Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14003
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19265
    Týden:
    36
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Březíněves - Spoje Praha 1:3 (1:0)
    So 10.08. 10:15 Kyje - Ďáblice 1:2 (0:1)
    So 10.08. 10:30 Čechie Uhřiněves - Kunratice 2:2 (0:2)
    So 10.08. 10:30 Troja - ČAFC Praha 1:0 (1:0)
    So 10.08. 10:30 Union Vršovice - Hrdlořezy 2:1 (1:1)
    So 10.08. 10:30 Praga - Štěrboholy 3:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 D. Počernice - FC Háje 1:4 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 Tempo - Xaverov 3:0 (0:0)

    2.kolo

    16.08. 19:30 D. Počernice - Troja 2:2 (1:1)
    So 17.08. 10:15 Spoje Praha - Čechie Uhřiněves 2:1 (1:1)
    So 17.08. 10:15 Tempo - Březíněves 3:0 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Xaverov - Štěrboholy 0:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Kunratice - FC Háje 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Ďáblice - Praga 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Hrdlořezy - Kyje 3:6 (1:4)
    Ne 18.08. 17:00 ČAFC Praha - Union Vršovice 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Březíněves - Xaverov 0:0 (0:0)
    So 24.08. 10:15 Kyje - ČAFC Praha 1:7 (0:3)
    So 24.08. 10:30 Čechie Uhřiněves - Tempo 0:1 (0:0)
    So 24.08. 10:30 FC Háje - Spoje Praha 1:4 (0:1)
    So 24.08. 10:30 Troja - Kunratice 1:2 (1:2)
    So 24.08. 10:30 Union Vršovice - D. Počernice 3:0 (2:0)
    So 24.08. 10:30 Praga - Hrdlořezy 1:1 (0:1)
    So 24.08. 10:30 Štěrboholy - Ďáblice 1:5 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Spoje Praha - Troja 9:0 (6:0)
    So 31.08. 10:15 Tempo - FC Háje 2:2 (1:1)
    So 31.08. 10:15 Březíněves - Čechie Uhřiněves 2:3 (2:2)
    So 31.08. 17:00 D. Počernice - Kyje 2:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Kunratice - Union Vršovice 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Xaverov - Ďáblice 3:3 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Hrdlořezy - Štěrboholy 3:1 (2:0)
    St 11.09. 17:00 ČAFC Praha - Praga 0:1 (0:1)

    5.kolo

    Út 03.09. 20:00 Spoje Praha - Union Vršovice 4:0 (0:0)
    06.09. 19:00 Štěrboholy - ČAFC Praha 2:3 (2:2)
    So 07.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Xaverov 1:0 (0:0)
    So 07.09. 10:30 FC Háje - Březíněves 3:4 (3:1)
    So 07.09. 10:30 Troja - Tempo 4:4 (3:1)
    So 07.09. 10:30 Praga - D. Počernice 2:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Kyje - Kunratice 4:2 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Ďáblice - Hrdlořezy 1:0 (1:0)

    6.kolo

    13.09. 19:30 D. Počernice - Štěrboholy 3:2 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Tempo - Union Vršovice 3:0 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Březíněves - Troja 2:1 (1:0)
    So 14.09. 10:30 Xaverov - Hrdlořezy 1:2 (1:0)
    So 14.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - FC Háje 1:1 (1:1)
    So 14.09. 11:00 Spoje Praha - Kyje 6:1 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Kunratice - Praga 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 ČAFC Praha - Ďáblice 1:3 (1:2)

    7.kolo

    So 21.09. 09:00 FC Háje - Xaverov 0:1 (0:1)
    So 21.09. 10:30 Troja - Čechie Uhřiněves 3:0 (1:0)
    So 21.09. 10:30 Union Vršovice - Březíněves 2:2 (2:2)
    So 21.09. 10:30 Praga - Spoje Praha 0:6 (0:2)
    So 21.09. 10:30 Štěrboholy - Kunratice 3:2 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Kyje - Tempo 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Ďáblice - D. Počernice 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Hrdlořezy - ČAFC Praha 0:5 (0:3)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Tempo - Praga 3:0 (3:0)
    So 28.09. 10:15 Březíněves - Kyje 1:2 (0:1)
    So 28.09. 10:30 Xaverov - ČAFC Praha 1:2 (1:0)
    So 28.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 3:0 (0:0)
    So 28.09. 10:30 FC Háje - Troja 4:2 (1:2)
    So 28.09. 16:00 D. Počernice - Hrdlořezy 5:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Kunratice - Ďáblice 0:4 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Spoje Praha - Štěrboholy 5:2 (4:0)

