Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14056
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4348
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Popkovice - Opatovice B 2:8 (1:3)
    So 17.08. 17:00 Veliny - Sparta Dašice B 3:1 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Vysoké Chvojno - Dříteč B 6:1 (4:1)
    Ne 18.08. 16:00 Horní Ředice B - Býšť 5:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Staré Čívice - Holice B 1:13 (1:4)
    Ne 18.08. 17:00 Nemošice B - Litětiny 0:4 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Paramo Pce - Chvojenec B 7:0 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Horní Ředice B - Staré Čívice 4:2 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Chvojenec B - Veliny 4:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Opatovice B - Býšť 3:3 (1:3)
    Ne 25.08. 17:00 Litětiny - Paramo Pce 3:4 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dříteč B - Nemošice B 4:2 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Holice B - Vysoké Chvojno 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sparta Dašice B - Popkovice 5:1 (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Vysoké Chvojno - Horní Ředice B 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Veliny - Popkovice 5:1 (5:1)
    Ne 01.09. 17:00 Býšť - Sparta Dašice B 9:0 (3:0)
    Ne 01.09. 17:00 Staré Čívice - Opatovice B 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Nemošice B - Holice B 2:5 (2:3)
    Ne 01.09. 17:00 Paramo Pce - Dříteč B 4:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Chvojenec B - Litětiny 2:3 (2:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Popkovice - Býšť 0:3 (0:3)
    So 07.09. 14:00 Horní Ředice B - Nemošice B 8:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Holice B - Paramo Pce 4:0 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Opatovice B - Vysoké Chvojno 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Litětiny - Veliny 1:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Dříteč B - Chvojenec B 1:5 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Sparta Dašice B - Staré Čívice 3:2 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 16:30 Vysoké Chvojno - Sparta Dašice B 5:0 (3:0)
    Ne 15.09. 16:30 Veliny - Býšť 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Staré Čívice - Popkovice 6:4 (3:4)
    Ne 15.09. 16:30 Nemošice B - Opatovice B 4:3 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Paramo Pce - Horní Ředice B 5:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 Chvojenec B - Holice B 0:10 (0:3)
    Ne 15.09. 16:30 Litětiny - Dříteč B 3:3 (1:2)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Popkovice - Vysoké Chvojno 1:3 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Horní Ředice B - Chvojenec B 1:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Opatovice B - Paramo Pce 1:5 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Dříteč B - Veliny 1:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Holice B - Litětiny 8:1 (5:0)
    Ne 22.09. 16:30 Sparta Dašice B - Nemošice B 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Býšť - Staré Čívice 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Veliny - Staré Čívice 3:4 (2:3)
    So 28.09. 16:00 Vysoké Chvojno - Býšť 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Nemošice B - Popkovice 8:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Paramo Pce - Sparta Dašice B 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Chvojenec B - Opatovice B 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Litětiny - Horní Ředice B 2:3 (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Dříteč B - Holice B 1:10 (1:3)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Horní Ředice B - Dříteč B 6:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Opatovice B - Litětiny 3:1 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Holice B - Veliny 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Sparta Dašice B - Chvojenec B 6:2 (4:2)
    Ne 06.10. 16:00 Býšť - Nemošice B 6:1 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Popkovice - Paramo Pce 0:6
    So 16.11. 13:30 Staré Čívice - Vysoké Chvojno 0:0

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Veliny - Vysoké Chvojno 2:2 (1:1)
    So 12.10. 18:30 Holice B - Horní Ředice B 7:2 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Nemošice B - Staré Čívice 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Paramo Pce - Býšť 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Chvojenec B - Popkovice 7:0 (4:0)
    Ne 13.10. 15:30 Litětiny - Sparta Dašice B 6:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Dříteč B - Opatovice B 1:4 (0:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Popkovice - Litětiny 2:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Horní Ředice B - Veliny 1:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Opatovice B - Holice B 2:3 (1:3)
    So 19.10. 15:30 Vysoké Chvojno - Nemošice B 6:1 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Sparta Dašice B - Dříteč B 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Býšť - Chvojenec B 3:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Staré Čívice - Paramo Pce 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Veliny - Nemošice B 3:3 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Horní Ředice B - Opatovice B 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Paramo Pce - Vysoké Chvojno 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Chvojenec B - Staré Čívice 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Litětiny - Býšť 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Dříteč B - Popkovice 6:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Holice B - Sparta Dašice B 13:0 (7:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Popkovice - Holice B 0:13 (0:6)
    So 02.11. 13:00 Vysoké Chvojno - Chvojenec B 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Opatovice B - Veliny 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Sparta Dašice B - Horní Ředice B 3:3 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Býšť - Dříteč B 10:1 (5:1)
    Ne 03.11. 14:00 Staré Čívice - Litětiny 3:3 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Nemošice B - Paramo Pce 1:0 (0:0)

    1.kolo

    08.11. 18:00 Holice B - Býšť 5:0 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Horní Ředice B - Popkovice 4:1 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Litětiny - Vysoké Chvojno 0:1 (0:1)
    So 09.11. 13:30 Opatovice B - Sparta Dašice B 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Paramo Pce - Veliny 1:2 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Chvojenec B - Nemošice B 1:1 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Dříteč B - Staré Čívice 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Petr Hanzl

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 95:9 37
    2. 13 9 1 3 41:24 28
    3. 13 8 3 2 32:13 27
    4. 13 8 2 3 41:19 26
    5. 13 7 0 6 34:20 21
    6. 13 6 2 5 30:23 20
    7. 13 5 4 4 24:34 19
    8. 13 4 4 5 23:22 16
    9. 13 4 4 5 31:30 16
    10. 13 4 2 7 22:48 14
    11. 13 4 1 8 24:38 13
    12. 13 3 3 7 26:43 12
    13. 13 2 2 9 21:58 8
    14. 13 0 1 12 13:76 1

    Nejčtenější ze sportu