Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14160
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    993
    Týden:
    16
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 16:00 Bezvěrov - Úlice 4:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Blatnice - Dobříč 1:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Kamenný Újezd - Sokol Trnová 2:4 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Hunčice - Dolní Bělá B 4:0 (2:0)
    Ne 25.08. 14:00 Kralovice B - Trafo Hadačka 8:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:00 Hvozd - Pňovany 5:4 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Plasy - Žihle B 2:3 (0:2)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Dobříč - Žihle B 1:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Sokol Trnová - Kralovice B 8:4 (3:3)
    So 31.08. 17:00 Blatnice - Kamenný Újezd 4:0 (1:0)
    Ne 01.09. 15:00 Pňovany - Plasy 4:5 np (3:2)
    Ne 01.09. 17:00 Dolní Bělá B - Hvozd 1:2 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Úlice - Hunčice 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Trafo Hadačka - Bezvěrov 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 16:00 Bezvěrov - Sokol Trnová 2:3 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Kamenný Újezd - Dobříč 3:1 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Hunčice - Trafo Hadačka 6:1 (3:1)
    Ne 08.09. 14:00 Kralovice B - Blatnice 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 15:00 Žihle B - Pňovany 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Hvozd - Úlice 2:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Plasy - Dolní Bělá B 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 15:30 Sokol Trnová - Hunčice 3:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Dobříč - Pňovany 5:1 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Úlice - Plasy 1:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Blatnice - Bezvěrov 5:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Kamenný Újezd - Kralovice B 2:3 (1:2)
    Ne 15.09. 16:30 Dolní Bělá B - Žihle B 2:6 (1:3)
    Ne 15.09. 16:30 Trafo Hadačka - Hvozd 1:8 (0:6)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Hunčice - Blatnice 4:1 (2:1)
    Ne 22.09. 14:00 Kralovice B - Dobříč 2:4 (2:2)
    Ne 22.09. 15:00 Žihle B - Úlice 8:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:00 Pňovany - Dolní Bělá B 0:2 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Bezvěrov - Kamenný Újezd 2:3 (2:2)
    Ne 22.09. 16:00 Hvozd - Sokol Trnová 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Plasy - Trafo Hadačka 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Dobříč - Dolní Bělá B 9:0 (6:0)
    So 28.09. 16:00 Úlice - Pňovany 7:4 (1:4)
    So 28.09. 16:00 Sokol Trnová - Plasy 7:0 (3:0)
    So 28.09. 16:00 Blatnice - Hvozd 6:5 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Kamenný Újezd - Hunčice 4:2 (3:0)
    Ne 29.09. 14:00 Kralovice B - Bezvěrov 6:4 (3:3)
    Ne 29.09. 16:00 Trafo Hadačka - Žihle B 2:7 (1:5)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Bezvěrov - Dobříč 0:4 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Hunčice - Kralovice B 5:1 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Žihle B - Sokol Trnová 2:3 np (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Pňovany - Trafo Hadačka 8:1 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Hvozd - Kamenný Újezd 4:1 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Plasy - Blatnice 1:10 (0:4)
    Ne 06.10. 16:00 Dolní Bělá B - Úlice 6:3 (3:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Dobříč - Úlice 4:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Blatnice - Žihle B 3:1 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Kamenný Újezd - Plasy 4:5 np (3:3)
    So 12.10. 15:30 Bezvěrov - Hunčice 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 14:00 Kralovice B - Hvozd 2:1 np (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Pňovany - Sokol Trnová 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Trafo Hadačka - Dolní Bělá B 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Hunčice - Dobříč 4:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Úlice - Trafo Hadačka 11:1 (5:0)
    Ne 20.10. 15:00 Žihle B - Kamenný Újezd 12:1 (5:0)
    Ne 20.10. 15:00 Pňovany - Blatnice 5:2 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Hvozd - Bezvěrov 3:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Plasy - Kralovice B 3:2 np (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 Dolní Bělá B - Sokol Trnová 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Dobříč - Trafo Hadačka 6:2 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Sokol Trnová - Úlice 4:2 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Blatnice - Dolní Bělá B 8:0 (4:0)
    So 26.10. 14:30 Kamenný Újezd - Pňovany 1:8 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Bezvěrov - Plasy 1:2 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Hunčice - Hvozd 1:2 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Kralovice B - Žihle B 1:2 np (1:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Úlice - Blatnice 4:3 np (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Hvozd - Dobříč 1:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Plasy - Hunčice 3:4 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Žihle B - Bezvěrov 3:0k
    Ne 03.11. 14:00 Pňovany - Kralovice B 2:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Dolní Bělá B - Kamenný Újezd 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Trafo Hadačka - Sokol Trnová 1:5 (0:2)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Dobříč - Sokol Trnová 3:5 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Blatnice - Trafo Hadačka 5:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Kamenný Újezd - Úlice 3:5 (2:2)
    So 09.11. 14:00 Bezvěrov - Pňovany 6:3 (3:1)
    So 09.11. 14:00 Hunčice - Žihle B 5:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kralovice B - Dolní Bělá B 2:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Hvozd - Plasy 0:1 np (0:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:00 Žihle B - Hvozd 4:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Úlice - Kralovice B 1:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Sokol Trnová - Blatnice 1:0 np (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 Plasy - Dobříč 4:2 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Pňovany - Hunčice 3:2 np (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Dolní Bělá B - Bezvěrov 4:2 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 Trafo Hadačka - Kamenný Újezd 6:3 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 3 0 1 45:18 33
    2. 13 9 1 1 2 54:21 30
    3. 13 8 1 1 3 39:22 27
    4. 13 8 0 1 4 48:26 25
    5. 13 7 0 2 4 49:25 23
    6. 13 7 0 2 4 34:28 23
    7. 13 6 1 3 3 36:31 23
    8. 13 3 5 0 5 24:38 19
    9. 13 4 2 1 6 43:39 17
    10. 13 4 1 0 8 37:42 14
    11. 13 4 0 1 8 29:56 13
    12. 13 4 0 0 9 20:43 12
    13. 13 3 0 2 8 25:39 11
    14. 13 1 0 0 12 19:74 3

    Nejčtenější ze sportu