Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14310
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1165
    Týden:
    35
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 09:00 Hrádek - Jilemnice 1:0 (0:0)
    So 24.08. 09:30 Mimoň - Jablonec 4:2 (1:1)
    Ne 25.08. 09:30 Česká Lípa - Železný Brod 2:6 (0:3)
    Ne 25.08. 09:30 Semily - Ruprechtice 3:3 (2:1)
    Čt 05.09. 17:00 Rapid Liberec - Nový Bor 8:4 (3:1)
    Čt 12.09. 16:30 Sedmihorky - Velké Hamry 3:6 (1:3)

    4.kolo

    So 31.08. 09:30 Jilemnice - Semily 1:6 (1:3)
    So 31.08. 09:30 Jablonec - Česká Lípa 1:5 (0:3)
    So 31.08. 09:30 Rapid Liberec - Mimoň 4:3 (3:2)
    Ne 01.09. 09:30 Ruprechtice - Velké Hamry 1:6 (0:2)
    Ne 01.09. 11:30 Nový Bor - Sedmihorky 6:3 (3:1)
    St 25.09. 17:00 Železný Brod - Hrádek 6:1 (3:0)

    5.kolo

    So 07.09. 09:30 Mimoň - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 07.09. 09:30 Česká Lípa - Rapid Liberec 1:8 (1:4)
    So 07.09. 09:30 Semily - Železný Brod 5:1 (0:1)
    So 07.09. 09:30 Velké Hamry - Jilemnice 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 09:30 Hrádek - Jablonec 1:7 (1:4)
    Ne 08.09. 09:30 Sedmihorky - Ruprechtice 3:3 (1:2)

    6.kolo

    So 14.09. 09:30 Jilemnice - Sedmihorky 0:1 (0:0)
    So 14.09. 09:30 Rapid Liberec - Hrádek 9:0 (7:0)
    So 14.09. 09:30 Mimoň - Česká Lípa 3:0 (0:0)
    Ne 15.09. 09:30 Nový Bor - Ruprechtice 2:4 (1:3)
    Ne 15.09. 09:30 Železný Brod - Velké Hamry 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 09:30 Jablonec - Semily 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 09:30 Česká Lípa - Nový Bor 1:5 (1:3)
    So 21.09. 09:30 Semily - Rapid Liberec 10:1 (4:1)
    So 21.09. 09:30 Velké Hamry - Jablonec 4:0 (1:0)
    So 21.09. 09:30 Sedmihorky - Železný Brod 0:4 (0:1)
    Ne 22.09. 09:30 Hrádek - Mimoň 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 09:30 Ruprechtice - Jilemnice 7:3 (4:1)

    8.kolo

    So 28.09. 09:30 Železný Brod - Ruprechtice 4:2 (1:0)
    So 28.09. 09:30 Rapid Liberec - Velké Hamry 4:1 (0:1)
    So 28.09. 09:30 Mimoň - Semily 0:5 (0:2)
    Ne 29.09. 09:30 Nový Bor - Jilemnice 4:0 (1:0)
    Ne 29.09. 09:30 Jablonec - Sedmihorky 11:0 (6:0)
    Ne 29.09. 09:30 Česká Lípa - Hrádek 7:1 (3:0)

    10.kolo

    So 12.10. 09:30 Rapid Liberec - Ruprechtice 4:0 (2:0)
    So 12.10. 09:30 Mimoň - Sedmihorky 6:2 (3:2)
    Ne 13.10. 09:30 Nový Bor - Železný Brod 4:4 (2:2)
    Ne 13.10. 09:30 Jablonec - Jilemnice 7:4 (3:0)
    Ne 13.10. 09:30 Česká Lípa - Velké Hamry 1:7 (0:4)
    Ne 13.10. 09:30 Hrádek - Semily 0:7 (0:3)

    11.kolo

    So 19.10. 09:30 Semily - Nový Bor 1:2 (0:2)
    So 19.10. 09:30 Velké Hamry - Hrádek 6:0 (2:0)
    So 19.10. 09:30 Sedmihorky - Česká Lípa 3:3 (3:0)
    So 19.10. 09:30 Jilemnice - Rapid Liberec 2:11 (1:3)
    Ne 20.10. 09:30 Ruprechtice - Mimoň 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 09:30 Železný Brod - Jablonec 5:2 (2:1)

    2.kolo

    So 26.10. 09:30 Sedmihorky - Semily 2:7 (0:2)
    So 26.10. 09:30 Jilemnice - Česká Lípa 3:3 (0:2)
    Ne 27.10. 09:30 Nový Bor - Velké Hamry 2:3 (2:2)
    Ne 27.10. 09:30 Ruprechtice - Hrádek 9:1 (4:1)
    Ne 27.10. 09:30 Železný Brod - Mimoň 2:4 (2:2)
    Ne 27.10. 09:30 Jablonec - Rapid Liberec 8:1 (3:0)

    1.kolo

    Čt 03.10. 16:00 Hrádek - Sedmihorky 4:6 (2:3)
    So 02.11. 09:30 Rapid Liberec - Železný Brod 3:3 (2:3)
    So 02.11. 09:30 Mimoň - Jilemnice 4:3 (3:1)
    So 02.11. 09:30 Česká Lípa - Ruprechtice 0:3 (0:2)
    So 02.11. 09:30 Semily - Velké Hamry 0:7 (0:3)
    Ne 03.11. 09:30 Jablonec - Nový Bor 7:0 (1:0)

    9.kolo - soutěž ukončena

    So 05.10. 09:30 Semily - Česká Lípa 5:2 (2:1)
    So 05.10. 09:30 Velké Hamry - Mimoň 5:1 (2:1)
    So 05.10. 09:30 Sedmihorky - Rapid Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 09:30 Hrádek - Nový Bor 0:7 (0:4)
    So 09.11. 09:30 Ruprechtice - Jablonec 6:5 (3:2)
    So 09.11. 09:30 Jilemnice - Železný Brod 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 48:13 30
    2. 11 8 1 2 55:33 25
    3. 11 7 2 2 50:20 23
    4. 11 7 1 3 30:26 22
    5. 11 5 3 3 37:26 18
    6. 11 5 3 3 39:32 18
    7. 11 5 1 5 51:31 16
    8. 11 5 1 5 36:32 16
    9. 11 2 2 7 25:45 8
    10. 11 2 2 7 24:52 8
    11. 11 1 0 10 11:67 3
    12. 11 0 2 9 17:46 2

    Nejčtenější ze sportu