Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14348
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2099
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 13:00 Český Dub - Rozstání B 1:2 (1:0)
    So 10.08. 14:00 Krásná Studánka B - Václavice 5:3 (2:1)
    So 10.08. 15:00 Zdislava - Vesec B 0:7 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Mníšek - Nová Ves B 5:0 (4:0)
    Ne 11.08. 17:00 Hlavice - Vratislavice B 1:4 (0:3)

    2.kolo

    So 17.08. 15:00 Václavice - Český Dub 0:6 (0:3)
    Ne 18.08. 14:00 Nová Ves B - Krásná Studánka B 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 14:00 Vratislavice B - Mníšek 1:2 (0:1)
    Ne 18.08. 16:00 Vesec B - Rozstání B 5:4 (2:0)
    St 11.09. 17:30 Zdislava - Hlavice 0:10 (0:6)

    3.kolo

    So 24.08. 14:00 Krásná Studánka B - Vratislavice B 4:3 (1:2)
    So 24.08. 14:00 Václavice - Rozstání B 4:4 (2:3)
    So 24.08. 15:00 Český Dub - Nová Ves B 1:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Mníšek - Zdislava 8:0 (4:0)
    Ne 25.08. 17:00 Hlavice - Vesec B 6:3 (2:2)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 Vratislavice B - Český Dub 5:2 (3:1)
    So 31.08. 15:00 Zdislava - Krásná Studánka B 2:10 (0:4)
    Ne 01.09. 16:00 Vesec B - Václavice 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Hlavice - Mníšek 1:2 (0:1)
    St 04.09. 14:00 Nová Ves B - Rozstání B 3:0k

    5.kolo

    So 07.09. 15:00 Český Dub - Zdislava 11:0 (7:0)
    So 07.09. 15:00 Václavice - Nová Ves B 3:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Mníšek - Vesec B 2:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Krásná Studánka B - Hlavice 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 14:00 Rozstání B - Vratislavice B 2:6 (1:2)

    6.kolo

    So 14.09. 15:00 Zdislava - Rozstání B 0:10 (0:5)
    So 14.09. 16:30 Mníšek - Krásná Studánka B 4:1 (3:0)
    Ne 15.09. 14:00 Vratislavice B - Václavice 8:0 (4:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vesec B - Nová Ves B 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Hlavice - Český Dub 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 21.09. 14:00 Krásná Studánka B - Vesec B 3:1 (1:1)
    So 21.09. 15:00 Český Dub - Mníšek 2:1 (0:1)
    So 21.09. 15:00 Václavice - Zdislava 0:2 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Rozstání B - Hlavice 2:3 (0:1)
    Ne 22.09. 14:00 Nová Ves B - Vratislavice B 3:4 (2:3)

    8.kolo

    So 28.09. 14:00 Krásná Studánka B - Český Dub 3:6 (3:1)
    So 28.09. 15:00 Zdislava - Nová Ves B 4:5 (4:2)
    So 28.09. 16:00 Mníšek - Rozstání B 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Hlavice - Václavice 13:2 (4:0)
    Ne 29.09. 16:00 Vesec B - Vratislavice B 1:7 (1:2)

    9.kolo

    So 05.10. 15:00 Český Dub - Vesec B 4:1 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Václavice - Mníšek 1:7 (1:3)
    So 05.10. 15:00 Vratislavice B - Zdislava 15:0 (7:0)
    Ne 06.10. 14:00 Rozstání B - Krásná Studánka B 3:5 (1:3)
    Ne 06.10. 14:00 Nová Ves B - Hlavice 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 14:00 Vesec B - Zdislava 5:1 (2:1)
    So 12.10. 14:00 Rozstání B - Český Dub 3:5 (2:3)
    So 12.10. 14:30 Vratislavice B - Hlavice 0:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Václavice - Krásná Studánka B 3:7 (0:3)
    Ne 13.10. 14:00 Nová Ves B - Mníšek 4:3 (3:1)

    11.kolo

    So 19.10. 14:00 Krásná Studánka B - Nová Ves B 6:0 (3:0)
    So 19.10. 15:00 Český Dub - Václavice 7:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Mníšek - Vratislavice B 3:3 (2:2)
    Ne 20.10. 14:00 Rozstání B - Vesec B 4:1 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Hlavice - Zdislava 4:1 (2:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Rozstání B - Václavice 8:0 (4:0)
    So 26.10. 14:30 Zdislava - Mníšek 0:8 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Vratislavice B - Krásná Studánka B 1:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Nová Ves B - Český Dub 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Vesec B - Hlavice 4:3 (3:2)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Český Dub - Vratislavice B 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Václavice - Vesec B 1:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Krásná Studánka B - Zdislava 5:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Mníšek - Hlavice 6:1 (5:0)
    Ne 03.11. 14:00 Rozstání B - Nová Ves B 6:1 (4:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 14:00 Vesec B - Mníšek 0:7 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Hlavice - Krásná Studánka B 0:5 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Zdislava - Český Dub 1:7 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Vratislavice B - Rozstání B 5:3 (2:3)
    Ne 10.11. 14:00 Nová Ves B - Václavice 8:4 (3:3)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 0 2 61:28 36
    2. 14 11 1 2 60:15 34
    3. 14 10 0 4 59:23 30
    4. 14 8 1 5 63:29 25
    5. 14 7 0 7 49:35 21
    6. 14 7 0 7 37:43 21
    7. 14 6 0 8 30:44 18
    8. 14 5 1 8 51:41 16
    9. 14 1 1 12 21:80 4
    10. 14 1 0 13 12:105 3

    Nejčtenější ze sportu