Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13986
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1998
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 10:00 Vyškov - Zlín 6:17 (3:9)
    Ne 18.08. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 7:14 (3:6)
    Ne 18.08. 10:00 Líšeň - Zbrojovka Brno 1:31 (1:12)
    Ne 18.08. 10:00 Znojmo - Boskovice 5:2 (3:1)
    Ne 18.08. 10:00 Hodonín - Prostějov 5:2 (4:1)
    Čt 22.08. 10:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 3:3 (2:0)
    Út 10.09. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Brno 28:2 (16:0)

    2.kolo

    So 24.08. 10:00 Zlín - Prostějov 5:6 (3:4)
    So 24.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 5:8 (4:5)
    So 24.08. 10:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 11:8 (6:4)
    So 24.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň 31:2 (23:0)
    So 24.08. 10:00 Vyškov - FŠ Třebíč 11:6 (4:2)
    Ne 25.08. 14:00 Boskovice - 1.FC Slovácko 1:32 (0:9)
    Čt 12.09. 17:00 Sparta Brno - Hodonín 4:9 (1:4)

    14.kolo

    St 28.08. 10:00 1.FC Slovácko - Hodonín 11:6 (5:1)
    St 28.08. 16:00 Jihlava - Boskovice 6:3 (2:2)
    St 28.08. 17:00 Zlín - Žďár n.Sázavou 10:3 (4:1)
    St 28.08. 17:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 8:7 (4:1)
    Čt 29.08. 16:00 Znojmo - Prostějov 6:2 (2:0)
    Út 17.09. 17:00 Vyškov - Zbrojovka Brno 2:13 (1:7)
    Út 08.10. 16:00 Kroměříž - Sparta Brno 8:6 (4:1)

    3.kolo

    So 31.08. 10:00 Jihlava - Žďár n.Sázavou 10:3 (1:2)
    So 31.08. 10:00 1.FC Slovácko - Havlíčkův Brod 20:10 (11:7)
    So 31.08. 10:00 Prostějov - Sparta Brno 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 10:00 FŠ Třebíč - Zlín 4:7 (4:7)
    Ne 01.09. 10:00 Líšeň - Vyškov 2:17 (1:9)
    Ne 01.09. 10:00 Hodonín - Boskovice 10:2 (5:1)
    Ne 01.09. 15:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 2:4 (2:4)

    15.kolo

    St 04.09. 15:00 Zbrojovka Brno - FŠ Třebíč 24:8 (9:3)
    St 04.09. 16:00 Hodonín - Zlín 5:5 (2:2)
    St 04.09. 16:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 3:8 (0:2)
    St 04.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 3:12 (2:7)
    St 04.09. 17:00 Boskovice - Kroměříž 5:5 (5:0)
    St 04.09. 17:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 5:5 (4:4)
    Čt 05.09. 17:00 Sparta Brno - Znojmo 3:4 (1:1)

    4.kolo

    So 07.09. 10:00 Zlín - Sparta Brno 13:1 (6:0)
    So 07.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 4:15 (2:8)
    So 07.09. 10:00 Vyškov - Jihlava 3:9 (0:4)
    Ne 08.09. 09:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 7:4
    Ne 08.09. 10:00 Boskovice - Prostějov 1:5
    Ne 08.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 6:2
    Ne 08.09. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 21:6

    5.kolo

    So 14.09. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 11:3 (4:2)
    So 14.09. 14:00 Sparta Brno - Boskovice 1:6 (1:3)
    So 14.09. 16:00 Jihlava - FŠ Třebíč 10:6 (6:1)
    Ne 15.09. 10:00 Líšeň - Zlín 5:16 (2:8)
    Ne 15.09. 10:00 Znojmo - Žďár n.Sázavou 6:7 (3:3)
    Ne 15.09. 15:00 Kroměříž - Vyškov 1:5 (1:2)
    St 30.10. 10:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 21:1 (13:1)

    6.kolo

    So 21.09. 10:00 Zlín - Boskovice 14:2 (7:0)
    So 21.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 15:1 (7:0)
    So 21.09. 10:00 Vyškov - Znojmo 2:5 (1:2)
    Ne 22.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Hodonín 2:5 (0:3)
    Ne 22.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko 8:9 (2:4)
    Ne 22.09. 10:00 FŠ Třebíč - Kroměříž 11:12 (6:6)
    Ne 22.09. 10:00 Líšeň - Jihlava 0:26 (0:7)

