Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14026
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1339
    Týden:
    14
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 Ratíškovice - Sparta Brno B 0:0 (0:0)
    So 24.08. 10:45 Ivančice - Rosice 4:6 (2:4)
    So 24.08. 10:45 ČAFC 2011 - Blansko 2:6 (0:3)
    So 24.08. 10:45 Kuřim - Břeclav 3:0 (1:0)
    So 24.08. 10:45 Tišnov - Veselí 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 10:45 Novosedly - Mikulov 5:3 (2:1)
    St 11.09. 17:45 Kohoutovice - Svratka 0:9 (0:5)

    12.kolo

    St 28.08. 11:15 Břeclav - Blansko 0:12 (0:2)
    St 28.08. 11:45 Kohoutovice - Ratíškovice 0:2 (0:1)
    St 28.08. 16:00 Svratka - Novosedly 13:4 (7:1)
    St 28.08. 17:45 Ivančice - Tišnov 8:0 (2:0)
    St 28.08. 17:45 Veselí - Kuřim 3:3 (2:2)
    St 28.08. 17:45 Sparta Brno B - ČAFC 2011 12:1 (3:0)
    St 28.08. 17:45 Mikulov - Rosice 0:16 (0:5)

    3.kolo

    So 31.08. 09:00 Blansko - Kuřim 9:4 (7:1)
    So 31.08. 10:45 Veselí - Kohoutovice 8:1 (5:1)
    So 31.08. 10:45 Břeclav - Novosedly 3:4 (0:4)
    Ne 01.09. 09:00 Svratka - Ivančice 8:3 (5:2)
    Ne 01.09. 10:45 Sparta Brno B - Tišnov 16:1 (4:0)
    Ne 01.09. 10:45 Mikulov - Ratíškovice 0:9 (0:1)
    Ne 01.09. 11:15 Rosice - ČAFC 2011 4:3 (0:2)

    13.kolo

    St 04.09. 16:00 Blansko - Ivančice 10:2 (3:0)
    St 04.09. 17:45 ČAFC 2011 - Mikulov 3:0k
    St 04.09. 17:45 Kuřim - Sparta Brno B 2:5 (2:3)
    St 04.09. 17:45 Novosedly - Veselí 0:6 (0:0)
    St 04.09. 17:45 Ratíškovice - Svratka 0:5 (0:1)
    St 04.09. 17:45 Tišnov - Kohoutovice 1:3 (0:1)
    Čt 05.09. 17:45 Rosice - Břeclav 8:0 (2:0)

    4.kolo

    So 07.09. 10:45 Ivančice - ČAFC 2011 3:1 (2:1p)
    So 07.09. 10:45 Kuřim - Rosice 0:1 (0:0)
    So 07.09. 10:45 Novosedly - Blansko 1:7 (1:3)
    So 07.09. 10:45 Ratíškovice - Břeclav 2:0 (0:0)
    So 07.09. 10:45 Tišnov - Mikulov 11:0 (6:0)
    Ne 08.09. 09:00 Svratka - Veselí 8:1 (4:0)
    St 18.09. 16:30 Kohoutovice - Sparta Brno B 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 14.09. 09:00 Blansko - Ratíškovice 6:1 (2:0)
    So 14.09. 10:45 Veselí - Ivančice 0:0 (0:0)
    So 14.09. 10:45 Mikulov - Kohoutovice 1:7 (1:3)
    So 14.09. 10:45 Břeclav - Tišnov 0:4 (0:2)
    Ne 15.09. 10:45 Sparta Brno B - Svratka 3:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:45 ČAFC 2011 - Kuřim 3:2 (2:0)
    Ne 15.09. 11:15 Rosice - Novosedly 5:2 (2:0)

