Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14104
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9816
    Týden:
    45
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 17:00 Sulejovice - Velemín 0:5 (0:4)
    So 17.08. 17:00 Křešice B - Travčice 6:3 (2:1)
    So 17.08. 17:00 Křesín - Úpohlavy 0:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Radovesice - Velké Žernoseky 3:2 np (2:2)
    So 17.08. 17:00 Třebívlice - Milešov 1:2 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Vchynice - Čížkovice 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Liběšice B - Ploskovice 0:2 (0:2)

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Ploskovice - Velemín 3:7 (3:3)
    So 24.08. 17:00 Čížkovice - Liběšice B 6:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Milešov - Vchynice 2:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Velké Žernoseky - Třebívlice 1:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Sulejovice - Křešice B 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Úpohlavy - Radovesice 4:2 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Travčice - Křesín 2:3 (1:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Velemín - Křešice B 2:1 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Křesín - Sulejovice 3:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Radovesice - Travčice 3:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Třebívlice - Úpohlavy 4:3 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Vchynice - Velké Žernoseky 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Ploskovice - Čížkovice 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Liběšice B - Milešov 0:4 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Velké Žernoseky - Liběšice B 3:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Čížkovice - Velemín 6:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Milešov - Ploskovice 4:2 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Sulejovice - Radovesice 1:3 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Křešice B - Křesín 7:0 (5:0)
    Ne 08.09. 17:00 Úpohlavy - Vchynice 4:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Travčice - Třebívlice 4:2 (1:1)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Velemín - Křesín 11:2 (6:0)
    So 14.09. 16:30 Radovesice - Křešice B 4:3 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Třebívlice - Sulejovice 6:2 (5:1)
    So 14.09. 16:30 Vchynice - Travčice 0:1 np (0:0)
    So 14.09. 16:30 Ploskovice - Velké Žernoseky 2:4 (0:3)
    So 14.09. 16:30 Čížkovice - Milešov 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Liběšice B - Úpohlavy 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Úpohlavy - Ploskovice 5:2 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Milešov - Velemín 9:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Velké Žernoseky - Čížkovice 5:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Křešice B - Třebívlice 4:2 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Křesín - Radovesice 3:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Travčice - Liběšice B 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Sulejovice - Vchynice 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Milešov - Velké Žernoseky 3:2 np (2:2)
    So 28.09. 16:00 Velemín - Radovesice 3:2 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Vchynice - Křešice B 2:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Ploskovice - Travčice 1:2 np (1:1)
    So 28.09. 16:00 Čížkovice - Úpohlavy 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Třebívlice - Křesín 2:1 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Liběšice B - Sulejovice 4:2 (3:1)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Velké Žernoseky - Velemín 1:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Sulejovice - Ploskovice 3:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Křešice B - Liběšice B 7:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Křesín - Vchynice 1:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Radovesice - Třebívlice 3:5 (1:2)
    Ne 06.10. 16:00 Úpohlavy - Milešov 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Travčice - Čížkovice 1:4 (1:2)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Velemín - Třebívlice 3:4 np (3:3)
    So 12.10. 15:30 Vchynice - Radovesice 3:4 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Ploskovice - Křešice B 3:6 (3:4)
    So 12.10. 15:30 Čížkovice - Sulejovice 8:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Milešov - Travčice 3:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Velké Žernoseky - Úpohlavy 2:1 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Liběšice B - Křesín 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Sulejovice - Milešov 0:6 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Křešice B - Čížkovice 2:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Křesín - Ploskovice 1:4 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Radovesice - Liběšice B 3:2 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Třebívlice - Vchynice 8:3 (5:1)
    Ne 20.10. 15:30 Úpohlavy - Velemín 1:5 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Travčice - Velké Žernoseky 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Velemín - Vchynice 3:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Ploskovice - Radovesice 2:1 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Čížkovice - Křesín 5:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Milešov - Křešice B 8:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Velké Žernoseky - Sulejovice 4:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Liběšice B - Třebívlice 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Úpohlavy - Travčice 2:3 np (2:2)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Sulejovice - Úpohlavy 0:4 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Křešice B - Velké Žernoseky 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Křesín - Milešov 1:5 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Radovesice - Čížkovice 5:4 np (4:4)
    So 02.11. 14:00 Třebívlice - Ploskovice 2:4 (2:4)
    So 02.11. 14:00 Vchynice - Liběšice B 5:2 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Travčice - Velemín 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 09.11. 11:00 Úpohlavy - Křešice B 4:1 (3:1)
    So 09.11. 14:00 Velemín - Liběšice B 13:3 (5:1)
    So 09.11. 14:00 Ploskovice - Vchynice 1:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Čížkovice - Třebívlice 4:3 np (3:3)
    So 09.11. 14:00 Milešov - Radovesice 6:4 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Velké Žernoseky - Křesín 8:1 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Travčice - Sulejovice 7:0 (4:0)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 0 1 54:16 35
    2. 13 9 0 2 2 38:21 29
    3. 13 9 0 1 3 57:35 28
    4. 13 6 2 1 4 42:33 23
    5. 13 6 1 2 4 33:19 22
    6. 13 7 0 0 6 42:32 21
    7. 13 6 1 1 5 42:26 21
    8. 13 5 3 0 5 28:25 21
    9. 13 5 2 1 5 36:37 20
    10. 13 6 0 1 6 24:29 19
    11. 13 3 1 1 8 28:38 12
    12. 13 3 0 1 9 18:56 10
    13. 13 2 0 0 11 20:54 6
    14. 13 2 0 0 11 15:56 6

    Nejčtenější ze sportu