Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14365
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1190
    Týden:
    19
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 11:00 Hukvaldy - Čeladná 3:2 (1:1)
    So 17.08. 14:15 Vendryně - Raškovice 4:0 (2:0)
    Ne 18.08. 14:30 Hrádek - Mosty 1:8 (0:1)
    Ne 18.08. 14:30 Jablunkov - Oldřichovice 3:0 (3:0)
    Ne 18.08. 14:30 Písek - Kozlovice 1:1 (0:0)
    Ne 18.08. 14:30 Návsí - Sedliště 0:0 (0:0)
    St 18.09. 16:30 Nýdek - Tošanovice 5:2 (2:1)

    4.kolo

    So 24.08. 11:00 Kozlovice - Návsí 1:3 (1:0)
    So 24.08. 11:00 Hukvaldy - Hrádek 5:2 (3:2)
    So 24.08. 14:30 Mosty - Nýdek 7:1 (4:1)
    Ne 25.08. 11:00 Čeladná - Sedliště 0:6 (0:0)
    Ne 25.08. 14:30 Raškovice - Jablunkov 3:10 (1:7)
    Ne 25.08. 15:15 Oldřichovice - Písek 2:1 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Tošanovice - Vendryně 2:4 (2:2)

    5.kolo

    So 31.08. 13:45 Vendryně - Mosty 1:2 (0:0)
    So 31.08. 14:00 Sedliště - Kozlovice 8:3 (5:2)
    Ne 01.09. 11:00 Nýdek - Hukvaldy 5:1 (3:0)
    Ne 01.09. 14:00 Hrádek - Čeladná 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 14:00 Jablunkov - Tošanovice 1:3 (1:2)
    Ne 01.09. 14:00 Písek - Raškovice 2:2 (2:2)
    Ne 01.09. 14:00 Návsí - Oldřichovice 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 07.09. 11:00 Hukvaldy - Vendryně 2:0 (1:0)
    So 07.09. 14:00 Tošanovice - Písek 2:1 (1:1)
    So 07.09. 14:00 Mosty - Jablunkov 2:2 (0:1)
    Ne 08.09. 11:00 Čeladná - Kozlovice 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 14:00 Raškovice - Návsí 1:4 (0:2)
    Ne 08.09. 14:00 Hrádek - Nýdek 0:2 (0:0)
    Ne 08.09. 15:15 Oldřichovice - Sedliště 2:0 (0:0)

    1.kolo

    St 11.09. 16:30 Mosty - Čeladná 6:0 (2:0)
    St 11.09. 16:30 Hukvaldy - Tošanovice 13:0k
    St 11.09. 16:30 Hrádek - Raškovice 12:2 (4:0)
    St 11.09. 16:30 Nýdek - Oldřichovice 2:0 (1:0)
    St 11.09. 16:30 Vendryně - Kozlovice 6:1 (3:1)
    St 11.09. 16:30 Jablunkov - