Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14356
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2872
    Týden:
    16
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 15:00 Židněves - Nová Ves 6:4 (3:3)
    So 24.08. 17:00 Dlouhá Lhota - Čejetice 5:4 (2:3)
    So 24.08. 17:00 Jivina - Sporting MB 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 15:00 SKP MB - Doubrava B 7:2 (5:2)
    Ne 25.08. 17:00 Bakov B - Čistá 3:3 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Katusice - Klášter 4:1 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Čejetice - Židněves 4:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Čistá - Dlouhá Lhota 4:2 (3:0)
    Ne 01.09. 14:00 Doubrava B - Klášter 3:5 (1:4)
    Ne 01.09. 14:00 Nová Ves - Jivina 4:3 (3:0)
    Ne 01.09. 15:00 SKP MB - Bakov B 4:0 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Sporting MB - Katusice 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 07.09. 15:00 Židněves - Čistá 2:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Dlouhá Lhota - SKP MB 3:4 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Jivina - Čejetice 1:1 (0:1)
    Ne 08.09. 15:00 Klášter - Sporting MB 3:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Bakov B - Doubrava B 3:1 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Katusice - Nová Ves 3:2 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Čejetice - Katusice 12:2 (7:0)
    So 14.09. 16:30 Čistá - Jivina 1:5 (1:2)
    Ne 15.09. 14:00 Doubrava B - Sporting MB 0:8 (0:1)
    Ne 15.09. 14:00 Nová Ves - Klášter 2:5 (1:2)
    Ne 15.09. 15:00 SKP MB - Židněves 5:1 (4:0)
    Ne 15.09. 16:30 Bakov B - Dlouhá Lhota 4:3 (3:1)

    5.kolo

    So 21.09. 15:00 Židněves - Bakov B 4:2 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Dlouhá Lhota - Doubrava B 9:1 (3:0)
    So 21.09. 16:30 SKP MB - Jivina 5:2 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Sporting MB - Nová Ves 8:1 (5:1)
    Ne 22.09. 15:00 Klášter - Čejetice 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Katusice - Čistá 5:4 (2:3)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Čejetice - Sporting MB 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Čistá - Klášter 0:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Dlouhá Lhota - Židněves 5:4 (5:2)
    Ne 29.09. 14:00 Doubrava B - Nová Ves 3:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:00 SKP MB - Katusice 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Bakov B - Jivina 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Židněves - Doubrava B 12:1 (6:0)
    So 05.10. 16:00 Jivina - Dlouhá Lhota 2:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Sporting MB - Čistá 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 14:00 Nová Ves - Čejetice 2:3 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Klášter - SKP MB 3:6 (1:3)
    Ne 06.10. 16:00 Katusice - Bakov B 2:0 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:00 Židněves - Jivina 1:4 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Čistá - Nová Ves 5:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Dlouhá Lhota - Katusice 4:1 (1:1)
    Ne 13.10. 14:00 Doubrava B - Čejetice 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 SKP MB - Sporting MB 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Bakov B - Klášter 4:2 (2:1)

    9.kolo

    So 19.10. 15:00 Klášter - Dlouhá Lhota 2:6
    So 19.10. 15:30 Jivina - Doubrava B 5:0 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Sporting MB - Bakov B 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Čejetice - Čistá 1:3 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Nová Ves - SKP MB 5:5 (2:3)
    Ne 20.10. 15:30 Katusice - Židněves 3:3 (3:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Dlouhá Lhota - Sporting MB 0:5 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Židněves - Klášter 1:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Jivina - Katusice 2:2 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Doubrava B - Čistá 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 SKP MB - Čejetice 1:2 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bakov B - Nová Ves 1:2 (0:1)

    11. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Klášter - Jivina 2:2 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Sporting MB - Židněves 3:4 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Čejetice - Bakov B 5:3 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Čistá - SKP MB 2:4 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Katusice - Doubrava B 2:6 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Nová Ves - Dlouhá Lhota 6:1 (5:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 1 1 48:21 28
    2. 11 7 0 4 37:15 21
    3. 11 6 1 4 36:24 19
    4. 11 6 1 4 28:30 19
    5. 11 5 1 5 30:26 16
    6. 11 5 1 5 40:37 16
    7. 11 4 2 5 25:43 14
    8. 11 3 4 4 29:24 13
    9. 11 4 1 6 40:37 13
    10. 11 4 1 6 23:30 13
    11. 11 3 1 7 31:43 10
    12. 11 3 0 8 20:57 9

    Nejčtenější ze sportu