Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14163
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    566
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 08.09. 14:00 Úněšov B - V. Libyně 4:3 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Všeruby B - Žichlice 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Mladotice B - Kozojedy 0:6 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Kunějovice - Třemošná B 4:5 (1:3)

    2.kolo

    So 14.09. 16:30 Žichlice - Kunějovice 2:5 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Kozojedy - Třemošná B 3:2 (1:2)
    Ne 15.09. 16:30 V. Libyně - Mladotice B 0:3 (0:1)
    Ne 15.09. 16:30 Všeruby B - Úněšov B 5:4 np (1:4)

    3.kolo

    Ne 22.09. 14:00 Úněšov B - Žichlice 6:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Mladotice B - Všeruby B 3:0k
    Ne 22.09. 16:30 V. Libyně - Třemošná B 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Kunějovice - Kozojedy 2:10 (2:4)

    4.kolo

    So 28.09. 16:00 Žichlice - Kozojedy 1:6 (0:2)
    Ne 29.09. 14:00 Úněšov B - Mladotice B 3:2 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 V. Libyně - Kunějovice 2:4 (1:4)
    Ne 29.09. 16:00 Všeruby B - Třemošná B 7:3 (2:2)

    5.kolo

    So 05.10. 16:00 Kozojedy - V. Libyně 13:0 (8:0)
    Ne 06.10. 14:00 Úněšov B - Třemošná B 5:3 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Mladotice B - Žichlice 10:1 (5:0)
    Ne 06.10. 16:00 Kunějovice - Všeruby B 4:3 np (1:1)

    6.kolo

    So 12.10. 15:30 Žichlice - V. Libyně 8:2 (4:0)
    Ne 13.10. 14:00 Úněšov B - Kunějovice 4:1 (3:1)
    Ne 13.10. 15:30 Všeruby B - Kozojedy 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Mladotice B - Třemošná B 5:2 (0:1)

    7. kolo - soutěž ukončena

    So 19.10. 15:30 Žichlice - Třemošná B 3:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Kozojedy - Úněšov B 12:0 (8:0)
    Ne 20.10. 15:30 Kunějovice - Mladotice B 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 V. Libyně - Všeruby B 1:4 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 0 0 1 50:7 18
    2. 7 5 0 1 1 27:11 16
    3. 7 4 1 1 1 23:15 15
    4. 7 4 1 1 1 25:25 15
    5. 7 2 1 0 4 19:30 8
    6. 7 2 0 0 5 16:32 6
    7. 7 1 0 0 6 15:28 3
    8. 7 1 0 0 6 9:36 3

    Nejčtenější ze sportu