    7.kolo

    So 28.09. 10:00 Jihlava - Zlín 11:6 (6:3)
    So 28.09. 10:00 1.FC Slovácko - Vyškov 13:2 (4:2)
    Ne 29.09. 10:00 Znojmo - FŠ Třebíč 10:2 (4:0)
    Ne 29.09. 10:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou 7:8 (4:4)
    Ne 29.09. 10:00 Boskovice - Havlíčkův Brod 10:5 (4:4)
    Ne 29.09. 15:00 Kroměříž - Líšeň 21:3 (6:0)
    Po 30.09. 16:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 4:5 (3:1)

    8.kolo

    So 05.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 20:2 (12:1)
    So 05.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 5:3 (3:2)
    So 05.10. 13:30 Vyškov - Hodonín 4:7 (3:3)
    So 05.10. 15:00 Zlín - Havlíčkův Brod 17:2 (9:1)
    Ne 06.10. 10:00 FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 5:12 (2:7)
    Ne 06.10. 10:00 Líšeň - Znojmo 2:17 (1:7)
    Ne 06.10. 11:00 Jihlava - Kroměříž 10:5 (2:3)

    9.kolo

    So 12.10. 10:00 Znojmo - Jihlava 2:5 (1:2)
    So 12.10. 10:00 1.FC Slovácko - Líšeň 31:2 (20:0)
    So 12.10. 10:00 Boskovice - Zbrojovka Brno 1:9 (1:5)
    Ne 13.10. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč 14:5 (8:1)
    Ne 13.10. 10:00 Prostějov - Vyškov 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 3:10 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Kroměříž - Zlín 1:5 (1:3)

    10.kolo

    Út 15.10. 16:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:11 (1:3)
    So 19.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice 5:4 (4:3)
    So 19.10. 13:30 Vyškov - Sparta Brno 8:4 (4:2)
    Ne 20.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Havlíčkův Brod 19:4 (11:2)
    Ne 20.10. 10:00 FŠ Třebíč - Prostějov 9:7 (6:4)
    Ne 20.10. 10:00 Líšeň - Hodonín 1:17 (0:15)
    Ne 20.10. 15:00 Kroměříž - Znojmo 3:5 (3:3)

    11.kolo

    So 26.10. 09:00 Sparta Brno - FŠ Třebíč 1:11 (0:5)
    So 26.10. 10:00 Znojmo - Zlín 5:4 (3:3)
    So 26.10. 10:00 1.FC Slovácko - Kroměříž 11:2 (7:0)
    So 26.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 4:15 (1:11)
    Ne 27.10. 10:00 Hodonín - Jihlava 1:4 (1:2)
    Ne 27.10. 10:00 Boskovice - Vyškov 2:6 (0:4)
    Ne 27.10. 14:30 Prostějov - Líšeň 19:0 (9:0)

    12.kolo

    Čt 31.10. 15:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 3:12 (2:6)
    So 02.11. 10:00 Zlín - Zbrojovka Brno 6:3 (2:2)
    So 02.11. 10:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 8:4 (3:3)
    So 02.11. 10:00 Jihlava - Prostějov 6:1 (4:1)
    Ne 03.11. 10:00 FŠ Třebíč - Boskovice 6:8 (4:2)
    Ne 03.11. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 0:6 (0:4)
    Ne 03.11. 15:00 Kroměříž - Hodonín 2:6 (2:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    08.11. 14:30 1.FC Slovácko - Zlín 7:2 (1:2)
    So 09.11. 10:00 Boskovice - Líšeň 12:4 (7:3)
    So 09.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Sparta Brno - Jihlava 1:12 (1:4)
    So 09.11. 15:00 Prostějov - Kroměříž 10:4 (3:1)
    Ne 10.11. 10:00 Hodonín - Znojmo 4:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 7:6 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 14 0 0 216:52 42
    2. 14 12 0 2 132:56 36
    3. 14 10 1 3 153:60 31
    4. 14 10 1 3 111:55 31
    5. 14 9 2 3 122:74 29
    6. 14 9 1 4 127:61 28
    7. 14 9 0 5 81:60 27
    8. 14 7 0 7 88:57 21
    9. 14 6 1 7 80:91 19
    10. 14 4 1 9 59:113 13
    11. 14 3 2 9 71:90 11
    12. 14 3 0 11 107:143 9
    13. 14 2 1 11 74:163 7
    14. 14 1 0 13 36:146 3
    15. 14 1 0 13 36:272 3

    Nejčtenější ze sportu