Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14284
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    744
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 31.08. 10:00 Lipov - Velká n.Veličkou 1:19 (1:12)
    So 31.08. 10:00 Rohatec - Veselí B 3:0 (2:0)
    So 31.08. 14:30 Moravský Písek - Těmice 1:1 (0:0)
    Ne 01.09. 09:15 Vlkoš - Vnorovy 4:2 (0:1)

    4.kolo

    Ne 08.09. 09:15 Vlkoš - Lipov 15:0 (9:0)
    Ne 08.09. 10:00 Těmice - Rohatec 0:14 (0:5)
    Ne 08.09. 12:30 Vnorovy - Veselí B 2:2 (0:0)
    Ne 08.09. 14:00 KEN Veselí - Moravský Písek 11:0 (3:0)

    5.kolo

    So 14.09. 10:00 Lipov - Vnorovy 0:17 (0:11)
    So 14.09. 10:00 Rohatec - KEN Veselí 7:1 (5:0)
    So 14.09. 14:00 Moravský Písek - Velká n.Veličkou 0:12 (0:6)
    Ne 15.09. 09:15 Veselí B - Těmice 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 21.09. 13:30 Vnorovy - Těmice 13:1 (6:1)
    So 21.09. 14:30 KEN Veselí - Veselí B 3:0k
    Ne 22.09. 09:00 Velká n.Veličkou - Rohatec 5:0 (3:0)
    Ne 22.09. 09:15 Vlkoš - Moravský Písek 14:0 (4:0)

    7.kolo

    So 28.09. 09:30 Rohatec - Vlkoš 1:7 (1:3)
    So 28.09. 13:30 Moravský Písek - Lipov 4:2 (1:1)
    Ne 29.09. 09:30 Veselí B - Velká n.Veličkou 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 13:00 Těmice - KEN Veselí 0:11 (0:5)

    8.kolo

    So 05.10. 09:15 Vlkoš - Veselí B 7:0 (1:0)
    So 05.10. 10:00 Lipov - Rohatec 0:11 (0:3)
    Ne 06.10. 09:00 Velká n.Veličkou - Těmice 8:0 (4:0)
    Ne 06.10. 13:00 Vnorovy - KEN Veselí 4:2 (3:1)

    9.kolo

    So 12.10. 13:00 Moravský Písek - Vnorovy 0:11 (0:2)
    Ne 13.10. 09:30 Veselí B - Lipov 9:1 (5:0)
    Ne 13.10. 12:30 Těmice - Vlkoš 0:5 (0:2)
    Ne 13.10. 13:00 KEN Veselí - Velká n.Veličkou 1:12 (1:6)

    1.kolo

    Út 15.10. 17:00 Velká n.Veličkou - Vnorovy 4:0 (1:0)
    So 19.10. 10:00 Lipov - Těmice 1:1 (1:0)
    So 19.10. 12:30 Moravský Písek - Rohatec 0:9 (0:6)
    Ne 20.10. 09:15 Vlkoš - KEN Veselí 8:1 (3:0)

    2.kolo - jarní část zrušena

    Ne 25.08. 09:00 Velká n.Veličkou - Vlkoš 4:1 (1:0)
    St 04.09. 17:30 Vnorovy - Rohatec 2:6 (1:2)
    Čt 05.09. 17:00 KEN Veselí - Lipov 17:0 (6:0)
    Ne 03.11. 12:30 Veselí B - Moravský Písek 8:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 67:3 24
    2. 8 7 0 1 61:8 21
    3. 8 6 0 2 51:15 18
    4. 8 4 1 3 51:19 13
    5. 8 4 0 4 47:31 12
    6. 8 3 1 4 23:19 10
    7. 8 1 1 6 5:68 4
    8. 8 0 2 6 3:57 2
    9. 8 0 1 7 5:93 1

    Nejčtenější ze sportu