Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14103
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12401
    Týden:
    44
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 17:00 Brňany - Černiv 4:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Dušníky - Libochovice 4:3 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Žitenice - Rovné 0:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Malé Žernoseky - Dobříň 5:4 (2:4)
    So 17.08. 17:00 Lukavec - Lovosice B 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Úštěk - Budyně 6:1 (5:0)
    Ne 18.08. 17:00 Litoměřicko B - Libotenice 0:10 (0:6)

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Libotenice - Černiv 6:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Dobříň - Lukavec 0:2 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Rovné - Malé Žernoseky 2:3 np (2:2)
    So 24.08. 17:00 Budyně - Žitenice 10:2 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Libochovice - Úštěk 3:2 np (2:2)
    So 24.08. 17:00 Brňany - Dušníky 1:7 (0:6)
    Ne 25.08. 17:00 Lovosice B - Litoměřicko B 3:2 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Libotenice - Lovosice B 6:1 (3:0)
    So 31.08. 13:00 Malé Žernoseky - Budyně 3:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Černiv - Dušníky 1:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Lukavec - Rovné 5:2 (4:1)
    Ne 01.09. 17:00 Žitenice - Libochovice 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Litoměřicko B - Dobříň 0:3 (0:2)
    So 16.11. 14:00 Úštěk - Brňany 4:0 (3:0)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Dobříň - Libotenice 1:3 (0:2)
    So 07.09. 17:00 Rovné - Litoměřicko B 10:0 (8:0)
    So 07.09. 17:00 Brňany - Žitenice 1:6 (0:4)
    So 07.09. 17:00 Dušníky - Úštěk 8:0 (5:0)
    Ne 08.09. 14:00 Libochovice - Malé Žernoseky 2:3 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Lovosice B - Černiv 4:5 np (4:4)
    Ne 08.09. 17:00 Budyně - Lukavec 2:5 (2:3)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Černiv - Úštěk 3:2 (2:2)
    So 14.09. 16:30 Žitenice - Dušníky 3:5 (1:3)
    So 14.09. 16:30 Malé Žernoseky - Brňany 3:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Lukavec - Libochovice 6:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Libotenice - Rovné 6:0 (4:0)
    Ne 15.09. 16:30 Litoměřicko B - Budyně 4:8 (0:3)
    Ne 15.09. 16:30 Lovosice B - Dobříň 3:2 np (2:2)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Dobříň - Černiv 2:4 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Rovné - Lovosice B 3:0k
    So 21.09. 16:30 Libochovice - Litoměřicko B 2:3 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Brňany - Lukavec 0:2 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Dušníky - Malé Žernoseky 2:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Úštěk - Žitenice 3:2 np (2:2)
    Ne 22.09. 16:30 Budyně - Libotenice 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Černiv - Žitenice 10:4 (3:2)
    So 28.09. 16:00 Malé Žernoseky - Úštěk 2:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Libotenice - Libochovice 3:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Dobříň - Rovné 5:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Lukavec - Dušníky 2:1 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Litoměřicko B - Brňany 5:2 (3:2)
    Ne 29.09. 16:00 Lovosice B - Budyně 4:5 np (4:4)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Rovné - Černiv 4:5 (3:2)
    So 05.10. 16:00 Budyně - Dobříň 1:4 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Libochovice - Lovosice B 7:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Brňany - Libotenice 0:5 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Dušníky - Litoměřicko B 13:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Úštěk - Lukavec 2:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Žitenice - Malé Žernoseky 5:4 np (4:4)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Černiv - Malé Žernoseky 5:6 (2:3)
    So 12.10. 15:30 Lukavec - Žitenice 3:2 (2:2)
    So 12.10. 15:30 Libotenice - Dušníky 4:2 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Dobříň - Libochovice 4:3 np (3:3)
    So 12.10. 15:30 Rovné - Budyně 2:3 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Litoměřicko B - Úštěk 1:3 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Lovosice B - Brňany 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Budyně - Černiv 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Libochovice - Rovné 1:4 (0:3)
    So 19.10. 15:30 Brňany - Dobříň 2:3 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Dušníky - Lovosice B 4:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Úštěk - Libotenice 2:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Žitenice - Litoměřicko B 11:4 (3:2)
    So 19.10. 15:30 Malé Žernoseky - Lukavec 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Černiv - Lukavec 3:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Libotenice - Žitenice 2:5 (2:3)
    So 26.10. 14:30 Dobříň - Dušníky 1:4 (0:4)
    So 26.10. 14:30 Rovné - Brňany 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Budyně - Libochovice 3:2 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Litoměřicko B - Malé Žernoseky 2:3 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Lovosice B - Úštěk 3:9 (1:5)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Libochovice - Černiv 3:5 (3:3)
    So 02.11. 14:00 Brňany - Budyně 3:2 np (2:2)
    So 02.11. 14:00 Dušníky - Rovné 11:0 (5:0)
    So 02.11. 14:00 Úštěk - Dobříň 2:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Malé Žernoseky - Libotenice 4:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Lukavec - Litoměřicko B 9:0 (5:0)
    Ne 03.11. 14:00 Žitenice - Lovosice B 1:7 (0:6)

    12.kolo

    So 09.11. 10:30 Rovné - Úštěk 0:3 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Černiv - Litoměřicko B 6:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Libotenice - Lukavec 2:3 np (2:2)
    So 09.11. 14:00 Dobříň - Žitenice 5:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Budyně - Dušníky 1:9 (0:5)
    So 09.11. 14:00 Libochovice - Brňany 8:1 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Lovosice B - Malé Žernoseky 4:3 np (3:3)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 1 1 72:16 34
    2. 13 9 2 0 2 42:16 31
    3. 13 8 1 2 2 38:28 28
    4. 13 9 0 1 3 51:17 28
    5. 13 8 1 1 3 37:24 27
    6. 13 7 2 0 4 49:40 25
    7. 13 5 1 1 6 33:33 18
    8. 13 5 0 1 7 35:41 16
    9. 13 4 1 2 6 37:47 16
    10. 13 4 1 1 7 45:55 15
    11. 13 3 2 2 6 30:48 15
    12. 13 2 1 1 9 35:39 9
    13. 13 2 0 0 11 21:83 6
    14. 13 1 1 0 11 14:52 5

    Nejčtenější ze sportu