Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14285
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14425
    Týden:
    15
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Vyžlovka - Zvole 5:0 (3:0)
    So 24.08. 10:15 Kunice - Jílové 3:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Jevany - Zruč n. S. 4:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Říčany - Senohraby 1:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Sázava - Miřetice 4:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Kondrac - Olbramovice 5:4 np (3:2)
    St 04.09. 18:30 Teplýšovice - Mnichovice 4:2 (4:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Zruč n. S. - Olbramovice 1:2 np (0:0)
    So 31.08. 17:00 Mnichovice - Sázava 0:1 np (0:0)
    So 31.08. 17:00 Zvole - Kunice 0:11 (0:5)
    So 31.08. 17:00 Jevany - Vyžlovka 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Miřetice - Kondrac 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Senohraby - Teplýšovice 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Jílové - Říčany 3:1 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Vyžlovka - Zruč n. S. 3:1 (2:1)
    So 07.09. 10:15 Kunice - Jevany 2:3 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Říčany - Zvole 3:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Teplýšovice - Jílové 3:2 np (1:0)
    So 07.09. 17:00 Sázava - Senohraby 5:1 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Kondrac - Mnichovice 8:1 (4:0)
    Ne 08.09. 15:00 Olbramovice - Miřetice 4:1 (2:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Vyžlovka - Kunice 1:0 np (0:0)
    So 14.09. 16:30 Zruč n. S. - Miřetice 3:2 np (2:1)
    So 14.09. 16:30 Mnichovice - Olbramovice 6:1 (3:0)
    So 14.09. 16:30 Jílové - Sázava 4:1 (4:1)
    So 14.09. 16:30 Zvole - Teplýšovice 3:2 np (1:1)
    So 14.09. 16:30 Jevany - Říčany 2:1 np (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Senohraby - Kondrac 0:2 (0:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Kunice - Zruč n. S. 5:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Říčany - Vyžlovka 2:5 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Teplýšovice - Jevany 1:4 (0:2)
    So 21.09. 16:30 Sázava - Zvole 6:1 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Kondrac - Jílové 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 Olbramovice - Senohraby 1:5 (1:3)
    Ne 22.09. 16:30 Miřetice - Mnichovice 1:3 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Vyžlovka - Teplýšovice 3:5 (1:2)
    So 28.09. 10:15 Kunice - Říčany 4:3 (3:0)
    So 28.09. 16:00 Zruč n. S. - Mnichovice 2:6 (0:3)
    So 28.09. 16:00 Jílové - Olbramovice 5:2 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Zvole - Kondrac 0:3 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Jevany - Sázava 3:2 (3:1)
    Ne 29.09. 16:00 Senohraby - Miřetice 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Říčany - Zruč n. S. 3:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Teplýšovice - Kunice 4:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Sázava - Vyžlovka 4:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Kondrac - Jevany 0:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Mnichovice - Senohraby 2:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Olbramovice - Zvole 2:1 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Miřetice - Jílové 3:4 np (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Vyžlovka - Kondrac 2:1 (2:1)
    So 12.10. 10:15 Kunice - Sázava 3:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Zruč n. S. - Senohraby 1:3 (0:2)
    So 12.10. 15:30 Jílové - Mnichovice 5:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Zvole - Miřetice 1:2 np (0:0)
    So 12.10. 15:30 Jevany - Olbramovice 3:4 np (0:1)
    So 12.10. 15:30 Říčany - Teplýšovice 0:6 (0:2)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Teplýšovice - Zruč n. S. 7:0 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Sázava - Říčany 4:1 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Kondrac - Kunice 2:1 np (1:1)
    So 19.10. 15:30 Mnichovice - Zvole 9:2 (7:2)
    Ne 20.10. 15:00 Olbramovice - Vyžlovka 1:0 np (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Miřetice - Jevany 1:2 np (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Senohraby - Jílové 1:2 np (1:1)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Vyžlovka - Miřetice 1:0 (0:0)
    So 26.10. 10:15 Kunice - Olbramovice 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Zruč n. S. - Jílové 1:4 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Zvole - Senohraby 1:4 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Jevany - Mnichovice 3:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Říčany - Kondrac 2:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Teplýšovice - Sázava 4:3 np (1:2)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Sázava - Zruč n. S. 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Kondrac - Teplýšovice 3:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Mnichovice - Vyžlovka 2:3 np (1:0)
    So 02.11. 14:00 Jílové - Zvole 8:1 (5:0)
    Ne 03.11. 14:00 Olbramovice - Říčany 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Miřetice - Kunice 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Senohraby - Jevany 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Vyžlovka - Senohraby 5:2 (3:1)
    So 09.11. 10:15 Kunice - Mnichovice 3:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Zruč n. S. - Zvole 1:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Jevany - Jílové 2:3 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Říčany - Miřetice 5:2 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Teplýšovice - Olbramovice 7:1 (4:1)
    So 09.11. 14:00 Sázava - Kondrac 5:1 (3:0)

    13. kolo - jarní část zrušena

    So 16.11. 13:30 Kondrac - Zruč n. S. 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Mnichovice - Říčany 2:3 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Jílové - Vyžlovka 2:0 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Zvole - Jevany 1:2 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Olbramovice - Sázava 2:0 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Miřetice - Teplýšovice 5:7 (3:2)
    Ne 17.11. 13:30 Senohraby - Kunice 1:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 2 2 0 33:15 33
    2. 13 8 1 2 2 41:16 28
    3. 13 7 3 1 2 41:18 28
    4. 13 7 2 1 3 51:29 26
    5. 13 7 2 0 4 28:21 25
    6. 13 7 1 1 4 38:21 24
    7. 13 6 2 1 4 27:21 23
    8. 13 6 0 1 6 25:24 19
    9. 13 5 0 3 5 35:34 18
    10. 13 5 1 1 6 27:30 18
    11. 13 3 3 1 6 21:41 16
    12. 13 0 1 4 8 18:35 6
    13. 13 1 1 1 10 12:57 6
    14. 13 0 1 1 11 9:44 3

    Nejčtenější ze sportu