Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14200
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30299
    Týden:
    86
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 19:00 Jíloviště - Vestec 1:3 (0:2)
    So 10.08. 10:30 Spartak Příbram - Velká Dobrá 2:3 np (2:0)
    So 10.08. 17:00 Votice - Podlesí 1:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Klecany - Mníšek 4:3 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Nelahozeves - Zdice 3:2 np (2:2)
    So 10.08. 17:00 Doksy - Tochovice 1:2 np (0:0)
    So 10.08. 17:00 Libušín - SK Rakovník B 6:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Sedlec-Prčice - Chlumec 1:3 (0:1)

    2.kolo

    16.08. 19:00 Jíloviště - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Vestec - SK Rakovník B 4:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Tochovice - Libušín 4:2 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Chlumec - Nelahozeves 4:2 (2:1)
    So 17.08. 17:00 Velká Dobrá - Votice 1:2 (1:0)
    Ne 18.08. 10:30 Podlesí - Klecany 4:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Zdice - Doksy 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Mníšek - Sedlec-Prčice 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Spartak Příbram - Vestec 2:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Votice - Jíloviště 7:1 (4:0)
    So 24.08. 17:00 Klecany - Velká Dobrá 7:1 (5:1)
    So 24.08. 17:00 Nelahozeves - Mníšek 3:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Doksy - Chlumec 3:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Libušín - Zdice 3:1 (2:0)
    Ne 25.08. 10:15 SK Rakovník B - Tochovice 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Sedlec-Prčice - Podlesí 2:1 np (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 Vestec - Tochovice 4:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Chlumec - Libušín 1:4 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Velká Dobrá - Sedlec-Prčice 1:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Jíloviště - Klecany 0:5 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Spartak Příbram - Votice 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:30 Podlesí - Nelahozeves 3:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Zdice - SK Rakovník B 0:4 (0:1)
    St 18.09. 17:00 Mníšek - Doksy 2:0 (0:0)

    5.kolo

    06.09. 17:30 Doksy - Podlesí 3:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Votice - Vestec 4:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Klecany - Spartak Příbram 6:1 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Nelahozeves - Velká Dobrá 1:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Libušín - Mníšek 4:3 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Tochovice - Zdice 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 10:15 SK Rakovník B - Chlumec 0:3 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Jíloviště 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:30 Vestec - Zdice 2:0 (2:0)
    So 14.09. 10:30 Spartak Příbram - Sedlec-Prčice 1:3 (1:0)
    So 14.09. 11:00 Chlumec - Tochovice 3:2 np (1:1)
    So 14.09. 16:30 Velká Dobrá - Doksy 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Jíloviště - Nelahozeves 3:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 Podlesí - Libušín 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Mníšek - SK Rakovník B 3:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Votice - Klecany 1:2 np (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Klecany - Vestec 1:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Nelahozeves - Spartak Příbram 5:3 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Doksy - Jíloviště 1:3 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Libušín - Velká Dobrá 3:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Tochovice - Mníšek 5:2 (0:1)
    Ne 22.09. 10:15 SK Rakovník B - Podlesí 4:3 np (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Sedlec-Prčice - Votice 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Zdice - Chlumec 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:30 Vestec - Chlumec 3:1 (0:0)
    So 28.09. 10:30 Spartak Příbram - Doksy 1:2 np (1:0)
    So 28.09. 11:00 Votice - Nelahozeves 0:3 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Velká Dobrá - SK Rakovník B 4:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Jíloviště - Libušín 1:2 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Klecany - Sedlec-Prčice 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Podlesí - Tochovice 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Mníšek - Zdice 6:2 (3:2)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Nelahozeves - Klecany 1:2 np (1:0)
    So 05.10. 16:00 Doksy - Votice 5:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Libušín - Spartak Příbram 3:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Tochovice - Velká Dobrá 5:3 (2:3)
    So 05.10. 16:00 Chlumec - Mníšek 3:1 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 SK Rakovník B - Jíloviště 4:6 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Vestec 1:3 (1:2)
    Ne 06.10. 16:00 Zdice - Podlesí 1:7 (1:5)

