Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14091
  • Návštěvy: 2/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2136
    Týden:
    2
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 15:30 M.Málkovice - Pačlavice B 1:3 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Lysovice - Radslavice 0:2 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Chvalkovice n.H. - FK Drnovice B 2:8 (2:2)
    Ne 11.08. 16:30 Opatovice - Bohdalice B 4:2 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Ivanovice - Hoštice 1:3 (0:2)
    Ne 11.08. 16:30 Dědice - Račice 2:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Vyškov C - Kučerov 5:4 (2:2)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Račice - Chvalkovice n.H. 0:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Hoštice - Vyškov C 7:3 (4:1)
    Ne 18.08. 10:30 FK Drnovice B - Lysovice 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 15:00 Pačlavice B - Ivanovice 6:3 (3:1)
    Ne 18.08. 16:30 Kučerov - Dědice 6:3 (2:3)
    Ne 18.08. 17:00 Bohdalice B - M.Málkovice 5:2 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Radslavice - Opatovice 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Dědice - Hoštice 2:4 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Chvalkovice n.H. - Kučerov 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:30 FK Drnovice B - Račice 7:2 (3:1)
    Ne 25.08. 15:30 M.Málkovice - Radslavice 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Ivanovice - Bohdalice B 5:1 (3:1)
    Ne 25.08. 17:00 Lysovice - Opatovice 5:2 (4:1)
    Ne 25.08. 17:00 Vyškov C - Pačlavice B 1:4 (0:3)

    5.kolo

    So 31.08. 14:00 Hoštice - Chvalkovice n.H. 4:1 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Račice - Lysovice 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 15:00 Pačlavice B - Dědice 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Kučerov - FK Drnovice B 1:6 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Bohdalice B - Vyškov C 2:6 (1:6)
    Ne 01.09. 16:30 Radslavice - Ivanovice 6:1 (3:0)
    Ne 01.09. 16:30 Opatovice - M.Málkovice 7:3 (4:3)

    6.kolo

    So 07.09. 16:30 Lysovice - M.Málkovice 3:3 (1:3)
    So 07.09. 16:30 Dědice - Bohdalice B 7:2 (5:0)
    So 07.09. 16:30 Chvalkovice n.H. - Pačlavice B 1:1 (1:1)
    So 07.09. 16:30 Račice - Kučerov 1:2 (1:0)
    Ne 08.09. 10:30 FK Drnovice B - Hoštice 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 16:30 Ivanovice - Opatovice 2:3 (1:1)
    Ne 08.09. 16:30 Vyškov C - Radslavice 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 14.09. 13:30 Hoštice - Račice 6:2 (6:1)
    Ne 15.09. 10:00 Pačlavice B - FK Drnovice B 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 15:30 M.Málkovice - Ivanovice 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Kučerov - Lysovice 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bohdalice B - Chvalkovice n.H. 0:8 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Radslavice - Dědice 1:3 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Opatovice - Vyškov C 2:3 (0:2)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Lysovice - Ivanovice 1:4 (1:2)
    So 21.09. 15:30 Dědice - Opatovice 1:1 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Račice - Pačlavice B 2:0 (2:0)
    Ne 22.09. 10:30 FK Drnovice B - Bohdalice B 8:1 (6:0)
    Ne 22.09. 15:30 Vyškov C - M.Málkovice 5:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Chvalkovice n.H. - Radslavice 1:4 (0:4)
    Ne 22.09. 15:30 Kučerov - Hoštice 2:3 (2:2)

    9.kolo

    So 28.09. 13:00 Hoštice - Lysovice 2:1 (1:1)
    So 28.09. 15:30 M.Málkovice - Dědice 1:4 (0:2)
    Ne 29.09. 15:00 Pačlavice B - Kučerov 8:2 (4:1)
    Ne 29.09. 15:30 Bohdalice B - Račice 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Radslavice - FK Drnovice B 1:5 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Opatovice - Chvalkovice n.H. 3:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Ivanovice - Vyškov C 5:1 (1:1)

    10.kolo

    So 05.10. 12:30 Hoštice - Pačlavice B 2:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Dědice - Ivanovice 5:1 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Chvalkovice n.H. - M.Málkovice 3:8 (1:4)
    So 05.10. 15:00 Račice - Radslavice 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 FK Drnovice B - Opatovice 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 11:00 Lysovice - Vyškov C 7:2 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Kučerov - Bohdalice B 1:5 (0:2)

    11.kolo

    Ne 13.10. 15:00 Pačlavice B - Lysovice 3:5 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Bohdalice B - Hoštice 2:5 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Radslavice - Kučerov 6:2 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Opatovice - Račice 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 M.Málkovice - FK Drnovice B 0:7 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Ivanovice - Chvalkovice n.H. 6:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Vyškov C - Dědice 3:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 12:00 Hoštice - Radslavice 2:1 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Lysovice - Dědice 1:6 (1:4)
    So 19.10. 14:30 Chvalkovice n.H. - Vyškov C 5:10 (3:5)
    So 19.10. 14:30 Račice - M.Málkovice 2:1 (0:0)
    Ne 20.10. 10:30 FK Drnovice B - Ivanovice 3:1
    Ne 20.10. 14:30 Kučerov - Opatovice 3:2
    Ne 20.10. 14:30 Pačlavice B - Bohdalice B 5:2

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Dědice - Chvalkovice n.H. 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bohdalice B - Lysovice 1:4 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Radslavice - Pačlavice B 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Opatovice - Hoštice 0:5 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 M.Málkovice - Kučerov 2:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Ivanovice - Račice 1:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vyškov C - FK Drnovice B 1:3 (0:2)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 10:00 Pačlavice B - Opatovice 2:3 (0:2)
    So 02.11. 10:30 Bohdalice B - Radslavice 1:2 (1:1)
    So 02.11. 13:30 FK Drnovice B - Dědice 4:1 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Račice - Vyškov C 4:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Kučerov - Ivanovice 3:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Hoštice - M.Málkovice 8:1 (4:0)
    Ne 03.11. 14:00 Chvalkovice n.H. - Lysovice 1:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 58:16 36
    2. 13 12 0 1 53:20 36
    3. 13 9 0 4 34:18 27
    4. 13 7 1 5 34:33 22
    5. 13 7 0 6 43:45 21
    6. 13 6 2 5 40:29 20
    7. 13 6 1 6 36:27 19
    8. 13 5 3 5 31:29 18
    9. 13 5 1 7 33:34 16
    10. 13 5 1 7 30:46 16
    11. 13 3 3 7 18:30 12
    12. 13 3 1 9 28:50 10
    13. 13 3 0 10 28:58 9
    14. 13 1 1 11 24:55 4

    Nejčtenější ze sportu