Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14030
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5618
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Černuc B - Neuměřice B 6:0 (1:0)
    Ne 01.09. 14:00 Zákolany - Družec B 3:0 (3:0)
    Ne 01.09. 17:00 Olovnice - Svinařov 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Slatina - Třebichovice 6:2 (5:1)
    Ne 01.09. 17:00 Pletený Újezd - Zichovec B 9:2 (3:2)

    3.kolo

    Ne 08.09. 14:00 Zichovec B - Zákolany 6:2 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Neuměřice B - Pletený Újezd 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Třebichovice - Černuc B 3:1 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Svinařov - Slatina 2:1 np (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Pchery - Olovnice 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Černuc B - Svinařov 2:1 np (0:0)
    Ne 15.09. 13:30 Slatina - Pchery 6:3 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 Olovnice - Družec B 4:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Pletený Újezd - Třebichovice 2:3 np (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Zichovec B - Neuměřice B 7:0 (2:0)

    5.kolo

    Ne 22.09. 13:30 Svinařov - Pletený Újezd 5:2 (5:0)
    Ne 22.09. 16:30 Neuměřice B - Zákolany 3:6 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Třebichovice - Zichovec B 7:4 (3:2)
    Ne 22.09. 16:30 Pchery - Černuc B 5:1 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Družec B - Slatina 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 Černuc B - Družec B 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Zákolany - Olovnice 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Pletený Újezd - Pchery 3:4 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Zichovec B - Svinařov 1:2 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Neuměřice B - Třebichovice 3:2 (1:2)

    7.kolo

    Ne 06.10. 13:00 Pchery - Zichovec B 5:1 (3:1)
    Ne 06.10. 13:00 Olovnice - Slatina 3:2 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Třebichovice - Zákolany 6:0 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 Svinařov - Neuměřice B 4:1 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Družec B - Pletený Újezd 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Černuc B - Olovnice 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 12:30 Třebichovice - Svinařov 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Zákolany - Slatina 5:6 (3:2)
    Ne 13.10. 15:30 Zichovec B - Družec B 3:0
    Ne 13.10. 15:30 Neuměřice B - Pchery 4:6 (1:5)

    9.kolo

    Ne 20.10. 12:30 Olovnice - Pletený Újezd 7:2 (2:2)
    Ne 20.10. 15:30 Svinařov - Zákolany 2:1 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Pchery - Třebichovice 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 Družec B - Neuměřice B 4:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Slatina - Černuc B 10:4 (5:2)

    10.kolo

    Ne 27.10. 11:30 Pletený Újezd - Slatina 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Zákolany - Černuc B 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Zichovec B - Olovnice 0:4 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Třebichovice - Družec B 1:7 (1:3)
    Ne 27.10. 14:30 Svinařov - Pchery 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Černuc B - Pletený Újezd 4:2 (3:1)
    Ne 03.11. 11:00 Družec B - Svinařov 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Pchery - Zákolany 4:2 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Olovnice - Neuměřice B 12:0 (5:0)
    Ne 03.11. 14:00 Slatina - Zichovec B 7:1 (0:1)

    1.kolo

    Ne 10.11. 11:00 Neuměřice B - Slatina 2:4 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Pletený Újezd - Zákolany 4:3 np (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Zichovec B - Černuc B 1:2 np (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Třebichovice - Olovnice 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Pchery - Družec B 1:2 (0:1)

    Soutěž byla z důvodu COVID-19 zrušena

    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 1 1 1 23:11 24
    2. 10 7 0 1 2 47:23 22
    3. 10 7 0 0 3 37:13 21
    4. 10 6 1 0 3 33:24 20
    5. 10 5 0 0 5 20:24 15
    6. 10 4 1 0 5 28:29 14
    7. 10 3 1 2 4 29:29 13
    8. 10 3 2 0 5 22:29 13
    9. 10 3 0 1 6 26:37 10
    10. 10 2 0 1 7 24:34 7
    11. 10 2 0 0 8 16:52 6

    Nejčtenější ze sportu