Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14298
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    619
    Týden:
    13
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.08. 10:00 Slavonín B - Chválkovice 3:8 (2:6)
    So 31.08. 12:00 Velká Bystřice - Tršice 3:1 (3:0)
    So 31.08. 12:30 Město Libavá - Moravský Beroun 0:11 (0:4)

    2.kolo

    So 07.09. 10:00 Slavonín B - Město Libavá 15:0 (8:0)
    So 07.09. 11:30 Chválkovice - Tršice 5:3 (2:2)
    Ne 08.09. 13:30 Moravský Beroun - Velká Bystřice 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 14.09. 11:45 Tršice - Moravský Beroun 0:2 (0:0)
    So 14.09. 12:00 Velká Bystřice - Slavonín B 8:1 (5:1)
    So 14.09. 12:30 Město Libavá - Chválkovice 0:8 (0:2)

    4.kolo

    So 21.09. 10:00 Slavonín B - Tršice 3:6 (1:3)
    So 21.09. 11:00 Chválkovice - Moravský Beroun 2:7 (1:5)
    So 21.09. 12:30 Město Libavá - Velká Bystřice 0:9 (0:5)

    5.kolo

    So 28.09. 10:00 Moravský Beroun - Slavonín B 3:5 (3:1)
    So 28.09. 11:30 Velká Bystřice - Chválkovice 3:4 np (1:0)
    So 28.09. 11:45 Tršice - Město Libavá 7:2 (3:2)

    6.kolo

    So 05.10. 10:30 Chválkovice - Slavonín B 3:1 (1:0)
    So 05.10. 10:30 Moravský Beroun - Město Libavá 10:1 (7:0)
    So 05.10. 11:45 Tršice - Velká Bystřice 3:1 (0:1)

    7.kolo

    So 12.10. 11:00 Velká Bystřice - Moravský Beroun 0:3 (0:1)
    So 12.10. 11:45 Tršice - Chválkovice 0:1 (0:0)
    So 12.10. 12:30 Město Libavá - Slavonín B 1:6 (0:3)

    8.kolo

    So 19.10. 10:00 Chválkovice - Město Libavá 15:1 (7:0)
    So 19.10. 10:00 Slavonín B - Velká Bystřice 3:4 np (1:3)
    So 19.10. 12:00 Moravský Beroun - Tršice 4:1 (1:1)

    9.kolo

    So 26.10. 10:00 Moravský Beroun - Chválkovice 2:1 np (0:1)
    So 26.10. 10:00 Tršice - Slavonín B 3:2 np (2:1)
    So 26.10. 10:30 Velká Bystřice - Město Libavá 13:0 (6:0)

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 09:00 Chválkovice - Velká Bystřice 0:2 (0:0)
    So 02.11. 10:00 Slavonín B - Moravský Beroun 6:3 (4:2)
    So 02.11. 11:30 Město Libavá - Tršice 0:11 (0:6)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 6 1 1 2 43:14 21
    2. 10 6 1 1 2 46:21 21
    3. 10 6 1 0 3 44:17 20
    4. 10 4 1 0 5 34:23 14
    5. 10 4 0 2 4 45:37 14
    6. 10 0 0 0 10 5:105 0

    Nejčtenější ze sportu