Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14215
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2038
    Týden:
    25
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 07.09. 11:00 FK Hodonín - SK Loděnice 3:2 (1:0)
    So 07.09. 13:00 Gascontrol Havířov - Vítkovice 12:1 (5:0)
    Ne 08.09. 11:00 Brušperk - Nové Sady 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Vsetín - FKM Vysočina 4:6 (3:1)

    3.kolo

    Ne 15.09. 14:00 SK Loděnice - Brušperk 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 15:00 Nové Sady - Gascontrol Havířov 4:4 (2:3)
    Ne 15.09. 16:00 Vítkovice - Vsetín 16:1 (7:0)
    Ne 15.09. 16:00 FKM Vysočina - Zlín 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 21.09. 15:00 Gascontrol Havířov - SK Loděnice 7:2 (3:2)
    Ne 22.09. 15:00 FK Hodonín - FKM Vysočina 4:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Vsetín - Zlín 2:3 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Vítkovice - Nové Sady 2:2 (1:1)

    6.kolo

    So 05.10. 15:00 Gascontrol Havířov - FKM Vysočina 4:5 (2:3)
    Ne 06.10. 15:00 Vsetín - FK Hodonín 5:4 (2:3)
    Ne 06.10. 15:00 Brušperk - Zlín 1:2 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Nové Sady - SK Loděnice 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 12.10. 15:00 Zlín - Gascontrol Havířov 1:4 (1:4)
    So 12.10. 15:00 FK Hodonín - Brušperk 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 14:00 SK Loděnice - Vsetín 2:5 (2:4)
    Ne 13.10. 15:00 FKM Vysočina - Vítkovice 7:5 (2:2)

    8.kolo

    So 19.10. 14:30 Vsetín - Brušperk 6:1 (3:1)
    So 19.10. 14:30 Gascontrol Havířov - FK Hodonín 4:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Vítkovice - Zlín 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Nové Sady - FKM Vysočina 2:2 (0:2)

    9.kolo

    So 26.10. 10:00 Zlín - Nové Sady 7:0 (4:0)
    So 26.10. 14:30 FK Hodonín - Vítkovice 6:1 (4:1)
    Ne 27.10. 14:30 FKM Vysočina - SK Loděnice 3:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Brušperk - Gascontrol Havířov 1:3 (0:2)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Nové Sady - FK Hodonín 3:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Gascontrol Havířov - Vsetín 7:3 (3:1)
    So 02.11. 14:00 SK Loděnice - Zlín 0:4 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Vítkovice - Brušperk 4:1 (3:0)

    5. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 13:00 SK Loděnice - Vítkovice 8:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Nové Sady - Vsetín 5:2 (2:1)
    So 09.11. 16:00 FKM Vysočina - Brušperk 5:0 (3:0)
    So 09.11. 16:00 Zlín - FK Hodonín 5:1 (4:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 26:10 21
    2. 8 6 1 1 45:18 19
    3. 8 5 1 2 29:21 16
    4. 8 2 5 1 19:20 11
    5. 8 3 0 5 19:24 9
    6. 8 3 0 5 28:44 9
    7. 8 2 1 5 18:25 7
    8. 8 2 1 5 32:40 7
    9. 8 1 1 6 8:22 4

    Nejčtenější ze sportu