Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14300
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14399
    Týden:
    71
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1 kolo ... a fotbalový kolotoč se opět rozbíhá !

    So 24.08. 17:00 Švermov - Velvary B 5:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Lidice - Černuc 4:0 (4:0)
    So 24.08. 17:00 Kročehlavy - Buštěhrad 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 10:15 Novo Kladno - Pozdeň 4:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Sn Kladno - Smečno 6:1 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Brandýsek - Zlonice 2:3 np (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Libušín B - Vraný 7:3 (3:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Velvary B - Vraný 7:1 (4:0)
    So 31.08. 17:00 Zlonice - Libušín B 2:3 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Buštěhrad - Brandýsek 3:1 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Pozdeň - Kročehlavy 5:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Smečno - Lidice 1:3 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Švermov - Sn Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Černuc - Novo Kladno 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Lidice - Švermov 3:4 np (2:1)
    So 07.09. 17:00 Kročehlavy - Černuc 4:1 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Vraný - Zlonice 0:3 (0:0)
    Ne 08.09. 10:15 Novo Kladno - Smečno 4:1 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Sn Kladno - Velvary B 2:5 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Brandýsek - Pozdeň 4:3 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Libušín B - Buštěhrad 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Buštěhrad - Vraný 7:0 (3:0)
    So 14.09. 16:30 Pozdeň - Libušín B 4:1 (4:0)
    So 14.09. 16:30 Smečno - Kročehlavy 5:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Švermov - Novo Kladno 8:1 (5:0)
    Ne 15.09. 16:30 Velvary B - Zlonice 7:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Černuc - Brandýsek 2:1 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Sn Kladno - Lidice 1:4 (0:2)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Lidice - Velvary B 1:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Kročehlavy - Švermov 0:4 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Vraný - Pozdeň 4:5 np (2:1)
    So 21.09. 16:30 Zlonice - Buštěhrad 0:5 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 Novo Kladno - Sn Kladno 2:3 (1:3)
    Ne 22.09. 16:30 Brandýsek - Smečno 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Libušín B - Černuc 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Pozdeň - Zlonice 5:6 (4:3)
    So 28.09. 16:00 Smečno - Libušín B 11:1 (6:0)
    So 28.09. 16:00 Švermov - Brandýsek 3:2 (1:2)
    So 28.09. 16:00 Lidice - Novo Kladno 5:3 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Velvary B - Buštěhrad 1:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Černuc - Vraný 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Sn Kladno - Kročehlavy 5:4 (1:2)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Kročehlavy - Lidice 1:6 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Vraný - Smečno 1:4 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Zlonice - Černuc 2:3 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Buštěhrad - Pozdeň 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Novo Kladno - Velvary B 3:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Brandýsek - Sn Kladno 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Libušín B - Švermov 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Smečno - Zlonice 3:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Švermov - Vraný 5:1 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Lidice - Brandýsek 2:3 (0:2)
    Ne 13.10. 10:15 Novo Kladno - Kročehlavy 3:4 (0:4)
    Ne 13.10. 15:30 Velvary B - Pozdeň 5:4 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Černuc - Buštěhrad 3:4 np (1:2)
    Ne 13.10. 15:30 Sn Kladno - Libušín B 7:1 (4:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Kročehlavy - Velvary B 0:1 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Zlonice - Švermov 0:4 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Buštěhrad - Smečno 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Pozdeň - Černuc 0:5 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Brandýsek - Novo Kladno 6:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Libušín B - Lidice 2:4 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Vraný - Sn Kladno 1:4 (0:0)

    10.kolo

    So 26.10. 11:30 Velvary B - Černuc 2:3 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Smečno - Pozdeň 4:7 (3:5)
    So 26.10. 14:30 Švermov - Buštěhrad 3:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Lidice - Vraný 8:3 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Kročehlavy - Brandýsek 0:4 (0:2)
    Ne 27.10. 10:15 Novo Kladno - Libušín B 5:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Sn Kladno - Zlonice 6:2 (1:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Vraný - Novo Kladno 4:5 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Zlonice - Lidice 2:1 np (1:0)
    So 02.11. 14:00 Buštěhrad - Sn Kladno 2:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Pozdeň - Švermov 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Brandýsek - Velvary B 0:6 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Libušín B - Kročehlavy 3:2 np (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Černuc - Smečno 2:3 np (1:2)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Švermov - Černuc 3:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Lidice - Buštěhrad 6:1 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Kročehlavy - Vraný 1:3 (1:0)
    Ne 10.11. 10:15 Novo Kladno - Zlonice 4:3 np (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Velvary B - Smečno 6:4 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Sn Kladno - Pozdeň 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Brandýsek - Libušín B 4:1 (1:0)

    13. kolo ... podzimní část končí, nashledanou v březnu !

    So 16.11. 10:15 Libušín B - Velvary B 1:5 (0:3)
    So 16.11. 13:30 Vraný - Brandýsek 2:1 np (1:0)
    So 16.11. 13:30 Zlonice - Kročehlavy 2:1 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Buštěhrad - Novo Kladno 1:3 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Pozdeň - Lidice 1:2 np (0:0)
    So 16.11. 13:30 Smečno - Švermov 5:7 (1:4)
    Ne 17.11. 13:30 Černuc - Sn Kladno 0:4 (0:3)

    14. - 26. kolo SOUTĚŽ BYLA UKONČENA !

    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 12 1 0 0 51:13 38
    2. 13 9 1 2 1 48:20 31
    3. 13 9 0 0 4 45:26 27
    4. 13 8 1 0 4 33:20 26
    5. 13 7 0 3 3 33:25 24
    6. 13 6 2 1 4 45:27 23
    7. 13 6 2 0 5 39:38 22
    8. 13 3 2 2 6 24:31 15
    9. 13 4 1 0 8 41:42 14
    10. 13 3 2 1 7 23:43 14
    11. 13 3 1 2 7 35:40 13
    12. 13 3 1 0 9 22:54 11
    13. 13 2 0 2 9 18:42 8
    14. 13 1 1 2 9 23:59 7

    Nejčtenější ze sportu