Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14037
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1263
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 31.08. 09:00 Chotěboř - Bystřice n. P. 7:1 (3:1)
    So 31.08. 09:00 Vrchovina - Humpolec 5:3 (0:1)
    So 31.08. 11:00 Třebíč - Světlá n.S. 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 09:00 Velká Bíteš - Slavoj Polná 5:3 (4:1)
    Ne 01.09. 09:00 Velké Meziříčí - Okříšky 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 11:15 Pelhřimov - Bedřichov 2:1 (0:1)

    1.kolo

    So 17.08. 09:00 Slavoj Polná - Světlá n.S. 2:15 (0:8)
    So 17.08. 09:00 Chotěboř - Bedřichov 5:1 (4:0)
    Ne 18.08. 09:00 Velké Meziříčí - Humpolec 11:2 (6:1)
    Čt 29.08. 16:00 Velká Bíteš - Bystřice n. P. 2:7 (2:3)
    St 04.09. 16:00 Vrchovina - Pelhřimov 4:2 (4:1)
    St 04.09. 18:00 Třebíč - Okříšky 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 07.09. 09:00 Slavoj Polná - Velké Meziříčí 3:6 (1:4)
    So 07.09. 11:00 Světlá n.S. - Bedřichov 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 11:00 Humpolec - Pelhřimov 1:3 (0:0)
    Ne 08.09. 11:00 Okříšky - Chotěboř 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 12:00 Bystřice n. P. - Vrchovina 4:2 (2:1)
    St 11.09. 18:00 Třebíč - Velká Bíteš 3:1 (1:1)

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 Slavoj Polná - Třebíč 0:4 (0:1)
    So 24.08. 11:00 Světlá n.S. - Pelhřimov 1:6 (1:2)
    So 24.08. 12:00 Bystřice n. P. - Velké Meziříčí 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 11:00 Okříšky - Velká Bíteš 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 11:30 Humpolec - Chotěboř 4:5 (2:2)
    Čt 12.09. 16:00 Bedřichov - Vrchovina 11:0 (3:0)

    5.kolo

    So 14.09. 09:00 Velká Bíteš - Světlá n.S. 1:2 (0:1)
    So 14.09. 09:00 Chotěboř - Slavoj Polná 4:1 (1:1)
    So 14.09. 09:00 Vrchovina - Okříšky 3:2 (2:1)
    So 14.09. 09:00 Bedřichov - Humpolec 6:0 (5:0)
    Ne 15.09. 09:00 Velké Meziříčí - Třebíč 4:0 (3:0)
    Ne 15.09. 11:15 Pelhřimov - Bystřice n. P. 2:3 (2:1)

    6.kolo

    So 21.09. 09:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 21.09. 11:00 Světlá n.S. - Humpolec 2:6 (0:1)
    So 21.09. 11:00 Třebíč - Chotěboř 0:4 (0:2)
    Ne 22.09. 09:00 Slavoj Polná - Vrchovina 1:5 (0:2)
    Ne 22.09. 11:00 Okříšky - Pelhřimov 1:3 (1:0)
    Ne 22.09. 12:00 Bystřice n. P. - Bedřichov 3:1 (2:1)

    7.kolo

    Po 16.09. 18:00 Chotěboř - Velká Bíteš 8:1 (3:0)
    So 28.09. 09:00 Vrchovina - Třebíč 4:3 (2:2)
    So 28.09. 09:00 Bedřichov - Okříšky 8:2 (5:1)
    Ne 29.09. 09:00 Velké Meziříčí - Světlá n.S. 6:0 (4:0)
    Ne 29.09. 10:30 Humpolec - Bystřice n. P. 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:45 Pelhřimov - Slavoj Polná 8:2 (3:1)

    8.kolo

    So 05.10. 09:00 Slavoj Polná - Bedřichov 1:7 (0:5)
    So 05.10. 09:00 Velká Bíteš - Vrchovina 0:2 (0:0)
    So 05.10. 11:00 Světlá n.S. - Bystřice n. P. 2:5 (2:1)
    So 05.10. 11:00 Okříšky - Humpolec 0:1 (0:1)
    So 05.10. 11:00 Třebíč - Pelhřimov 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 09:00 Velké Meziříčí - Chotěboř 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 12.10. 09:00 Chotěboř - Světlá n.S. 5:0 (3:0)
    So 12.10. 09:00 Vrchovina - Velké Meziříčí 1:5 (0:3)
    So 12.10. 09:00 Bedřichov - Třebíč 2:3 (2:1)
    Ne 13.10. 10:00 Humpolec - Slavoj Polná 1:7 (0:4)
    Ne 13.10. 10:15 Pelhřimov - Velká Bíteš 9:0 (4:0)
    Ne 13.10. 12:00 Bystřice n. P. - Okříšky 3:5 (1:1)

    10.kolo

    So 19.10. 09:00 Slavoj Polná - Bystřice n. P. 2:2 (1:1)
    So 19.10. 09:00 Velká Bíteš - Bedřichov 2:1 (1:0)
    So 19.10. 09:00 Chotěboř - Vrchovina 3:1 (2:1)
    So 19.10. 11:00 Světlá n.S. - Okříšky 4:3 (3:1)
    So 19.10. 11:00 Třebíč - Humpolec 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 09:00 Velké Meziříčí - Pelhřimov 5:1 (1:0)

    11. kolo - jarní část zrušena

    St 25.09. 14:45 Vrchovina - Světlá n.S. 1:4 (1:2)
    So 26.10. 09:00 Bedřichov - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    So 26.10. 11:00 Bystřice n. P. - Třebíč 4:4 (4:1)
    So 26.10. 12:00 Humpolec - Velká Bíteš 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 09:45 Pelhřimov - Chotěboř 7:3 (3:0)
    Ne 27.10. 11:00 Okříšky - Slavoj Polná 2:5 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 0 2 47:18 27
    2. 11 8 2 1 43:12 26
    3. 11 7 1 3 44:22 22
    4. 11 5 3 3 33:31 18
    5. 11 6 0 5 28:38 18
    6. 11 5 2 4 25:24 17
    7. 11 5 0 6 34:40 15
    8. 11 4 1 6 41:22 13
    9. 11 4 0 7 21:32 12
    10. 11 3 0 8 17:38 9
    11. 11 3 0 8 22:46 9
    12. 11 2 1 8 27:59 7

    Nejčtenější ze sportu