Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14002
  • Návštěvy: 112/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25280
    Týden:
    112
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Kolovraty - Motorlet Praha B 3:2 (0:1)
    So 10.08. 10:15 Podolí - Viktoria Žižkov B 3:5 (0:3)
    So 10.08. 10:30 Př. Kopanina - Újezd P4 1:1 (0:0)
    So 10.08. 10:30 Hostivař - Zličín 1:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Královice - Uhelné sklady 5:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Radotín - Dukla JM 4:2 (0:0)
    Ne 11.08. 14:00 Admira Praha B - Třeboradice 3:4 (1:3)
    Ne 11.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Vyšehrad B 2:0 (1:0)

    2.kolo

    16.08. 18:00 Uhelné sklady - Hostivař 3:1 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Újezd P4 - Královice 2:0 (0:0)
    So 17.08. 10:30 Zličín - Radotín 1:4 (1:2)
    So 17.08. 10:30 Třeboradice - Kolovraty 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Viktoria Žižkov B - Př. Kopanina 5:1 (2:1)
    Ne 18.08. 15:00 Vyšehrad B - Dukla JM 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Motorlet Praha B - Podolí 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Admira Praha B 2:2 (2:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Kolovraty - Újezd nad Lesy 5:3 (3:1)
    So 24.08. 10:15 Podolí - Třeboradice 4:2 (0:1)
    So 24.08. 10:30 Hostivař - Újezd P4 3:4 (1:3)
    So 24.08. 10:30 Dukla JM - Zličín 5:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 5:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Radotín - Uhelné sklady 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 10:30 Královice - Viktoria Žižkov B 2:4 (0:2)
    Ne 25.08. 14:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 4:1 (1:0)

    4.kolo

    30.08. 17:45 Uhelné sklady - Dukla JM 2:1 (1:1)
    So 31.08. 10:15 Újezd P4 - Radotín 4:2 (2:1)
    So 31.08. 10:15 Motorlet Praha B - Královice 2:2 (1:2)
    So 31.08. 10:30 Třeboradice - Př. Kopanina 3:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Vyšehrad B - Zličín 4:1 (3:1)
    Ne 01.09. 12:00 Viktoria Žižkov B - Hostivař 2:2 (2:1)
    Ne 01.09. 14:00 Admira Praha B - Kolovraty 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Podolí 3:1 (2:0)

    5.kolo

    06.09. 17:30 Radotín - Viktoria Žižkov B 3:0 (2:0)
    So 07.09. 10:15 Kolovraty - Vyšehrad B 3:3 (2:1)
    So 07.09. 10:15 Podolí - Admira Praha B 1:2 (0:2)
    So 07.09. 10:30 Královice - Třeboradice 5:0 (1:0)
    So 07.09. 10:30 Dukla JM - Újezd P4 2:5 (0:4)
    So 07.09. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 4:3 (4:2)
    So 07.09. 17:00 Př. Kopanina - Újezd nad Lesy 6:3 (4:1)
    Ne 08.09. 10:30 Hostivař - Motorlet Praha B 4:3 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Újezd P4 - Zličín 5:3 (2:2)
    So 14.09. 10:15 Motorlet Praha B - Radotín 2:0 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Kolovraty - Podolí 1:3 (0:3)
    So 14.09. 10:30 Třeboradice - Hostivař 0:1 (0:1)
    So 14.09. 15:00 Vyšehrad B - Uhelné sklady 4:2 (0:0)
    Ne 15.09. 14:00 Admira Praha B - Př. Kopanina 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Dukla JM 2:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Královice 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Podolí - Vyšehrad B 3:1 (2:1)
    So 21.09. 10:30 Královice - Admira Praha B 2:2 (0:1)
    So 21.09. 10:30 Hostivař - Újezd nad Lesy 1:3 (0:2)
    So 21.09. 10:30 Dukla JM - Motorlet Praha B 7:1 (4:1)
    So 21.09. 10:30 Zličín - Viktoria Žižkov B 3:0 (1:0)
    So 21.09. 10:30 Uhelné sklady - Újezd P4 1:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Př. Kopanina - Kolovraty 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Radotín - Třeboradice 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kolovraty - Královice 1:4 (0:2)
    So 28.09. 10:15 Podolí - Př. Kopanina 3:1 (2:0)
    So 28.09. 10:30 Třeboradice - Dukla JM 5:2 (0:1)
    So 28.09. 15:00 Vyšehrad B - Újezd P4 3:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Viktoria Žižkov B - Uhelné sklady 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Admira Praha B - Hostivař 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Motorlet Praha B - Zličín 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Újezd nad Lesy - Radotín 5:0 (4:0)

