Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14062
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1034
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 05.09. 18:00 Královice - Dukla JM B 5:7 (3:3)
    So 07.09. 12:00 Cholupice - Tempo D 1:12 (0:6)
    So 07.09. 15:30 Hostivař - Satalice 3:2 (0:0)
    So 07.09. 15:30 Libuš - Podolí B 2:3 (0:1)
    Ne 08.09. 12:30 Vltavín - Modřany 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 14.09. 08:30 Hostivař - Vltavín 7:4 (5:2)
    So 14.09. 14:00 Modřany - Libuš 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 11:00 Dukla JM B - Cholupice 7:0 (6:0)
    Ne 15.09. 13:00 Podolí B - Královice 7:6 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Satalice - Tempo D 3:13 (1:6)

    3.kolo

    Čt 19.09. 18:00 Královice - Modřany 2:7 (0:2)
    So 21.09. 12:00 Cholupice - Podolí B 3:4 (1:2)
    So 21.09. 13:00 Tempo D - Dukla JM B 8:3 (3:2)
    So 21.09. 15:30 Libuš - Hostivař 5:0 (1:0)
    Ne 22.09. 12:30 Vltavín - Satalice 9:1 (5:0)

    4.kolo

    So 28.09. 08:30 Hostivař - Královice 9:8 (2:2)
    So 28.09. 14:00 Modřany - Cholupice 4:1 (3:1)
    So 28.09. 15:15 Podolí B - Tempo D 2:3 (2:2)
    Ne 29.09. 10:15 Vltavín - Libuš 4:4 (4:2)
    Ne 29.09. 16:00 Satalice - Dukla JM B 1:5 (1:2)

    5.kolo

    So 05.10. 12:00 Cholupice - Hostivař 3:9 (1:2)
    So 05.10. 13:00 Tempo D - Modřany 2:2 (0:0)
    So 05.10. 13:15 Libuš - Satalice 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 09:00 Dukla JM B - Podolí B 3:5 (1:3)
    Ne 06.10. 17:30 Královice - Vltavín 7:6 (3:4)

    6.kolo

    So 12.10. 08:30 Hostivař - Tempo D 5:5 (2:4)
    So 12.10. 14:00 Modřany - Dukla JM B 0:4 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Libuš - Královice 5:2 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Vltavín - Cholupice 8:5 (7:2)
    Ne 13.10. 14:00 Satalice - Podolí B 3:5 (1:3)

    7.kolo

    So 19.10. 12:00 Cholupice - Libuš 1:3 (0:2)
    So 19.10. 12:30 Tempo D - Vltavín 6:1 (1:0)
    So 19.10. 14:45 Podolí B - Modřany 0:5 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Královice - Satalice 5:5 (2:2)
    Ne 20.10. 15:30 Dukla JM B - Hostivař 5:3 (3:3)

    8.kolo

    Čt 03.10. 16:30 Královice - Cholupice 5:4 (2:2)
    25.10. 18:00 Tempo D - Libuš 2:2 (1:1)
    So 26.10. 13:30 Hostivař - Podolí B 2:2 (1:1)
    So 26.10. 16:30 Vltavín - Dukla JM B 4:5 (4:1)
    St 30.10. 17:00 Satalice - Modřany 2:1 (1:1)

    9.kolo - jarní část zrušena

    Čt 24.10. 18:00 Vltavín - Podolí B 5:3 (3:2)
    So 02.11. 11:00 Modřany - Hostivař 1:2 (0:1)
    So 02.11. 12:00 Cholupice - Satalice 1:8 (1:4)
    Ne 03.11. 09:15 Dukla JM B - Libuš 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 12:30 Tempo D - Královice 1:4 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 7 0 2 42:26 21
    2. 9 5 3 1 52:23 18
    3. 9 5 2 2 40:35 17
    4. 9 5 1 3 31:32 16
    5. 9 4 2 3 24:19 14
    6. 9 4 1 4 23:15 13
    7. 9 4 1 4 42:38 13
    8. 9 3 1 5 44:51 10
    9. 9 2 1 6 26:44 7
    10. 9 0 0 9 19:60 0

    Nejčtenější ze sportu