Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14043
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2429
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:00 Kunovice - Otrokovice 6:3 (1:3)
    So 10.08. 10:00 Brumov - Uherský Brod 0:6 (0:2)
    So 10.08. 14:00 Staré Město - Bojkovice 6:2 (4:1)
    Ne 11.08. 10:00 Rožnov p.R. - Luhačovice 1:3 (0:3)
    St 14.08. 17:30 Hluk - Louky 4:3 (4:0)
    St 28.08. 17:00 Baťov 1930 - Strání 3:0 (2:0)
    St 28.08. 17:30 Slavičín - Mladcová 0:2 (0:1)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Luhačovice - Bojkovice 1:2 (1:1)
    So 17.08. 10:00 Louky - Baťov 1930 4:3 np (3:3)
    So 17.08. 10:00 Otrokovice - Hluk 1:2 np (1:0)
    So 17.08. 14:00 Mladcová - Kunovice 2:3 (1:2)
    So 17.08. 16:30 Slavičín - Staré Město 1:3 (1:1)
    Ne 18.08. 10:00 Uherský Brod - Rožnov p.R. 9:0 (5:0)
    Ne 18.08. 13:30 Strání - Brumov 6:1 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:00 Kunovice - Hluk 1:0 (0:0)
    So 24.08. 10:00 Brumov - Louky 2:1 np (0:0)
    So 24.08. 10:00 Bojkovice - Uherský Brod 2:5 (2:3)
    So 24.08. 14:00 Mladcová - Staré Město 4:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:00 Baťov 1930 - Otrokovice 8:0 (4:0)
    Ne 25.08. 10:00 Rožnov p.R. - Strání 1:4 (1:1)
    So 09.11. 10:00 Slavičín - Luhačovice 2:3 (0:2)

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Louky - Rožnov p.R. 7:3 (2:0)
    So 31.08. 13:30 Luhačovice - Mladcová 2:0 (2:0)
    So 31.08. 15:00 Otrokovice - Brumov 2:5 (1:3)
    Ne 01.09. 10:00 Uherský Brod - Slavičín 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Hluk - Baťov 1930 2:7 (2:6)
    Ne 01.09. 10:30 Strání - Bojkovice 1:3 (1:2)
    St 04.09. 17:30 Staré Město - Kunovice 1:2 np (0:0)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Kunovice - Baťov 1930 2:4 (2:1)
    So 07.09. 10:00 Brumov - Hluk 2:1 (2:0)
    So 07.09. 10:00 Slavičín - Strání 1:4 (0:2)
    So 07.09. 13:30 Bojkovice - Louky 0:7 (0:5)
    So 07.09. 13:30 Mladcová - Uherský Brod 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:00 Rožnov p.R. - Otrokovice 1:4 (1:3)
    Ne 08.09. 13:00 Staré Město - Luhačovice 4:2 (2:1)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Louky - Slavičín 6:4 (0:3)
    So 14.09. 10:00 Otrokovice - Bojkovice 1:4 (0:1)
    So 14.09. 10:30 Strání - Mladcová 2:5 (0:2)
    So 14.09. 13:30 Luhačovice - Kunovice 4:2 (3:2)
    So 14.09. 13:30 Hluk - Rožnov p.R. 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:00 Uherský Brod - Staré Město 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:00 Baťov 1930 - Brumov 7:1 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Kunovice - Brumov 6:4 (2:3)
    So 21.09. 10:00 Bojkovice - Hluk 4:1 (1:1)
    So 21.09. 10:00 Slavičín - Otrokovice 4:3 np (1:2)
    So 21.09. 12:30 Strání - Staré Město 2:6 (0:2)
    So 21.09. 13:00 Mladcová - Louky 3:0 (3:0)
    So 21.09. 13:30 Luhačovice - Uherský Brod 3:2 np (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Rožnov p.R. - Baťov 1930 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:00 Otrokovice - Mladcová 1:3 (1:1)
    So 28.09. 10:00 Brumov - Rožnov p.R. 4:1 (1:1)
    So 28.09. 10:30 Strání - Luhačovice 1:5 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Hluk - Slavičín 3:2 np (2:2)
    Ne 29.09. 10:00 Uherský Brod - Kunovice 2:3 np (1:2)
    Ne 29.09. 10:00 Baťov 1930 - Bojkovice 5:2 (2:1)
    Ne 29.09. 12:30 Staré Město - Louky 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Slavičín - Baťov 1930 1:3 (1:2)
    So 05.10. 12:30 Mladcová - Hluk 4:0 (3:0)
    So 05.10. 13:00 Kunovice - Rožnov p.R. 3:1 (2:1)
    So 05.10. 13:30 Luhačovice - Louky 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Staré Město - Otrokovice 4:1 (2:1)
    Ne 06.10. 10:00 Uherský Brod - Strání 5:0 (4:0)
    Ne 06.10. 12:30 Bojkovice - Brumov 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:00 Louky - Uherský Brod 5:2 (3:1)
    So 12.10. 10:00 Otrokovice - Luhačovice 2:1 (1:1)
    So 12.10. 10:00 Brumov - Slavičín 2:0 (0:0)
    So 12.10. 10:30 Strání - Kunovice 0k:3
    So 12.10. 12:00 Staré Město - Hluk 5:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:00 Baťov 1930 - Mladcová 1:3 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Rožnov p.R. - Bojkovice 1:3 (0:3)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Kunovice - Bojkovice 4:1 (3:0)
    So 19.10. 10:00 Slavičín - Rožnov p.R. 4:3 (1:1)
    So 19.10. 10:30 Strání - Louky 3:2 (2:1)
    So 19.10. 13:30 Luhačovice - Hluk 5:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:00 Baťov 1930 - Staré Město 5:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Uherský Brod - Otrokovice 0:1 np (0:0)
    St 30.10. 14:00 Mladcová - Brumov 6:3 (3:1)

    13.kolo

    Čt 24.10. 18:00 Baťov 1930 - Luhačovice 3:4 np (1:2)
    So 26.10. 10:00 Louky - Kunovice 2:3 (1:2)
    So 26.10. 10:00 Otrokovice - Strání 6:1 (3:0)
    So 26.10. 10:00 Staré Město - Brumov 4:2 (1:1)
    So 26.10. 11:30 Hluk - Uherský Brod 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 Rožnov p.R. - Mladcová 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 11:30 Bojkovice - Slavičín 0:4 (0:1)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:00 Slavičín - Kunovice 2:1 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Strání - Hluk 1:2 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Louky - Otrokovice 3:2 np (2:2)
    So 02.11. 11:00 Mladcová - Bojkovice 3:2 np (1:2)
    So 02.11. 13:30 Luhačovice - Brumov 2:1 (0:1)
    Ne 03.11. 10:00 Rožnov p.R. - Staré Město 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Uherský Brod - Baťov 1930 5:1 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 10 1 0 2 38:15 32
    2. 13 9 0 2 2 52:22 29
    3. 13 8 2 0 3 35:22 28
    4. 13 8 2 0 3 37:26 28
    5. 13 8 1 1 3 36:22 27
    6. 13 7 0 3 3 43:16 24
    7. 13 5 2 1 5 40:30 20
    8. 13 6 0 1 6 28:38 19
    9. 13 3 1 3 6 26:39 14
    10. 13 4 1 0 8 26:45 14
    11. 13 3 1 1 8 24:36 12
    12. 13 4 0 0 9 25:43 12
    13. 13 2 2 0 9 16:39 10
    14. 13 1 0 1 11 14:47 4

    Nejčtenější ze sportu