Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14080
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1214
    Týden:
    4
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 11:30 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 3:0 (3:0)
    Ne 18.08. 14:15 Chlumec n. C. - Týniště n.O. 1:0 np (0:0)
    Ne 18.08. 14:15 Jaroměř - Třebechovice p.O. 6:0 (2:0)
    Ne 18.08. 14:30 Vrchlabí - Č. Kostelec 10:0 (7:0)
    Čt 12.09. 17:00 Předměřice - Nový HK 5:1 (2:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Kostelec n/O. - Vrchlabí 2:3 np (1:2)
    So 24.08. 13:30 Týniště n.O. - Předměřice 1:2 np (1:0)
    So 24.08. 14:30 Třebechovice p.O. - Rychnov n. K. 2:6 (1:3)
    So 24.08. 17:00 Nový HK - Jaroměř 10:0 (2:0)
    Ne 25.08. 14:30 Č. Kostelec - Chlumec n. C. 4:3 np (1:1)

    1.kolo

    Út 27.08. 17:30 Nový HK - Týniště n.O. 8:0 (2:0)
    St 28.08. 17:30 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 4:0 (2:0)
    St 28.08. 17:30 Kostelec n/O. - Jaroměř 5:3 (3:1)
    Čt 29.08. 17:30 Vrchlabí - Chlumec n. C. 3:2 (1:2)
    St 04.09. 17:30 Třebechovice p.O. - Předměřice 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 11:30 Rychnov n. K. - Nový HK 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 14:15 Chlumec n. C. - Předměřice 2:3 (0:1)
    Ne 01.09. 14:15 Jaroměř - Týniště n.O. 2:5 (1:1)
    Ne 01.09. 14:30 Vrchlabí - Třebechovice p.O. 4:1 (1:0)
    Ne 01.09. 14:30 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Předměřice - Jaroměř 5:1 (3:1)
    So 07.09. 10:30 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 3:11 (2:3)
    So 07.09. 13:30 Týniště n.O. - Rychnov n. K. 1:0 (1:0)
    So 07.09. 14:30 Třebechovice p.O. - Č. Kostelec 3:6 (1:3)
    Ne 08.09. 11:00 Nový HK - Vrchlabí 8:1 (4:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:30 Kostelec n/O. - Třebechovice p.O. 3:1 (1:1)
    So 14.09. 11:30 Rychnov n. K. - Předměřice 8:0 (4:0)
    Ne 15.09. 14:15 Chlumec n. C. - Jaroměř 10:1 (6:1)
    Ne 15.09. 14:30 Vrchlabí - Týniště n.O. 5:1 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Č. Kostelec - Nový HK 0:9 (0:5)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Předměřice - Vrchlabí 0:3 (0:1)
    So 21.09. 13:30 Týniště n.O. - Č. Kostelec 4:1 (1:1)
    So 21.09. 14:00 Třebechovice p.O. - Chlumec n. C. 1:8 (0:4)
    Ne 22.09. 11:00 Nový HK - Kostelec n/O. 5:4 (3:2)
    Ne 22.09. 13:45 Jaroměř - Rychnov n. K. 0:4 (0:4)

    8.kolo

    So 28.09. 10:30 Kostelec n/O. - Týniště n.O. 2:0 (1:0)
    So 28.09. 13:45 Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 5:2 (2:1)
    So 28.09. 14:00 Třebechovice p.O. - Nový HK 0:5 (0:2)
    Ne 29.09. 14:00 Vrchlabí - Jaroměř 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 14:00 Č. Kostelec - Předměřice 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Předměřice - Kostelec n/O. 5:1 (4:0)
    So 05.10. 10:00 Rychnov n. K. - Vrchlabí 1:2 np (1:0)
    So 05.10. 11:15 Nový HK - Chlumec n. C. 4:3 (2:2)
    So 05.10. 13:30 Týniště n.O. - Třebechovice p.O. 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:15 Jaroměř - Č. Kostelec 2:3 np (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Předměřice - Třebechovice p.O. 4:3 np (2:2)
    So 12.10. 11:30 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 4:1 (2:0)
    So 12.10. 13:00 Týniště n.O. - Nový HK 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 12:45 Chlumec n. C. - Vrchlabí 5:2 (2:1)
    Ne 13.10. 13:00 Jaroměř - Kostelec n/O. 3:4 (1:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 1:0 np (0:0)
    So 19.10. 13:00 Týniště n.O. - Chlumec n. C. 3:2 (1:2)
    So 19.10. 13:00 Třebechovice p.O. - Jaroměř 4:0 (1:0)
    Ne 20.10. 11:00 Nový HK - Předměřice 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Č. Kostelec - Vrchlabí 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Předměřice - Týniště n.O. 4:1 (1:1)
    So 26.10. 11:00 Rychnov n. K. - Třebechovice p.O. 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Vrchlabí - Kostelec n/O. 4:0 (0:0)
    Ne 27.10. 13:15 Chlumec n. C. - Č. Kostelec 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Jaroměř - Nový HK 2:8 (1:2)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Předměřice - Chlumec n. C. 1:7 (0:2)
    So 02.11. 10:00 Týniště n.O. - Jaroměř 8:0 (3:0)
    So 02.11. 10:30 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 1:2 (1:2)
    So 02.11. 11:30 Třebechovice p.O. - Vrchlabí 0:4 (0:3)
    Ne 03.11. 11:00 Nový HK - Rychnov n. K. 4:0 (1:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:00 Rychnov n. K. - Týniště n.O. 5:2 (1:2)
    So 09.11. 11:15 Chlumec n. C. - Kostelec n/O. 9:1 (4:1)
    Ne 10.11. 11:30 Č. Kostelec - Třebechovice p.O. 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 11:30 Vrchlabí - Nový HK 4:2 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Jaroměř - Předměřice 1:4 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 12 0 0 2 69:19 36
    2. 14 9 2 0 3 44:23 31
    3. 14 8 2 0 4 35:31 28
    4. 14 8 1 1 4 71:28 27
    5. 14 7 0 2 5 34:21 23
    6. 14 6 2 0 6 26:45 22
    7. 14 5 0 2 7 27:35 17
    8. 14 4 1 1 8 27:50 15
    9. 14 2 0 1 11 20:52 7
    10. 14 1 0 1 12 21:70 4

    Nejčtenější ze sportu