Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14035
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1597
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 31.08. 09:00 Třebíč - Světlá n.S. 3:3 (1:2)
    So 31.08. 10:45 Chotěboř - Bystřice n. P. 0:4 (0:3)
    So 31.08. 10:45 Vrchovina - Humpolec 10:0 (4:0)
    Ne 01.09. 10:45 Velká Bíteš - Slavoj Polná 1:1 (0:0)
    Ne 01.09. 10:45 Velké Meziříčí - Okříšky 2:5 (0:3)
    Ne 01.09. 13:00 Pelhřimov - Bedřichov 2:3 (2:2)

    1.kolo

    So 17.08. 10:45 Slavoj Polná - Světlá n.S. 4:1 (0:1)
    So 17.08. 10:45 Chotěboř - Bedřichov 2:3 (0:3)
    Ne 18.08. 10:45 Velké Meziříčí - Humpolec 2:5 (2:3)
    Čt 29.08. 17:45 Velká Bíteš - Bystřice n. P. 2:1 (2:1)
    St 04.09. 16:00 Třebíč - Okříšky 4:0 (1:0)
    St 04.09. 17:45 Vrchovina - Pelhřimov 2:4 (1:0)

    4.kolo

    So 07.09. 09:00 Světlá n.S. - Bedřichov 6:1 (4:1)
    So 07.09. 10:45 Slavoj Polná - Velké Meziříčí 6:0 (1:0)
    Ne 08.09. 09:00 Okříšky - Chotěboř 2:6 (0:3)
    Ne 08.09. 10:00 Bystřice n. P. - Vrchovina 0:9 (0:4)
    Ne 08.09. 12:45 Humpolec - Pelhřimov 0:10 (0:3)
    St 11.09. 16:00 Třebíč - Velká Bíteš 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 Světlá n.S. - Pelhřimov 3:7 (3:5)
    So 24.08. 10:00 Bystřice n. P. - Velké Meziříčí 3:1 (1:0)
    So 24.08. 10:45 Slavoj Polná - Třebíč 7:1 (5:1)
    Ne 25.08. 09:00 Okříšky - Velká Bíteš 1:2 (1:1)
    Ne 25.08. 13:15 Humpolec - Chotěboř 1:13 (1:2)
    Čt 12.09. 17:45 Bedřichov - Vrchovina 1:8 (1:4)

    5.kolo

    So 14.09. 10:45 Velká Bíteš - Světlá n.S. 1:3 (1:0)
    So 14.09. 10:45 Chotěboř - Slavoj Polná 2:2 (1:1)
    So 14.09. 10:45 Vrchovina - Okříšky 11:2 (3:0)
    So 14.09. 10:45 Bedřichov - Humpolec 4:0 (1:0)
    Ne 15.09. 09:00 Velké Meziříčí - Třebíč 4:5 (1:3)
    Ne 15.09. 13:00 Pelhřimov - Bystřice n. P. 12:0 (2:0)

    6.kolo

    So 21.09. 09:00 Světlá n.S. - Humpolec 7:2 (2:1)
    So 21.09. 09:00 Třebíč - Chotěboř 1:3 (1:1)
    So 21.09. 10:45 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 09:00 Okříšky - Pelhřimov 0:9 (0:2)
    Ne 22.09. 10:00 Bystřice n. P. - Bedřichov 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 10:45 Slavoj Polná - Vrchovina 4:6 (0:1)

    7.kolo

    Po 16.09. 16:00 Chotěboř - Velká Bíteš 2:4 (1:1)
    So 28.09. 10:45 Vrchovina - Třebíč 13:2 (6:1)
    Ne 29.09. 10:45 Velké Meziříčí - Světlá n.S. 0:5 (0:3)
    Ne 29.09. 12:15 Humpolec - Bystřice n. P. 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 12:30 Pelhřimov - Slavoj Polná 3:0 (2:0)
    St 09.10. 16:15 Bedřichov - Okříšky 5:0 (2:0)

    8.kolo

    So 05.10. 09:00 Světlá n.S. - Bystřice n. P. 4:3 (1:2)
    So 05.10. 09:00 Okříšky - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 05.10. 09:00 Třebíč - Pelhřimov 0:13 (0:4)
    So 05.10. 10:45 Slavoj Polná - Bedřichov 1:2 (1:2)
    So 05.10. 10:45 Velká Bíteš - Vrchovina 0:2 (0:2)
    Ne 06.10. 10:45 Velké Meziříčí - Chotěboř 1:10 (1:5)

    9.kolo

    So 12.10. 10:45 Chotěboř - Světlá n.S. 4:1 (2:0)
    So 12.10. 10:45 Vrchovina - Velké Meziříčí 15:0 (7:0)
    So 12.10. 10:45 Bedřichov - Třebíč 7:1 (2:0)
    Ne 13.10. 10:00 Bystřice n. P. - Okříšky 10:1 (6:0)
    Ne 13.10. 11:45 Humpolec - Slavoj Polná 1:8 (1:2)
    Ne 13.10. 12:00 Pelhřimov - Velká Bíteš 4:1 (1:1)

    10.kolo

    So 19.10. 09:00 Světlá n.S. - Okříšky 14:0 (7:0)
    So 19.10. 09:00 Třebíč - Humpolec 2:2 (1:1)
    So 19.10. 10:45 Slavoj Polná - Bystřice n. P. 4:1 (2:0)
    So 19.10. 10:45 Velká Bíteš - Bedřichov 6:1 (3:0)
    So 19.10. 10:45 Chotěboř - Vrchovina 3:10 (2:6)
    Ne 20.10. 10:45 Velké Meziříčí - Pelhřimov 0:14 (0:6)

    11. kolo - jarní část zrušena

    St 25.09. 16:30 Vrchovina - Světlá n.S. 9:6 (3:2)
    So 26.10. 09:00 Bystřice n. P. - Třebíč 11:1 (8:0)
    So 26.10. 10:00 Humpolec - Velká Bíteš 3:1 (0:1)
    So 26.10. 10:45 Bedřichov - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 09:00 Okříšky - Slavoj Polná 3:11 (2:3)
    Ne 27.10. 11:30 Pelhřimov - Chotěboř 8:0 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 86:9 30
    2. 11 10 0 1 95:22 30
    3. 11 7 1 3 29:27 22
    4. 11 6 2 3 48:21 20
    5. 11 6 1 4 53:34 19
    6. 11 5 2 4 22:19 17
    7. 11 5 1 5 45:37 16
    8. 11 4 1 6 34:37 13
    9. 11 4 1 6 18:58 13
    10. 11 2 2 7 20:66 8
    11. 11 1 0 10 15:76 3
    12. 11 0 1 10 11:70 1

    Nejčtenější ze sportu