Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14146
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1524
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    St 21.08. 17:30 Železnice B - Podhradí 2:1 (1:1)
    23.08. 18:00 Kopidlno B - Nová Paka B 2:1 (1:1)
    So 24.08. 10:00 Sobotka B - Valdice 1:3 (1:2)
    So 24.08. 10:30 Libuň - Žeretice 4:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Miletín B - SK Češov 4:1 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Nová Paka B - Podhradí 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Žeretice - Železnice B 0:4 (0:2)
    So 31.08. 17:00 SK Češov - Sobotka B 0:4 (0:2)
    Ne 01.09. 17:00 Valdice - Libuň 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Kopidlno B - Miletín B 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 13:00 Podhradí - Žeretice 5:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Libuň - SK Češov 5:3 (3:0)
    Ne 08.09. 14:00 Sobotka B - Kopidlno B 7:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Miletín B - Nová Paka B 5:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Železnice B - Valdice 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 SK Češov - Železnice B 0:2 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Kopidlno B - Libuň 3:7 (3:3)
    Ne 15.09. 10:15 Nová Paka B - Žeretice 8:0 (6:0)
    Ne 15.09. 17:00 Valdice - Podhradí 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Miletín B - Sobotka B 2:0 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 SK Češov - Žeretice 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Nová Paka B - Valdice 1:6 (0:4)
    Ne 29.09. 13:30 Sobotka B - Libuň 7:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:30 Kopidlno B - Podhradí 4:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Miletín B - Železnice B 4:2 (3:1)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Libuň - Nová Paka B 3:4 (1:3)
    So 05.10. 16:00 Podhradí - Miletín B 8:3 (3:2)
    Ne 06.10. 15:00 Žeretice - Kopidlno B 5:3 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Železnice B - Sobotka B 2:3 np (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Valdice - SK Češov 6:1 (2:0)

    1.kolo

    So 12.10. 16:00 SK Češov - Nová Paka B 6:3 (3:2)
    So 12.10. 16:00 Miletín B - Žeretice 9:0 (6:0)
    So 12.10. 16:00 Libuň - Železnice B 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 14:00 Sobotka B - Podhradí 11:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Kopidlno B - Valdice 1:7 (0:4)

    2.kolo

    So 19.10. 15:30 Podhradí - Libuň 4:3 np (1:3)
    So 19.10. 15:30 SK Češov - Kopidlno B 6:3 (1:1)
    Ne 20.10. 10:15 Nová Paka B - Železnice B 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Valdice - Miletín B 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Žeretice - Sobotka B 1:5 (1:4)

    7. kolo - soutěž ukončena

    So 21.09. 13:30 Žeretice - Valdice 0:7 (0:4)
    So 21.09. 16:30 Podhradí - SK Češov 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 14:00 Sobotka B - Nová Paka B 3:4 (2:1)
    Ne 22.09. 16:30 Železnice B - Kopidlno B 6:0 (1:0)
    Po 28.10. 14:30 Libuň - Miletín B 2:4 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 8 0 0 1 37:7 24
    2. 9 7 0 0 2 34:16 21
    3. 9 6 0 1 2 22:11 19
    4. 9 5 1 0 3 40:12 17
    5. 9 4 1 0 4 22:27 14
    6. 9 4 0 0 5 24:26 12
    7. 9 3 0 1 5 25:31 10
    8. 9 3 0 0 6 22:29 9
    9. 9 2 0 0 7 17:42 6
    10. 9 1 0 0 8 7:49 3

    Nejčtenější ze sportu