Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14362
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2263
    Týden:
    13
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    11.kolo

    Ne 01.09. 17:00 Čísovice B - Libeň 3:3 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Zvole B - Jirčany 3:2 (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Psáry B - Mníšek B 4:3 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Dolní Břežany B - Bojanovice 1:3 (1:2)
    So 05.10. 10:15 Slapy - Zlatníky B 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 07.09. 17:00 Mníšek B - Dolní Břežany B 5:4 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Zlatníky B - Libeň 5:3 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Bojanovice - Slapy 2:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Libeř B - Psáry B 2:3 (1:2)
    Ne 08.09. 17:00 Čísovice B - Jirčany 0:4 (0:2)

    2.kolo

    Ne 15.09. 17:00 Libeň - Jirčany 3:2 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Psáry B - Zvole B 4:1 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Dolní Břežany B - Libeř B 4:2 (1:2)
    Ne 15.09. 17:00 Slapy - Mníšek B 2:0 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Zlatníky B - Bojanovice 1:5 (0:3)

    3.kolo

    So 21.09. 16:30 Mníšek B - Zlatníky B 5:1 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Bojanovice - Libeň 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Libeř B - Slapy 6:3 (2:1)
    Ne 22.09. 16:30 Zvole B - Dolní Břežany B 4:2 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Čísovice B - Psáry B 4:2 (2:2)

    4.kolo

    Ne 29.09. 13:00 Bojanovice - Mníšek B 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:30 Psáry B - Jirčany 9:3 (4:0)
    Ne 29.09. 16:30 Dolní Břežany B - Čísovice B 1:4 (1:3)
    Ne 29.09. 16:30 Slapy - Zvole B 4:2 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Zlatníky B - Libeř B 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 05.10. 16:00 Mníšek B - Libeň 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Libeř B - Bojanovice 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Zvole B - Zlatníky B 5:3 (1:3)
    Ne 06.10. 16:00 Čísovice B - Slapy 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Jirčany - Dolní Břežany B 3:3 (1:0)

    6.kolo

    So 12.10. 16:00 Mníšek B - Libeř B 7:3 (2:0)
    Ne 13.10. 16:00 Libeň - Psáry B 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Slapy - Jirčany 2:2 (0:2)
    Ne 13.10. 16:00 Zlatníky B - Čísovice B 4:2 (2:1)
    Ne 13.10. 16:00 Bojanovice - Zvole B 2:1 (1:1)

    7.kolo

    Ne 20.10. 13:30 Zvole B - Mníšek B 1:1
    Ne 20.10. 15:30 Libeř B - Libeň 3:1
    Ne 20.10. 15:30 Čísovice B - Bojanovice 2:1
    Ne 20.10. 15:30 Jirčany - Zlatníky B 3:4
    Ne 20.10. 15:30 Psáry B - Dolní Břežany B 5:0

    8.kolo

    So 26.10. 14:30 Mníšek B - Čísovice B 3:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Libeň - Dolní Břežany B 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Slapy - Psáry B 0:5 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Bojanovice - Jirčany 2:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Libeř B - Zvole B 2:2 (0:0)

    9.kolo

    So 02.11. 14:00 Jirčany - Mníšek B 2:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Zvole B - Libeň 4:2 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Čísovice B - Libeř B 6:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Psáry B - Zlatníky B 7:1 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Dolní Břežany B - Slapy 4:1 (2:1)

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 14:00 Libeň - Slapy 0:4 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Bojanovice - Psáry B 2:5 (1:3)
    Ne 10.11. 14:00 Zlatníky B - Dolní Břežany B 2:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Libeř B - Jirčany 3:8 (1:3)
    Ne 10.11. 14:00 Zvole B - Čísovice B 1:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 47:17 27
    2. 10 7 1 2 26:13 22
    3. 10 6 2 2 29:20 20
    4. 10 5 2 3 33:24 17
    5. 10 4 2 4 24:25 14
    6. 10 4 1 5 19:23 13
    7. 10 4 1 5 24:35 13
    8. 10 2 3 5 31:33 9
    9. 10 2 2 6 22:33 8
    10. 10 2 1 7 18:33 7
    11. 10 2 1 7 23:40 7

    Nejčtenější ze sportu