17:00 Boskovice - Kroměříž 5:10 (2:3)
    St 04.09. 17:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 2:12 (1:7)
    Čt 05.09. 17:00 Sparta Brno - Znojmo 3:4 (2:1)

    4.kolo

    So 07.09. 10:00 Zlín - Sparta Brno 1:7 (0:4)
    So 07.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 1:31 (1:17)
    So 07.09. 10:00 Vyškov - Jihlava 10:6 (6:2)
    Ne 08.09. 09:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 4:2 (3:2)
    Ne 08.09. 10:00 Boskovice - Prostějov 6:8 (4:6)
    Ne 08.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 4:5 (0:3)
    Ne 08.09. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 14.09. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 7:2 (4:1)
    So 14.09. 14:00 Sparta Brno - Boskovice 15:2 (5:2)
    So 14.09. 16:00 Jihlava - FŠ Třebíč 15:1 (6:0)
    Ne 15.09. 10:00 Líšeň - Zlín 1:3 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Znojmo - Žďár n.Sázavou 3:1 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Kroměříž - Vyškov 4:5 (4:3)
    St 30.10. 10:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 11:3 (7:1)

    6.kolo

    So 21.09. 10:00 Zlín - Boskovice 19:2 (11:1)
    So 21.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 4:14 (2:4)
    So 21.09. 10:00 Vyškov - Znojmo 5:5 (5:1)
    Ne 22.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Hodonín 1:4 (0:3)
    Ne 22.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko 5:12 (1:7)
    Ne 22.09. 10:00 FŠ Třebíč - Kroměříž 4:6 (4:5)
    Ne 22.09. 10:00 Líšeň - Jihlava 1:9 (1:6)

    7.kolo

    So 28.09. 10:00 Jihlava - Zlín 7:6 (3:3)
    So 28.09. 10:00 1.FC Slovácko - Vyškov 10:2 (6:1)
    Ne 29.09. 10:00 Znojmo - FŠ Třebíč 13:2 (4:0)
    Ne 29.09. 10:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou 12:2 (7:2)
    Ne 29.09. 10:00 Boskovice - Havlíčkův Brod 6:7 (1:6)
    Ne 29.09. 15:00 Kroměříž - Líšeň 11:1 (6:0)
    Po 30.09. 16:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 05.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 5:2 (2:1)
    So 05.10. 13:30 Vyškov - Hodonín 1:8 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Zlín - Havlíčkův Brod 18:1 (14:1)
    Ne 06.10. 10:00 FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 4:17 (2:4)
    Ne 06.10. 10:00 Líšeň - Znojmo 3:3 (1:2)
    Ne 06.10. 11:00 Jihlava - Kroměříž 5:11 (2:4)
    Čt 31.10. 14:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 7:1 (3:1)

    9.kolo

    So 12.10. 10:00 Znojmo - Jihlava 4:2 (2:0)
    So 12.10. 10:00 1.FC Slovácko - Líšeň 15:1 (6:0)
    So 12.10. 10:00 Boskovice - Zbrojovka Brno 0:27 (0:14)
    Ne 13.10. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč 9:1 (4:1)
    Ne 13.10. 10:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 11:4 (6:0)
    Ne 13.10. 15:00 Kroměříž - Zlín 5:3 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Prostějov - Vyškov 2:7 (2:6)

    10.kolo

    Út 15.10. 16:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 8:4 (5:1)
    So 19.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice 14:3 (7:2)
    So 19.10. 13:30 Vyškov - Sparta Brno 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Havlíčkův Brod 17:3 (7:1)
    Ne 20.10. 10:00 FŠ Třebíč - Prostějov 7:11 (3:4)
    Ne 20.10. 10:00 Líšeň - Hodonín 1:7 (0:4)
    Ne 20.10. 15:00 Kroměříž - Znojmo 6:1 (4:0)

    11.kolo

    So 26.10. 09:00 Sparta Brno - FŠ Třebíč 21:7 (10:3)
    So 26.10. 10:00 Znojmo - Zlín 3:2 (2:2)
    So 26.10. 10:00 1.FC Slovácko - Kroměříž 10:3 (4:2)
    So 26.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 3:9 (1:6)
    Ne 27.10. 10:00 Hodonín - Jihlava 7:1 (3:0)
    Ne 27.10. 10:00 Boskovice - Vyškov 0:0
    Ne 27.10. 14:30 Prostějov - Líšeň 7:2 (3:1)

    12.kolo

    Čt 31.10. 15:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 1:4 (0:1)
    So 02.11. 10:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:7 (0:2)
    So 02.11. 10:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 20:2 (10:0)
    So 02.11. 10:00 Jihlava - Prostějov 6:3 (3:2)
    Ne 03.11. 10:00 FŠ Třebíč - Boskovice 17:6 (9:0)
    Ne 03.11. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 5:5 (3:5)
    Ne 03.11. 15:00 Kroměříž - Hodonín 1:3 (0:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    08.11. 14:30 1.FC Slovácko - Zlín 2:1 (1:1)
    So 09.11. 10:00 Boskovice - Líšeň 4:7 (2:3)
    So 09.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Žďár n.Sázavou 17:1 (9:1)
    So 09.11. 14:00 Sparta Brno - Jihlava 4:1 (3:0)
    So 09.11. 15:00 Prostějov - Kroměříž 12:4 (5:0)
    Ne 10.11. 10:00 Hodonín - Znojmo 1:3 (0:0)
    Ne 10.11. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 3:8 (0:7)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 13 0 1 170:40 39
    2. 14 12 0 2 121:28 36
    3. 14 11 1 2 163:32 34
    4. 14 9 1 4 106:56 28
    5. 14 8 3 3 79:41 27
    6. 14 8 0 6 119:66 24
    7. 14 8 0 6 87:75 24
    8. 14 7 2 5 100:62 23
    9. 14 7 0 7 119:53 21
    10. 14 5 2 7 76:95 17
    11. 14 5 0 9 69:118 15
    12. 14 3 0 11 65:194 9
    13. 14 2 2 10 42:105 8
    14. 14 1 0 13 42:217 3
    15. 14 0 1 13 37:213 1

    Nejčtenější ze sportu