    10.kolo

    So 12.10. 10:30 Vestec - Mníšek 3:1 (2:0)
    So 12.10. 10:30 Spartak Příbram - SK Rakovník B 7:1 (4:1)
    So 12.10. 15:30 Velká Dobrá - Zdice 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Jíloviště - Tochovice 3:5 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Votice - Libušín 2:1 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Klecany - Doksy 8:1 (4:1)
    Ne 13.10. 10:30 Podlesí - Chlumec 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Sedlec-Prčice - Nelahozeves 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Nelahozeves - Vestec 2:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Doksy - Sedlec-Prčice 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Libušín - Klecany 3:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Tochovice - Spartak Příbram 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Chlumec - Velká Dobrá 2:1 np (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 SK Rakovník B - Votice 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Zdice - Jíloviště 3:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Mníšek - Podlesí 3:2 (2:2)

    12.kolo

    So 26.10. 10:30 Vestec - Podlesí 4:3 np (1:0)
    So 26.10. 10:30 Spartak Příbram - Zdice 0:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Velká Dobrá - Mníšek 4:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Jíloviště - Chlumec 0:4 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Votice - Tochovice 1:5 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Klecany - SK Rakovník B 5:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Nelahozeves - Doksy 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Sedlec-Prčice - Libušín 7:1 (4:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Doksy - Vestec 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Libušín - Nelahozeves 0:1 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Tochovice - Klecany 4:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Chlumec - Spartak Příbram 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 SK Rakovník B - Sedlec-Prčice 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Zdice - Votice 6:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Mníšek - Jíloviště 8:2 (4:1)
    Ne 03.11. 14:00 Podlesí - Velká Dobrá 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:30 Vestec - Velká Dobrá 4:1 (2:0)
    So 09.11. 10:30 Spartak Příbram - Mníšek 4:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Jíloviště - Podlesí 2:4 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Votice - Chlumec 2:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Klecany - Zdice 5:3 (4:1)
    So 09.11. 14:00 Nelahozeves - SK Rakovník B 3:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Doksy - Libušín 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Tochovice 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Zdice - Sedlec-Prčice 2:1 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Mníšek - Votice 3:2 (0:2)
    So 16.11. 10:30 Tochovice - Nelahozeves 3:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Libušín - Vestec 0:2 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Chlumec - Klecany 4:1 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Velká Dobrá - Jíloviště 5:1 (2:1)
    Ne 17.11. 10:15 SK Rakovník B - Doksy 5:1 (3:0)
    Ne 17.11. 13:30 Podlesí - Spartak Příbram 4:1 (1:1)

    16.kolo

    So 07.03. 10:30 Podlesí - Votice 1:0 (0:0)
    So 07.03. 14:30 Velká Dobrá - Spartak Příbram 2:1 (1:1)
    So 07.03. 14:30 Chlumec - Sedlec-Prčice 2:1 np (1:0)
    So 07.03. 14:30 Tochovice - Doksy 6:2 (3:1)
    Ne 08.03. 10:15 SK Rakovník B - Libušín 2:4 (2:2)
    Ne 08.03. 10:30 Vestec - Jíloviště 2:1 (1:1)
    Ne 08.03. 14:30 Mníšek - Klecany 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 14:30 Zdice - Nelahozeves 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 12 1 2 1 56:24 40
    2. 16 11 1 0 4 39:22 35
    3. 16 9 0 3 4 41:24 30
    4. 16 9 1 1 5 36:29 30
    5. 16 8 2 1 5 28:26 29
    6. 16 8 2 0 6 47:30 28
    7. 16 7 3 0 6 33:26 27
    8. 16 8 1 1 6 32:30 27
    9. 16 6 2 1 7 27:21 23
    10. 16 7 0 1 8 42:40 22
    11. 16 7 0 1 8 26:31 22
    12. 16 5 1 1 9 24:40 18
    13. 16 5 0 1 10 24:44 16
    14. 16 5 0 0 11 29:55 15
    15. 16 4 0 2 10 28:36 14
    16. 16 2 1 0 13 22:56 8

    Nejčtenější ze sportu