Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14055
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1779
    Týden:
    7
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 08:15 CU Bohemians - Praga 7:1 (5:0)
    So 07.09. 08:30 Hostivař - Hrdlořezy 5:1 (3:0)
    So 07.09. 10:00 Újezd nad Lesy - Kunratice 10:0 (6:0)
    So 07.09. 11:30 Xaverov - D. Počernice 3:2 (0:1)
    So 07.09. 15:15 Kolovraty - Dubeč 8:2 (4:1)

    2.kolo

    So 14.09. 10:00 Újezd nad Lesy - CU Bohemians 0:7 (0:2)
    So 14.09. 12:45 Kunratice - D. Počernice 0:14 (0:7)
    So 14.09. 14:00 Dubeč - Hostivař 4:2 (0:1)
    Ne 15.09. 09:00 Praga - Modřany 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Hrdlořezy - Xaverov 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 21.09. 10:45 Kolovraty - Praga 0:6 (0:3)
    So 21.09. 11:30 Xaverov - Dubeč 6:0 (2:0)
    So 21.09. 15:15 D. Počernice - Hrdlořezy 11:0 (3:0)
    So 21.09. 15:30 CU Bohemians - Kunratice 20:0 (8:0)
    Ne 22.09. 13:30 Modřany - Újezd nad Lesy 2:2 (1:2)

    4.kolo

    So 28.09. 08:15 CU Bohemians - Modřany 14:0 (5:0)
    So 28.09. 09:30 Újezd nad Lesy - Kolovraty 2:4 (1:1)
    So 28.09. 14:00 Dubeč - D. Počernice 1:7 (0:3)
    Ne 29.09. 09:00 Praga - Hostivař 7:2 (6:1)
    Ne 29.09. 12:00 Kunratice - Hrdlořezy 9:0 (5:0)

    5.kolo

    So 05.10. 11:30 Xaverov - Praga 1:0 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Kolovraty - CU Bohemians 1:17 (0:7)
    Ne 06.10. 09:30 Hrdlořezy - Dubeč 2:3 (1:2)
    Ne 06.10. 13:30 Modřany - Kunratice 4:0 (2:0)
    Út 15.10. 16:00 Hostivař - Újezd nad Lesy 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 12.10. 08:15 CU Bohemians - Hostivař 14:0 (5:0)
    Ne 13.10. 09:00 Praga - D. Počernice 3:2 (2:2)
    Ne 13.10. 11:30 Kunratice - Dubeč 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 11:45 Újezd nad Lesy - Xaverov 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 13:30 Modřany - Kolovraty 1:2 (1:0)

    7.kolo

    So 19.10. 08:30 Hostivař - Modřany 3:2 (2:1)
    So 19.10. 10:45 Kolovraty - Kunratice 6:0 (3:0)
    So 19.10. 11:00 Xaverov - CU Bohemians 0:1 (0:1)
    So 19.10. 15:15 D. Počernice - Újezd nad Lesy 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 11:30 Hrdlořezy - Praga 0:10 (0:5)

    8.kolo

    Čt 26.09. 17:00 Praga - Dubeč 7:2 (1:2)
    Út 15.10. 17:00 CU Bohemians - D. Počernice 4:1 (1:0)
    25.10. 16:00 Kolovraty - Hostivař 3:2 (3:1)
    So 26.10. 08:45 Újezd nad Lesy - Hrdlořezy 9:0 (3:0)
    So 26.10. 14:00 Modřany - Xaverov 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 02.11. 08:45 Hostivař - Kunratice 4:0 (3:0)
    So 02.11. 11:30 Xaverov - Kolovraty 6:2 (3:1)
    Ne 03.11. 10:00 Hrdlořezy - CU Bohemians 0:14 (0:6)
    Ne 03.11. 14:00 D. Počernice - Modřany 4:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Dubeč - Újezd nad Lesy 2:3 (0:2)

    10.kolo

    So 09.11. 08:30 Hostivař - Xaverov 0:6 (0:4)
    So 09.11. 09:00 Kunratice - Praga 1:12 (0:7)
    So 09.11. 13:00 Kolovraty - D. Počernice 2:1 (2:1)
    Ne 10.11. 09:00 CU Bohemians - Dubeč 8:0 (3:0)
    Ne 10.11. 13:30 Modřany - Hrdlořezy 3:1 (1:1)

    11. kolo - jarní část zrušena

    So 16.11. 13:00 Praga - Újezd nad Lesy 10:1 (3:1)
    Ne 17.11. 09:30 Kolovraty - Hrdlořezy 11:1 (4:0)
    Ne 17.11. 13:30 Xaverov - Kunratice 9:1 (3:0)
    Ne 17.11. 13:30 D. Počernice - Hostivař 3:2 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 Dubeč - Modřany 0:2 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 106:3 30
    2. 10 8 0 2 59:17 24
    3. 10 8 0 2 36:10 24
    4. 10 7 0 3 39:38 21
    5. 10 6 0 4 48:18 18
    6. 10 5 1 4 36:28 16
    7. 10 3 1 6 16:30 10
    8. 10 3 0 7 20:43 9
    9. 10 3 0 7 17:45 9
    10. 10 1 0 9 11:82 3
    11. 10 0 0 10 5:79 0

    Nejčtenější ze sportu