Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14266
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5059
    Týden:
    16
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 14:00 Vižina - Zdice B 0:5 (0:3)
    Ne 25.08. 10:15 Chodouň - Chrustenice 3:3 (0:2)
    Ne 25.08. 14:00 Srbsko - Svatá 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 14:00 Chyňava B - TJ VČS Tmaň 2:7 (1:1)
    Ne 25.08. 14:00 Zdejcina - Osov 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 14:00 Vysoký Újezd - Tetín B 10:1 (5:0)

    2.kolo

    So 31.08. 14:00 Chrustenice - Tetín B 5:1 (1:0)
    So 31.08. 14:00 Zdice B - Vysoký Újezd 4:2 (1:2)
    So 31.08. 14:00 Osov - Vižina 3:0 (0:0)
    So 31.08. 14:00 TJ VČS Tmaň - Zdejcina 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 Chodouň - Srbsko 5:2 (3:0)
    Ne 01.09. 14:00 Svatá - Chyňava B 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Vižina - TJ VČS Tmaň 2:5 (2:2)
    Ne 08.09. 14:00 Srbsko - Chrustenice 3:2 (1:1)
    Ne 08.09. 14:00 Chyňava B - Chodouň 2:2 (1:0)
    Ne 08.09. 14:00 Zdejcina - Svatá 2:0 (0:0)
    Ne 08.09. 14:00 Vysoký Újezd - Osov 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 14:00 Tetín B - Zdice B 1:5 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 13:30 Chrustenice - Zdice B 0:1 (0:0)
    So 14.09. 13:30 Osov - Tetín B 10:0 (4:0)
    So 14.09. 13:30 TJ VČS Tmaň - Vysoký Újezd 4:1 (3:0)
    So 14.09. 13:30 Chodouň - Zdejcina 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 13:30 Svatá - Vižina 8:1 (3:1)
    Ne 15.09. 13:30 Srbsko - Chyňava B 2:4 (2:1)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Vižina - Chodouň 1:3 (0:1)
    So 21.09. 13:30 Zdice B - Osov 5:3 (0:1)
    Ne 22.09. 13:30 Chyňava B - Chrustenice 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:30 Zdejcina - Srbsko 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 13:30 Vysoký Újezd - Svatá 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 13:30 Tetín B - TJ VČS Tmaň 1:5 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 Chrustenice - Osov 0:2 (0:1)
    So 28.09. 13:00 TJ VČS Tmaň - Zdice B 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Chodouň - Vysoký Újezd 2:5 (1:3)
    Ne 29.09. 13:00 Svatá - Tetín B 5:1 (1:1)
    Ne 29.09. 13:00 Srbsko - Vižina 7:5 (5:3)
    Ne 29.09. 13:00 Chyňava B - Zdejcina 4:1 (2:1)

    7.kolo

    So 05.10. 13:00 Vižina - Chyňava B 5:3 (1:1)
    So 05.10. 13:00 Zdice B - Svatá 5:1 (2:1)
    So 05.10. 13:00 Osov - TJ VČS Tmaň 2:5 (2:1)
    Ne 06.10. 13:00 Zdejcina - Chrustenice 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 13:00 Vysoký Újezd - Srbsko 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 13:00 Tetín B - Chodouň 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 12:30 Chrustenice - TJ VČS Tmaň 2:6 (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 Chodouň - Zdice B 3:10 (1:5)
    Ne 13.10. 12:30 Svatá - Osov 0:0 (0:0)
    Ne 13.10. 12:30 Srbsko - Tetín B 7:2 (4:1)
    Ne 13.10. 12:30 Chyňava B - Vysoký Újezd 1:4 (0:2)
    Ne 13.10. 12:30 Zdejcina - Vižina 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Vižina - Chrustenice 5:4 (0:1)
    So 19.10. 12:30 Zdice B - Srbsko 8:0 (5:0)
    So 19.10. 12:30 Osov - Chodouň 1:4 (0:2)
    So 19.10. 12:30 TJ VČS Tmaň - Svatá 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:30 Vysoký Újezd - Zdejcina 7:0 (3:0)
    Ne 20.10. 12:30 Tetín B - Chyňava B 1:3 (0:2)

    10.kolo

    So 26.10. 11:30 Chrustenice - Svatá 4:2 (2:2)
    So 26.10. 11:30 Vižina - Vysoký Újezd 1:5 (1:2)
    Ne 27.10. 10:15 Chodouň - TJ VČS Tmaň 2:5 (1:3)
    Ne 27.10. 11:30 Srbsko - Osov 1:4 (1:0)
    Ne 27.10. 11:30 Chyňava B - Zdice B 0:7 (0:5)
    Ne 27.10. 11:30 Zdejcina - Tetín B 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 02.11. 11:00 Vysoký Újezd - Chrustenice 2:0 (1:0)
    So 02.11. 11:00 Zdice B - Zdejcina 8:0 (5:0)
    So 02.11. 11:00 Osov - Chyňava B 4:0 (2:0)
    So 02.11. 11:00 TJ VČS Tmaň - Srbsko 0k:0
    Ne 03.11. 11:00 Tetín B - Vižina 6:0 (2:0)
    Ne 03.11. 11:00 Svatá - Chodouň 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 56:13 33
    2. 11 10 0 1 59:12 30
    3. 11 9 0 2 43:14 27
    4. 11 5 1 5 30:18 16
    5. 11 5 1 5 24:19 16
    6. 11 5 0 6 12:29 15
    7. 11 4 2 5 28:34 14
    8. 11 4 1 6 22:36 13
    9. 11 3 0 8 24:50 9
    10. 11 3 0 8 21:49 9
    11. 11 2 1 8 21:30 7
    12. 11 2 0 9 17:53 6

    Nejčtenější ze sportu