Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14281
  • Návštěvy: 69/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21902
    Týden:
    69
    Dnes:
    0
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Rudná - Družec 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 V. Přítočno - Tatran Rakovník B 0:6 (0:4)
    So 24.08. 17:00 Vinařice - Slaný B 1:5 (0:3)
    Ne 25.08. 13:30 Braškov - Hostouň B 3:4 np (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Zavidov - Lány 5:2 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Jedomělice - Klobuky 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Baník Lubná - Unhošť 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Tatran Rakovník B - Braškov 6:5 (2:3)
    So 31.08. 17:00 Lány - Družec 7:2 (3:2)
    So 31.08. 17:00 Slaný B - Rudná 3:1 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Klobuky - Baník Lubná 3:0 (3:0)
    Ne 01.09. 17:00 Unhošť - Vinařice 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Hostouň B - Jedomělice 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Zavidov - V. Přítočno 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Rudná - Unhošť 4:2 (4:2)
    So 07.09. 17:00 V. Přítočno - Lány 3:4 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vinařice - Klobuky 2:6 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Družec - Slaný B 0:2 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Braškov - Zavidov 2:1 np (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Jedomělice - Tatran Rakovník B 1:2 np (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Baník Lubná - Hostouň B 0:6 (0:5)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Tatran Rakovník B - Baník Lubná 6:3 (4:0)
    So 14.09. 16:30 Lány - Slaný B 5:2 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Klobuky - Rudná 1:2 np (1:1)
    So 14.09. 16:30 V. Přítočno - Braškov 3:2 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Unhošť - Družec 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Hostouň B - Vinařice 9:1 (5:1)
    Ne 15.09. 16:30 Zavidov - Jedomělice 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Rudná - Hostouň B 1:4 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Vinařice - Tatran Rakovník B 0:5 (0:4)
    So 21.09. 16:30 Družec - Klobuky 3:4 (2:2)
    Ne 22.09. 16:30 Braškov - Lány 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Jedomělice - V. Přítočno 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Baník Lubná - Zavidov 1:7 (1:3)
    Ne 22.09. 16:30 Slaný B - Unhošť 4:3 (3:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Tatran Rakovník B - Rudná 4:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Lány - Unhošť 1:2 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Klobuky - Slaný B 2:3 np (1:1)
    So 28.09. 16:00 V. Přítočno - Baník Lubná 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Hostouň B - Družec 6:1 (3:1)
    Ne 29.09. 16:00 Zavidov - Vinařice 8:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Braškov - Jedomělice 3:2 (1:2)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Rudná - Zavidov 0:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Vinařice - V. Přítočno 2:4 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Družec - Tatran Rakovník B 1:2 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Slaný B - Hostouň B 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Jedomělice - Lány 4:1 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Baník Lubná - Braškov 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Unhošť - Klobuky 4:0 (3:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Tatran Rakovník B - Slaný B 3:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Lány - Klobuky 5:2 (1:1)
    So 12.10. 15:30 V. Přítočno - Rudná 2:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Hostouň B - Unhošť 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Zavidov - Družec 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Braškov - Vinařice 1:4 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Jedomělice - Baník Lubná 6:1 (3:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Rudná - Braškov 1:3 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Vinařice - Jedomělice 3:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Družec - V. Přítočno 0:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Slaný B - Zavidov 0:4 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Klobuky - Hostouň B 5:4 np (2:2)
    Ne 20.10. 15:30 Baník Lubná - Lány 0:5 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Unhošť - Tatran Rakovník B 2:1 np (1:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Tatran Rakovník B - Klobuky 4:2 (2:2)
    So 26.10. 15:30 Lány - Hostouň B 2:5 (2:3)
    So 26.10. 15:30 V. Přítočno - Slaný B 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 15:30 Zavidov - Unhošť 5:0 (1:0)
    Ne 27.10. 15:30 Braškov - Družec 3:4 np (1:3)
    Ne 27.10. 15:30 Jedomělice - Rudná 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 15:30 Baník Lubná - Vinařice 3:4 np (2:1)

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 Rudná - Baník Lubná 2:1 np (1:0)
    So 02.11. 14:00 Vinařice - Lány 5:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Družec - Jedomělice 1:7 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Slaný B - Braškov 5:2 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Klobuky - Zavidov 1:8 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Unhošť - V. Přítočno 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Hostouň B - Tatran Rakovník B 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Lány - Tatran Rakovník B 4:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 V. Přítočno - Klobuky 2:5 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Vinařice - Rudná 1:3 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Zavidov - Hostouň B 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Braškov - Unhošť 3:2 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Jedomělice - Slaný B 2:3 np (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Baník Lubná - Družec 4:2 (1:1)

    13. kolo - jarní část zrušena

    So 16.11. 10:15 Rudná - Lány 2:3 np (1:1)
    So 16.11. 10:15 Tatran Rakovník B - Zavidov 2:3 (1:3)
    So 16.11. 13:30 Družec - Vinařice 4:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Slaný B - Baník Lubná 6:3 (4:1)
    So 16.11. 13:30 Klobuky - Braškov 3:2 (1:2)
    Ne 17.11. 13:30 Unhošť - Jedomělice 0:1 (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 Hostouň B - V. Přítočno 4:1 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 12 0 1 0 55:12 37
    2. 13 9 2 1 1 51:18 32
    3. 13 8 1 2 2 43:23 28
    4. 13 7 1 0 5 41:35 23
    5. 13 6 2 0 5 32:29 22
    6. 13 6 1 2 4 35:38 22
    7. 13 6 0 2 5 36:19 20
    8. 13 5 1 1 6 20:25 18
    9. 13 5 0 0 8 18:36 15
    10. 13 3 2 1 7 19:27 14
    11. 13 3 1 2 7 30:37 13
    12. 13 3 2 0 8 26:52 13
    13. 13 3 0 2 8 21:47 11
    14. 13 1 1 0 11 17:46 5

    Nejčtenější ze sportu