Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14319
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    760
    Týden:
    11
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Zábřeh B - Dubicko 11:1 (3:1)
    So 31.08. 10:00 Velké Losiny - Vikýřovice 3:1 (2:0)
    So 31.08. 15:00 Postřelmov - Lesnice 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 10:30 Štíty - Libina 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 14:00 Leština - Staré Město 11:1 (3:1)

    4.kolo

    So 24.08. 14:00 Vikýřovice - Štíty 0:7 (0:3)
    Ne 25.08. 10:00 Libina - Zábřeh B 3:1 (0:0)
    Ne 25.08. 12:00 Dubicko - Leština 1:3 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Lesnice - Velké Losiny 2:3 (0:3)
    St 04.09. 17:00 Nový Malín - Postřelmov 5:0

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Libina - Velké Losiny 0:8 (0:4)
    So 07.09. 13:30 Staré Město - Zábřeh B 3:8 (2:4)
    So 07.09. 13:45 Nový Malín - Leština 7:0 (2:0)
    So 07.09. 14:00 Lesnice - Vikýřovice 7:1 (2:0)
    Ne 08.09. 12:00 Dubicko - Štíty 0:6 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 14:00 Vikýřovice - Libina 2:1 np (1:0)
    Ne 15.09. 10:00 Zábřeh B - Nový Malín 4:5 (4:3)
    Ne 15.09. 10:30 Štíty - Staré Město 9:0 (4:0)
    Ne 15.09. 13:00 Velké Losiny - Dubicko 6:0 (2:0)
    Ne 15.09. 14:00 Leština - Postřelmov 2:1 np (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 13:00 Staré Město - Velké Losiny 1:10 (0:7)
    So 21.09. 13:15 Nový Malín - Štíty 2:5 (1:3)
    So 21.09. 13:30 Lesnice - Libina 2:1 np (1:0)
    Ne 22.09. 12:00 Dubicko - Vikýřovice 5:2 (3:1)
    27.09. 17:00 Postřelmov - Zábřeh B 0:8 (0:4)

    9.kolo

    So 28.09. 11:00 Leština - Lesnice 0:4 (0:2)
    So 28.09. 14:00 Vikýřovice - Staré Město 1:4 (0:3)
    Ne 29.09. 10:30 Štíty - Postřelmov 4:0 (1:0)
    Ne 29.09. 14:00 Libina - Dubicko 5:0 (2:0)
    Čt 24.10. 16:30 Velké Losiny - Nový Malín 0:9 (0:4)

    10.kolo

    04.10. 16:30 Postřelmov - Velké Losiny 2:8 (0:4)
    So 05.10. 12:30 Staré Město - Libina 2:3 (1:1)
    So 05.10. 12:45 Nový Malín - Vikýřovice 7:3 (5:1)
    So 05.10. 13:00 Lesnice - Dubicko 5:2 (2:1)
    Ne 06.10. 13:00 Leština - Zábřeh B 0:12 (0:6)

    11.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Zábřeh B - Lesnice 3:4 np (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Štíty - Leština 8:0 (3:0)
    Ne 13.10. 12:00 Libina - Nový Malín 1:2 np (1:0)
    Ne 13.10. 12:00 Dubicko - Staré Město 4:0 (4:0)
    18.10. 16:00 Vikýřovice - Postřelmov 2:0 (2:0)

    1.kolo

    So 19.10. 12:00 Staré Město - Lesnice 2:5 (2:4)
    So 19.10. 12:15 Nový Malín - Dubicko 13:1 (8:0)
    Ne 20.10. 10:00 Zábřeh B - Štíty 2:8 (2:3)
    Ne 20.10. 12:30 Postřelmov - Libina 0:3 (0:2)
    Ne 20.10. 12:30 Leština - Velké Losiny 1:3 (1:1)

    2.kolo

    So 26.10. 11:00 Staré Město - Nový Malín 3:14 (1:7)
    So 26.10. 12:30 Vikýřovice - Leština 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Velké Losiny - Zábřeh B 3:2 (3:1)
    Ne 27.10. 12:00 Dubicko - Postřelmov 5:0 (4:0)
    Ne 27.10. 12:30 Lesnice - Štíty 0:2 (0:0)

    3. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 11:00 Postřelmov - Staré Město 1:4 (0:2)
    So 02.11. 11:45 Nový Malín - Lesnice 8:2 (5:1)
    Ne 03.11. 10:00 Zábřeh B - Vikýřovice 5:3 (3:3)
    Ne 03.11. 10:30 Štíty - Velké Losiny 5:1 (2:1)
    Ne 03.11. 12:00 Leština - Libina 2:1 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 55:5 30
    2. 10 8 1 0 1 71:19 26
    3. 10 8 0 0 2 45:23 24
    4. 10 5 2 0 3 32:22 19
    5. 10 5 0 1 4 56:29 16
    6. 10 4 0 3 3 18:17 15
    7. 10 4 1 0 5 19:38 14
    8. 10 3 0 0 7 19:51 9
    9. 10 2 0 0 8 20:66 6
    10. 10 1 1 0 8 14:40 5
    11. 10 0 0 1 9 4:43 1

    Nejčtenější ze sportu