Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13989
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1779
    Týden:
    15
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 08:30 FC Háje C - Kunratice 7:0 (5:0)
    So 07.09. 08:30 Xaverov B - Radotín 7:4 (5:2)
    So 07.09. 08:30 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 5:1 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Junior Praha - Dolní Chabry 5:9 (3:4)
    So 07.09. 17:00 Kolovraty - Tempo C 2:19 (0:9)
    Ne 08.09. 10:00 Újezd nad Lesy - Union Strašnice 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 14.09. 08:30 Union Strašnice - ČAFC Praha 2:5 (1:1)
    So 14.09. 10:45 Kunratice - Xaverov B 5:2 (5:1)
    So 14.09. 12:00 Radotín - Újezd nad Lesy 2:4 (1:1)
    So 14.09. 15:30 Čechie Uhřiněves - Kolovraty 2:5 (1:1)
    Ne 15.09. 11:00 Dolní Chabry - Tempo C 2:13 (0:6)
    Ne 15.09. 17:30 Junior Praha - FC Háje C 0:9 (0:3)

    3.kolo

    So 21.09. 08:30 Xaverov B - Junior Praha 15:0 (6:0)
    So 21.09. 10:00 Újezd nad Lesy - Kunratice 5:1 (4:0)
    So 21.09. 13:00 Kolovraty - Union Strašnice 4:5 (3:1)
    So 21.09. 13:00 Tempo C - Čechie Uhřiněves 6:2 (3:1)
    Ne 22.09. 12:45 FC Háje C - Dolní Chabry 2:4 (0:2)
    Čt 26.09. 17:00 ČAFC Praha - Radotín 4:2 (2:0)

    4.kolo

    So 28.09. 10:00 Radotín - Kolovraty 7:2 (1:2)
    So 28.09. 10:45 Junior Praha - Újezd nad Lesy 0:10 (0:4)
    Ne 29.09. 09:00 Dolní Chabry - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Kunratice - ČAFC Praha 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 12:15 FC Háje C - Xaverov B 2:7 (1:3)
    St 02.10. 17:00 Union Strašnice - Tempo C 3:12 (0:6)

    5.kolo

    So 05.10. 08:30 Xaverov B - Dolní Chabry 3:3 (1:3)
    So 05.10. 08:30 ČAFC Praha - Junior Praha 21:2 (8:0)
    So 05.10. 13:00 Kolovraty - Kunratice 2:6 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Tempo C - Radotín 9:1 (5:1)
    So 05.10. 15:45 Čechie Uhřiněves - Union Strašnice 2:9 (1:6)
    Ne 06.10. 10:00 Újezd nad Lesy - FC Háje C 1:4 (0:2)

    6.kolo

    So 12.10. 10:45 Junior Praha - Kolovraty 3:12 (2:7)
    Ne 13.10. 08:30 Xaverov B - Újezd nad Lesy 10:3 (6:1)
    Ne 13.10. 09:00 Dolní Chabry - Union Strašnice 2:3 (2:2)
    Ne 13.10. 09:30 Kunratice - Tempo C 2:3 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 FC Háje C - ČAFC Praha 1:5 (1:1)
    Ne 13.10. 13:15 Radotín - Čechie Uhřiněves 3:3 (2:2)

    7.kolo

    So 19.10. 08:45 Union Strašnice - Radotín 5:2 (3:0)
    So 19.10. 12:30 Tempo C - Junior Praha 17:0 (6:0)
    So 19.10. 12:45 ČAFC Praha - Xaverov B 6:3 (3:0)
    So 19.10. 13:00 Kolovraty - FC Háje C 2:2 (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Újezd nad Lesy - Dolní Chabry 2:2 (0:1)
    Ne 20.10. 12:45 Čechie Uhřiněves - Kunratice 9:3 (7:3)

    8.kolo

    Ne 01.09. 15:15 FC Háje C - Tempo C 5:4 (2:2)
    Ne 20.10. 15:30 Dolní Chabry - Radotín 1:5 (0:2)
    Čt 24.10. 16:30 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 5:0 (2:0)
    So 26.10. 08:30 Xaverov B - Kolovraty 6:3 (1:1)
    So 26.10. 12:30 Kunratice - Union Strašnice 7:1 (3:1)
    So 26.10. 15:30 Junior Praha - Čechie Uhřiněves 1:15 (0:6)

    9.kolo

    So 02.11. 08:45 Union Strašnice - Junior Praha 6:3 (3:1)
    So 02.11. 09:45 Radotín - Kunratice 2:2 (1:1)
    So 02.11. 10:45 Kolovraty - Újezd nad Lesy 2:8 (2:3)
    So 02.11. 16:15 FC Háje C - Čechie Uhřiněves 3:3 (1:1)
    Ne 03.11. 09:30 ČAFC Praha - Dolní Chabry 3:5 (1:2)
    Ne 03.11. 12:30 Tempo C - Xaverov B 4:3 (3:3)

    10.kolo

    So 09.11. 08:30 FC Háje C - Union Strašnice 2:6 (1:2)
    So 09.11. 10:00 Dolní Chabry - Kunratice 5:2 (2:1)
    So 09.11. 10:45 Junior Praha - Radotín 1:9 (0:4)
    So 09.11. 13:00 ČAFC Praha - Kolovraty 7:2 (3:1)
    Ne 10.11. 09:00 Xaverov B - Čechie Uhřiněves 10:1 (6:1)
    Ne 10.11. 10:00 Újezd nad Lesy - Tempo C 3:5 (2:3)

    11. kolo - jarní část zrušena

    So 16.11. 08:30 Union Strašnice - Xaverov B 2:4 (0:1)
    So 16.11. 09:00 Radotín - FC Háje C 5:2 (3:1)
    So 16.11. 10:45 Kolovraty - Dolní Chabry 6:2 (4:2)
    So 16.11. 17:00 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 3:3 (0:2)
    Ne 17.11. 10:00 Kunratice - Junior Praha 4:1 (3:1)
    Ne 17.11. 12:30 Tempo C - ČAFC Praha 18:0 (8:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 110:23 30
    2. 11 7 1 3 70:33 22
    3. 11 7 1 3 58:43 22
    4. 11 6 2 3 46:29 20
    5. 11 6 0 5 42:45 18
    6. 11 4 2 5 42:40 14
    7. 11 4 2 5 39:37 14
    8. 11 4 2 5 34:39 14
    9. 11 4 2 5 35:45 14
    10. 11 3 3 5 42:48 12
    11. 11 3 1 7 42:67 10
    12. 11 0 0 11 16:127 0

    Nejčtenější ze sportu