    6.kolo

    So 21.09. 10:45 Novosedly - ČAFC 2011 1:10 (1:5)
    So 21.09. 10:45 Ratíškovice - Rosice 0:8 (0:5)
    So 21.09. 10:45 Tišnov - Blansko 1:4 (0:3)
    So 21.09. 15:15 Ivančice - Kuřim 3:1 (1:0)
    Ne 22.09. 09:00 Svratka - Mikulov 14:1 (7:0)
    Ne 22.09. 10:45 Veselí - Sparta Brno B 1:7 (0:3)
    Ne 22.09. 11:45 Kohoutovice - Břeclav 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 28.09. 09:00 Blansko - Kohoutovice 9:0 (5:0)
    So 28.09. 10:45 Mikulov - Veselí 0:7 (0:1)
    So 28.09. 10:45 Břeclav - Svratka 1:18 (0:10)
    So 28.09. 10:45 ČAFC 2011 - Ratíškovice 2:3 (2:3)
    So 28.09. 10:45 Kuřim - Novosedly 2:2 (2:1)
    Ne 29.09. 10:45 Sparta Brno B - Ivančice 6:3 (2:1)
    Ne 29.09. 11:15 Rosice - Tišnov 6:3 (3:2)

    8.kolo

    So 05.10. 10:45 Ivančice - Novosedly 3:3 (1:1)
    So 05.10. 10:45 Ratíškovice - Kuřim 1:2 (0:1)
    So 05.10. 10:45 Tišnov - ČAFC 2011 2:2 (1:2)
    Ne 06.10. 09:00 Svratka - Blansko 5:3 (3:3)
    Ne 06.10. 10:45 Veselí - Břeclav 8:0 (4:0)
    Ne 06.10. 10:45 Sparta Brno B - Mikulov 19:0 (12:0)
    Ne 06.10. 11:45 Kohoutovice - Rosice 0:5 (0:3)

    9.kolo

    So 12.10. 09:00 Blansko - Veselí 9:3 (2:2)
    So 12.10. 10:45 Mikulov - Ivančice 0:7 (0:2)
    So 12.10. 10:45 Břeclav - Sparta Brno B 0:10 (0:3)
    So 12.10. 10:45 ČAFC 2011 - Kohoutovice 13:2 (5:2)
    So 12.10. 10:45 Kuřim - Tišnov 3:4 (2:0)
    So 12.10. 10:45 Novosedly - Ratíškovice 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 11:15 Rosice - Svratka 2:10 (1:4)

    10.kolo

    So 19.10. 10:45 Ivančice - Ratíškovice 3:2 (0:2)
    So 19.10. 10:45 Tišnov - Novosedly 3:2 (1:1)
    So 19.10. 10:45 Veselí - Rosice 0:2 (0:1)
    So 19.10. 10:45 Mikulov - Břeclav 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 09:00 Svratka - ČAFC 2011 18:1 (5:0)
    Ne 20.10. 10:45 Sparta Brno B - Blansko 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 11:45 Kohoutovice - Kuřim 0:6 (0:4)

    11.kolo

    So 26.10. 09:00 Blansko - Mikulov 17:0 (8:0)
    So 26.10. 10:45 Břeclav - Ivančice 1:4 (1:2)
    So 26.10. 10:45 ČAFC 2011 - Veselí 6:1 (1:0)
    So 26.10. 10:45 Kuřim - Svratka 1:3 (1:2)
    So 26.10. 10:45 Novosedly - Kohoutovice 16:1 (3:0)
    So 26.10. 10:45 Ratíškovice - Tišnov 2:1 (1:1)
    So 26.10. 11:45 Rosice - Sparta Brno B 2:5 (1:2)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 09:00 Blansko - Rosice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 10:45 Veselí - Ratíškovice 1:4 (0:3)
    So 02.11. 10:45 Mikulov - Kuřim 1:7 (1:5)
    So 02.11. 10:45 Břeclav - ČAFC 2011 2:5 (2:5)
    Ne 03.11. 09:00 Svratka - Tišnov 11:3 (6:2)
    Ne 03.11. 10:45 Sparta Brno B - Novosedly 9:1 (2:0)
    Ne 03.11. 11:15 Kohoutovice - Ivančice 1:5 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 97:13 37
    2. 13 12 0 1 124:23 36
    3. 13 11 0 2 95:21 33
    4. 13 10 0 3 65:30 30
    5. 13 7 2 4 48:39 23
    6. 13 6 1 6 27:31 19
    7. 13 6 1 6 52:56 19
    8. 13 5 2 6 41:40 17
    9. 13 4 2 7 36:35 14
    10. 13 4 2 7 44:66 14
    11. 13 4 1 8 34:59 13
    12. 13 3 0 10 18:78 9
    13. 13 1 0 12 9:82 3
    14. 13 0 0 13 7:124 0

    Nejčtenější ze sportu