    9.kolo

    04.10. 19:00 Štěrboholy - Tempo 1:5 (1:2)
    So 05.10. 10:30 Troja - Xaverov 3:1 (3:1)
    So 05.10. 10:30 Union Vršovice - FC Háje 0:2 (0:1)
    So 05.10. 10:30 Praga - Březíněves 2:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kyje - Čechie Uhřiněves 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Ďáblice - Spoje Praha 3:2 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Hrdlořezy - Kunratice 4:2 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 ČAFC Praha - D. Počernice 4:1 (2:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Tempo - Ďáblice 4:2 (2:0)
    So 12.10. 10:15 Březíněves - Štěrboholy 1:4 (1:3)
    So 12.10. 10:30 Xaverov - D. Počernice 2:4 (1:3)
    So 12.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Praga 0:4 (0:1)
    So 12.10. 10:30 FC Háje - Kyje 2:6 (1:2)
    So 12.10. 10:30 Troja - Union Vršovice 0:3 (0:2)
    So 12.10. 11:00 Spoje Praha - Hrdlořezy 2:3 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Kunratice - ČAFC Praha 0:7 (0:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Union Vršovice - Xaverov 4:3 (2:1)
    So 19.10. 10:30 Praga - FC Háje 3:1 (2:0)
    So 19.10. 10:30 Štěrboholy - Čechie Uhřiněves 0:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 ČAFC Praha - Spoje Praha 2:4 (1:1)
    So 19.10. 17:00 D. Počernice - Kunratice 2:3 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Kyje - Troja 4:1 (3:1)
    Ne 20.10. 15:30 Ďáblice - Březíněves 4:2 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Hrdlořezy - Tempo 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Tempo - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    So 26.10. 10:15 Březíněves - Hrdlořezy 3:3 (1:2)
    So 26.10. 10:30 Xaverov - Kunratice 1:3 (0:1)
    So 26.10. 10:30 Ďáblice - Čechie Uhřiněves 4:1 (3:0)
    So 26.10. 10:30 FC Háje - Štěrboholy 0:4 (0:3)
    So 26.10. 10:30 Troja - Praga 2:6 (1:3)
    So 26.10. 10:30 Union Vršovice - Kyje 2:1 (1:1)
    So 26.10. 11:00 Spoje Praha - D. Počernice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    01.11. 19:00 Štěrboholy - Troja 2:0 (0:0)
    So 02.11. 10:30 Praga - Union Vršovice 5:0 (2:0)
    So 02.11. 10:30 ČAFC Praha - Březíněves 1:0 (0:0)
    So 02.11. 17:00 D. Počernice - Tempo 1:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Kyje - Xaverov 3:2 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Ďáblice - FC Háje 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Hrdlořezy - Čechie Uhřiněves 0:4 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Kunratice - Spoje Praha 1:3 (1:1)

    14.kolo

    08.11. 19:00 Štěrboholy - Union Vršovice 4:0 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Tempo - Kunratice 1:1 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Březíněves - D. Počernice 4:2 (1:1)
    So 09.11. 10:15 Kyje - Praga 1:0 (0:0)
    So 09.11. 10:30 Xaverov - Spoje Praha 1:3 (1:2)
    So 09.11. 10:30 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 2:2 (0:1)
    So 09.11. 10:30 FC Háje - Hrdlořezy 2:1 (1:0)
    So 09.11. 10:30 Troja - Ďáblice 4:1 (2:1)

    15.kolo

    15.11. 19:00 Štěrboholy - Kyje 4:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Spoje Praha - Tempo 2:1 (0:1)
    So 16.11. 10:30 Praga - Xaverov 2:0 (1:0)
    So 16.11. 10:30 Ďáblice - Union Vršovice 2:1 (1:1)
    So 16.11. 10:45 Kunratice - Březíněves 3:0 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Troja - Hrdlořezy 2:2 (2:1)
    So 16.11. 13:30 ČAFC Praha - FC Háje 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 D. Počernice - Čechie Uhřiněves 0:0 (0:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    06.03. 19:00 Štěrboholy - Praga 0:7 (0:3)
    So 07.03. 10:15 Spoje Praha - Březíněves 3:1 (2:1)
    So 07.03. 10:30 Xaverov - Tempo 0:3 (0:2)
    So 07.03. 10:30 FC Háje - D. Počernice 3:0 (1:0)
    So 07.03. 10:30 Ďáblice - Kyje 3:1 (1:0)
    So 07.03. 13:30 ČAFC Praha - Troja 3:1 (0:0)
    So 07.03. 14:30 Kunratice - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:1)
    So 07.03. 15:00 Hrdlořezy - Union Vršovice 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Marek Borovička

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 14 0 2 60:18 42
    2. 16 12 1 3 41:22 37
    3. 16 10 3 3 37:15 33
    4. 16 10 2 4 37:18 32
    5. 16 10 1 5 40:19 31
    6. 16 8 1 7 32:37 25
    7. 16 7 3 6 29:33 24
    8. 16 7 2 7 21:31 23
    9. 16 7 1 8 32:37 22
    10. 16 4 6 6 19:24 18
    11. 16 5 2 9 25:36 17
    12. 16 4 3 9 24:40 15
    13. 16 4 3 9 27:45 15
    14. 16 4 2 10 23:36 14
    15. 16 3 4 9 25:39 13
    16. 16 1 2 13 16:38 5

    Nejčtenější ze sportu