Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14217
  • Návštěvy: 12/2
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1694
    Týden:
    12
    Dnes:
    3
    On-line:
    2

    2.kolo

    So 07.09. 10:00 Mutěnice - Bezměrov 10:1 (4:1)
    So 07.09. 10:00 Březnice - Mostkovice 0:1 (0:1)
    So 07.09. 13:30 Val. Klobouky - Uherský Brod 5:1 (3:1)
    Ne 08.09. 14:30 Hol. holky - Vlkoš 4:3 (3:2)

    3.kolo

    Ne 15.09. 11:00 Mostkovice - Val. Klobouky 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 13:30 Vlkoš - Mutěnice 2:2 (1:1)
    Ne 15.09. 14:00 Uherský Brod - Hol. holky 0:7 (0:4)
    Ne 15.09. 16:00 Držovice - Březnice 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 21.09. 10:00 Březnice - Bezměrov 3:2 (0:2)
    Ne 22.09. 10:00 Vlkoš - Uherský Brod 5:0 (2:0)
    Ne 22.09. 14:30 Hol. holky - Mostkovice 8:0 (3:0)
    Ne 22.09. 15:30 Val. Klobouky - Držovice 5:1 (1:0)

    5.kolo

    So 28.09. 13:30 Uherský Brod - Mutěnice 1:1 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Bezměrov - Val. Klobouky 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Mostkovice - Vlkoš 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Držovice - Hol. holky 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 05.10. 13:30 Uherský Brod - Mostkovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 10:00 Vlkoš - Držovice 4:1 (2:1)
    Ne 06.10. 14:30 Hol. holky - Bezměrov 13:0 (5:0)
    Ne 06.10. 15:00 Mutěnice - Březnice 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 12.10. 10:00 Březnice - Val. Klobouky 2:3 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Bezměrov - Vlkoš 1:3 (1:3)
    Ne 13.10. 11:00 Mostkovice - Mutěnice 3:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Držovice - Uherský Brod 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 19.10. 13:30 Uherský Brod - Bezměrov 1:2 (1:0)
    Ne 20.10. 11:00 Mostkovice - Držovice 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Mutěnice - Val. Klobouky 6:1 (3:0)
    Ne 20.10. 14:30 Hol. holky - Březnice 6:0 (1:0)

    9.kolo

    So 26.10. 10:00 Březnice - Vlkoš 2:9 (1:4)
    So 26.10. 14:00 Val. Klobouky - Hol. holky 0:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Bezměrov - Mostkovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Držovice - Mutěnice 0:1 (0:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    Ne 03.11. 10:00 Vlkoš - Val. Klobouky 8:0 (4:0)
    Ne 03.11. 13:30 Uherský Brod - Březnice 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Hol. holky - Mutěnice 5:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Držovice - Bezměrov 2:2 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 48:4 24
    2. 8 5 2 1 34:10 17
    3. 8 4 3 1 25:13 15
    4. 8 4 1 3 18:21 13
    5. 8 2 2 4 11:17 8
    6. 8 1 4 3 6:17 7
    7. 8 2 1 5 11:35 7
    8. 8 1 2 5 6:24 5
    9. 8 1 1 6 8:26 4

    Nejčtenější ze sportu