Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14093
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2174
    Týden:
    26
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 11:15 Litomyšl - Svitavy 2:2 (0:1)
    So 24.08. 11:15 Mor. Třebová - Holice 8:1 (1:0)
    So 24.08. 11:45 Moravany - Letohrad 2:1 (0:1)
    So 24.08. 14:30 Lanškroun - Choceň 6:3 (3:0)
    Ne 25.08. 11:15 Hlinsko - Pardubičky 21:0 (10:0)
    Ne 25.08. 15:15 Ústí n.O. - Žamberk 12:0 (4:0)
    Út 03.09. 18:45 Polička - Česká Třebová 2:3 (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 11:15 Pardubičky - Choceň 3:8 (1:4)
    So 31.08. 11:15 Žamberk - Lanškroun 0:4 (0:0)
    So 31.08. 16:15 Svitavy - Mor. Třebová 1:3 (0:0)
    Ne 01.09. 11:15 Holice - Ústí n.O. 3:6 (1:4)
    Ne 01.09. 11:15 Česká Třebová - Moravany 3:5 (0:1)
    Ne 01.09. 11:15 Hlinsko - Polička 8:2 (2:0)
    Ne 01.09. 11:45 Letohrad - Litomyšl 4:0 (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 11:15 Litomyšl - Česká Třebová 1:1 (1:0)
    So 07.09. 11:15 Mor. Třebová - Letohrad 0:3 (0:1)
    So 07.09. 11:15 Choceň - Žamberk 5:0 (3:0)
    So 07.09. 11:45 Moravany - Hlinsko 1:3 (1:1)
    So 07.09. 14:30 Lanškroun - Holice 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 11:15 Polička - Pardubičky 10:0 (5:0)
    Ne 08.09. 15:15 Ústí n.O. - Svitavy 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 11:15 Pardubičky - Žamberk 0:0 (0:0)
    So 14.09. 11:15 Hlinsko - Litomyšl 5:0 (3:0)
    So 14.09. 11:15 Polička - Moravany 1:4 (1:1)
    Ne 15.09. 11:15 Holice - Choceň 3:6 (1:3)
    Ne 15.09. 11:15 Svitavy - Lanškroun 6:1 (2:1)
    Ne 15.09. 11:15 Česká Třebová - Mor. Třebová 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 11:45 Letohrad - Ústí n.O. 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 11:15 Mor. Třebová - Hlinsko 1:3 (1:2)
    So 21.09. 11:15 Choceň - Svitavy 0:6 (0:1)
    So 21.09. 11:15 Žamberk - Holice 1:4 (0:2)
    So 21.09. 11:45 Moravany - Pardubičky 1:0 (1:0)
    So 21.09. 13:30 Lanškroun - Letohrad 0:7 (0:3)
    Ne 22.09. 11:15 Litomyšl - Polička 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 14:15 Ústí n.O. - Česká Třebová 1:4 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 11:15 Pardubičky - Holice 3:1 (3:0)
    So 28.09. 11:15 Polička - Mor. Třebová 3:2 (1:1)
    Ne 29.09. 11:15 Svitavy - Žamberk 4:0 (0:0)
    Ne 29.09. 11:15 Česká Třebová - Lanškroun 7:0 (3:0)
    Ne 29.09. 11:15 Hlinsko - Ústí n.O. 11:0 (6:0)
    Ne 29.09. 11:45 Letohrad - Choceň 7:0 (2:0)
    Ne 29.09. 11:45 Moravany - Litomyšl 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 05.10. 11:15 Mor. Třebová - Moravany 2:0 (2:0)
    So 05.10. 11:15 Choceň - Česká Třebová 1:3 (0:2)
    So 05.10. 11:15 Žamberk - Letohrad 1:12 (1:2)
    So 05.10. 13:00 Lanškroun - Hlinsko 0:6 (0:2)
    Ne 06.10. 11:15 Litomyšl - Pardubičky 3:0 (3:0)
    Ne 06.10. 11:15 Holice - Svitavy 2:7 (0:3)
    Ne 06.10. 13:45 Ústí n.O. - Polička 0:6 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 11:15 Pardubičky - Svitavy 1:1 (0:1)
    So 12.10. 11:15 Polička - Lanškroun 9:1 (4:0)
    So 12.10. 11:15 Litomyšl - Mor. Třebová 1:2 (1:1)
    So 12.10. 11:45 Moravany - Ústí n.O. 2:2 (0:2)
    Ne 13.10. 11:15 Česká Třebová - Žamberk 10:0 (6:0)
    Ne 13.10. 11:15 Hlinsko - Choceň 11:0 (2:0)
    Ne 13.10. 11:45 Letohrad - Holice 6:1 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 11:15 Mor. Třebová - Pardubičky 3:0 (2:0)
    So 19.10. 11:15 Choceň - Polička 0:10 (0:5)
    So 19.10. 11:15 Žamberk - Hlinsko 1:10 (1:3)
    So 19.10. 11:15 Svitavy - Letohrad 3:2 (3:1)
    Ne 20.10. 11:15 Holice - Česká Třebová 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 12:30 Lanškroun - Moravany 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 13:15 Ústí n.O. - Litomyšl 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 11:15 Pardubičky - Letohrad 0:4 (0:1)
    So 26.10. 11:15 Polička - Žamberk 12:1 (7:0)
    So 26.10. 11:15 Litomyšl - Lanškroun 2:0 (2:0)
    So 26.10. 11:15 Mor. Třebová - Ústí n.O. 4:1 (2:1)
    So 26.10. 11:45 Moravany - Choceň 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 11:15 Česká Třebová - Svitavy 4:2 (2:1)
    Ne 27.10. 11:15 Hlinsko - Holice 14:0 (7:0)