    9.kolo

    04.10. 16:30 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 1:5 (1:1)
    So 05.10. 10:15 Újezd P4 - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    So 05.10. 10:30 Královice - Podolí 4:0 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Dukla JM - Újezd nad Lesy 3:1 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Zličín - Třeboradice 2:2 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Př. Kopanina - Vyšehrad B 4:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Radotín - Admira Praha B 1:2 (1:0)
    St 16.10. 16:00 Hostivař - Kolovraty 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 2:0 (0:0)
    So 12.10. 10:15 Motorlet Praha B - Újezd P4 1:1 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Kolovraty - Radotín 2:0 (1:0)
    So 12.10. 10:15 Podolí - Hostivař 3:1 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Př. Kopanina - Královice 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 14:00 Admira Praha B - Dukla JM 3:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Třeboradice - Uhelné sklady 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Újezd nad Lesy - Zličín 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Újezd P4 - Třeboradice 5:0 (1:0)
    So 19.10. 10:30 Královice - Vyšehrad B 2:1 (0:0)
    So 19.10. 10:30 Hostivař - Př. Kopanina 2:4 (1:2)
    So 19.10. 10:30 Dukla JM - Kolovraty 2:4 (1:1)
    So 19.10. 10:30 Zličín - Admira Praha B 4:2 (1:1)
    So 19.10. 10:30 Uhelné sklady - Újezd nad Lesy 0:5 (0:3)
    So 19.10. 15:30 Radotín - Podolí 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 14:30 Viktoria Žižkov B - Motorlet Praha B 2:5 (1:2)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Kolovraty - Zličín 1:2 (1:1)
    So 26.10. 10:15 Podolí - Dukla JM 0:5 (0:1)
    So 26.10. 10:30 Třeboradice - Viktoria Žižkov B 10:3 (7:0)
    So 26.10. 10:30 Královice - Hostivař 8:0 (5:0)
    So 26.10. 14:30 Vyšehrad B - Motorlet Praha B 3:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Př. Kopanina - Radotín 2:0 (1:0)
    Po 28.10. 14:00 Admira Praha B - Uhelné sklady 3:1 (0:1)
    Po 28.10. 14:30 Újezd nad Lesy - Újezd P4 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Újezd P4 - Admira Praha B 0:4 (0:2)
    So 02.11. 10:30 Hostivař - Vyšehrad B 1:3 (1:1)
    So 02.11. 10:30 Dukla JM - Př. Kopanina 6:0 (2:0)
    So 02.11. 10:30 Zličín - Podolí 3:2 (1:0)
    So 02.11. 10:30 Uhelné sklady - Kolovraty 5:3 (4:1)
    So 02.11. 14:00 Radotín - Královice 2:3 (1:1)
    So 02.11. 17:00 Viktoria Žižkov B - Újezd nad Lesy 0:7 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Motorlet Praha B - Třeboradice 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Újezd P4 - Kolovraty 2:0 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Podolí - Uhelné sklady 1:1 (0:0)
    So 09.11. 10:30 Královice - Dukla JM 0:4 (0:1)
    So 09.11. 10:30 Hostivař - Radotín 0:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Vyšehrad B - Třeboradice 3:2 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Př. Kopanina - Zličín 3:2 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Újezd P4 - Podolí 3:1 (0:0)
    So 16.11. 10:15 Viktoria Žižkov B - Kolovraty 3:1 (2:1)
    So 16.11. 10:30 Dukla JM - Hostivař 3:1 (2:0)
    So 16.11. 10:30 Zličín - Královice 1:4 (0:1)
    So 16.11. 10:30 Uhelné sklady - Př. Kopanina 2:0 (0:0)
    So 16.11. 10:30 Třeboradice - Újezd nad Lesy 1:2 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Radotín - Vyšehrad B 3:2 (2:1)
    So 16.11. 15:00 Admira Praha B - Motorlet Praha B 3:1 (0:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 10:15 Újezd P4 - Př. Kopanina 1:0 (0:0)
    So 07.03. 10:30 Zličín - Hostivař 0:0 (0:0)
    So 07.03. 11:00 Dukla JM - Radotín 3:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy 5:2 (2:1)
    So 07.03. 17:00 Viktoria Žižkov B - Podolí 8:0 (3:0)
    Ne 08.03. 10:00 Uhelné sklady - Královice 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 14:30 Motorlet Praha B - Kolovraty 4:1 (0:1)
    Ne 08.03. 17:30 Třeboradice - Admira Praha B 2:3 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 11 3 2 45:22 36
    2. 16 11 3 2 40:22 36
    3. 16 9 2 5 44:29 29
    4. 16 9 1 6 38:32 28
    5. 16 8 3 5 42:26 27
    6. 16 8 1 7 49:30 25
    7. 16 7 2 7 35:36 23
    8. 16 7 2 7 30:37 23
    9. 16 7 1 8 38:37 22
    10. 16 7 1 8 31:35 22
    11. 16 6 1 9 36:46 19
    12. 16 6 1 9 29:44 19
    13. 16 5 3 8 28:39 18
    14. 16 5 1 10 30:41 16
    15. 16 5 0 11 23:37 15
    16. 16 3 3 10 21:46 12

    Nejčtenější ze sportu