Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14083
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    843
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 Nová Ves n.P. - Hořice 4:2 (1:1)
    So 17.08. 14:30 Slavia HK - FKM Javorka 7:1 (1:1)
    Ne 18.08. 10:00 Jičín - Roudnice 1:0 np (0:0)
    St 21.08. 18:00 Hořiněves - Vrchlabí 3:1 (1:0)
    Po 28.10. 15:00 Nový HK - Žacléř 5:1 (2:0)

    3.kolo

    Ne 25.08. 10:00 Hořice - Hořiněves 1:3 (0:0)
    Ne 25.08. 13:00 Žacléř - Nová Ves n.P. 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 14:00 FKM Javorka - Nový HK 2:7 (0:3)
    Ne 25.08. 14:15 Roudnice - Slavia HK 3:2 np (2:0)
    Ne 25.08. 14:30 Vrchlabí - Jičín 2:1 (1:0)

    1.kolo

    St 28.08. 17:30 Nová Ves n.P. - Hořiněves 1:8 (1:2)
    St 28.08. 17:30 Žacléř - Slavia HK 0:2 (0:0)
    St 28.08. 17:30 FKM Javorka - Jičín 5:4 (4:2)
    Čt 29.08. 16:30 Hořice - Nový HK 1:7 (0:3)
    Út 03.09. 17:30 Roudnice - Vrchlabí 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 31.08. 13:00 Slavia HK - Vrchlabí 3:2 np (0:0)
    So 31.08. 14:00 Hořiněves - Jičín 1:2 (1:0)
    So 31.08. 14:00 Nová Ves n.P. - FKM Javorka 6:1 (2:0)
    Ne 01.09. 09:30 Hořice - Žacléř 2:1 np (1:0)
    Ne 01.09. 11:15 Nový HK - Roudnice 5:2 (4:2)

    5.kolo

    Út 20.08. 18:00 Roudnice - Nová Ves n.P. 2:1 (0:1)
    So 07.09. 10:00 Jičín - Slavia HK 4:3 np (2:2)
    So 07.09. 14:30 Žacléř - Hořiněves 0:8 (0:2)
    So 07.09. 14:30 Vrchlabí - Nový HK 1:7 (1:4)
    Ne 08.09. 14:00 FKM Javorka - Hořice 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 11:15 Nový HK - Jičín 5:1 (3:0)
    So 14.09. 14:00 Hořiněves - Slavia HK 2:4 (1:1)
    So 14.09. 14:00 Nová Ves n.P. - Vrchlabí 4:0 (1:0)
    So 14.09. 14:30 Žacléř - FKM Javorka 3:4 (3:2)
    Ne 15.09. 13:30 Hořice - Roudnice 4:3 (2:2)

    7.kolo

    Út 17.09. 17:30 FKM Javorka - Hořiněves 4:3 np (1:3)
    So 21.09. 10:00 Jičín - Nová Ves n.P. 6:3 (3:2)
    So 21.09. 14:00 Slavia HK - Nový HK 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 13:45 Roudnice - Žacléř 10:1 (3:1)
    Ne 22.09. 14:00 Vrchlabí - Hořice 4:0 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Hořiněves - Nový HK 0:5 (0:2)
    So 28.09. 13:30 Nová Ves n.P. - Slavia HK 0:2 (0:0)
    So 28.09. 13:30 FKM Javorka - Roudnice 2:7 (1:3)
    So 28.09. 14:00 Žacléř - Vrchlabí 2:3 (2:0)
    St 30.10. 15:00 Hořice - Jičín 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 05.10. 13:00 Slavia HK - Hořice 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Jičín - Žacléř 9:0 (2:0)
    Ne 06.10. 11:15 Nový HK - Nová Ves n.P. 8:0 (3:0)
    Ne 06.10. 13:15 Roudnice - Hořiněves 3:2 np (1:2)
    Ne 06.10. 13:30 Vrchlabí - FKM Javorka 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Jičín - FKM Javorka 2:0 (0:0)
    So 12.10. 13:00 Hořiněves - Nová Ves n.P. 3:1 (1:0)
    So 12.10. 13:00 Slavia HK - Žacléř 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 11:15 Nový HK - Hořice 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 13:00 Vrchlabí - Roudnice 0:5 (0:3)

    11.kolo

    So 19.10. 12:00 Hořice - Nová Ves n.P. 3:4 (2:3)
    So 19.10. 12:30 FKM Javorka - Slavia HK 1:4 (0:2)
    So 19.10. 13:00 Vrchlabí - Hořiněves 4:2 (3:0)
    So 19.10. 13:00 Žacléř - Nový HK 0:7 (0:4)
    Ne 20.10. 12:45 Roudnice - Jičín 3:4 np (1:2)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Jičín - Vrchlabí 2:1 (0:0)
    So 26.10. 11:15 Nový HK - FKM Javorka 4:0 (1:0)
    So 26.10. 12:15 Hořiněves - Hořice 4:5 np (1:1)
    So 26.10. 12:30 Slavia HK - Roudnice 0:2 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Nová Ves n.P. - Žacléř 12:0 (3:0)

    13.kolo

    So 02.11. 11:00 FKM Javorka - Nová Ves n.P. 3:5 (2:1)
    So 02.11. 11:30 Vrchlabí - Slavia HK 3:4 np (1:2)
    So 02.11. 11:30 Žacléř - Hořice 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 10:00 Jičín - Hořiněves 7:2 (3:0)
    Ne 03.11. 11:15 Roudnice - Nový HK 4:1 (2:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:00 Hořice - FKM Javorka 3:2 (1:2)
    So 09.11. 11:00 Nová Ves n.P. - Roudnice 1:3 (1:3)
    So 09.11. 11:30 Nový HK - Vrchlabí 4:0 (3:0)
    So 09.11. 13:00 Slavia HK - Jičín 1:2 np (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Hořiněves - Žacléř 15:1 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 13 0 0 1 71:12 39
    2. 14 7 4 0 3 42:26 29
    3. 14 7 2 3 2 34:21 28
    4. 14 7 2 2 3 46:24 27
    5. 14 6 0 3 5 56:36 21
    6. 14 6 0 0 8 43:43 18
    7. 14 5 0 2 7 23:39 17
    8. 14 4 2 0 8 26:40 16
    9. 14 3 1 0 10 28:58 11
    10. 14 1 0 1 12 12:82 4

    Nejčtenější ze sportu