    13.kolo

    So 02.11. 11:15 Lanškroun - Mor. Třebová 0:2 (0:1)
    So 02.11. 11:15 Žamberk - Moravany 1:4 (0:2)
    So 02.11. 11:15 Svitavy - Hlinsko 2:4 (0:3)
    Ne 03.11. 11:15 Choceň - Litomyšl 1:0
    Ne 03.11. 11:15 Holice - Polička 0:4 (0:2)
    Ne 03.11. 11:45 Ústí n.O. - Pardubičky 6:0 (3:0)
    Ne 03.11. 11:45 Letohrad - Česká Třebová 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 09.11. 11:15 Choceň - Ústí n.O. 0:4 (0:2)
    So 09.11. 11:15 Žamberk - Mor. Třebová 0:4 (0:0)
    So 09.11. 11:15 Svitavy - Moravany 1:1 (0:1)
    Ne 10.11. 11:15 Pardubičky - Lanškroun 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 11:15 Holice - Litomyšl 0:6 (0:4)
    Ne 10.11. 11:15 Česká Třebová - Hlinsko 0:4 (0:1)
    Ne 10.11. 11:45 Letohrad - Polička 0:6 (0:2)

    1. kolo - soutěž ukončena

    Út 12.11. 17:45 Litomyšl - Žamberk 6:0 (5:0)
    So 16.11. 11:15 Hlinsko - Letohrad 7:0 (3:0)
    So 16.11. 11:15 Polička - Svitavy 4:3 (2:3)
    So 16.11. 11:15 Mor. Třebová - Choceň 3:3 (0:1)
    So 16.11. 11:45 Moravany - Holice 5:1 (4:0)
    Ne 17.11. 11:15 Česká Třebová - Pardubičky 7:3 (3:3)
    Ne 17.11. 11:45 Ústí n.O. - Lanškroun 5:1 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 107:7 39
    2. 13 10 0 3 72:22 30
    3. 13 9 2 2 47:21 29
    4. 13 8 2 3 35:17 26
    5. 13 8 0 5 50:24 24
    6. 13 7 3 3 31:20 24
    7. 13 5 4 4 39:25 19
    8. 13 5 3 5 24:20 18
    9. 13 5 2 6 41:37 17
    10. 13 4 1 8 28:60 13
    11. 13 4 0 9 19:50 12
    12. 13 2 2 9 12:66 8
    13. 13 1 0 12 16:70 3
    14. 13 0 1 12 5:87 1

    Nejčtenější ze sportu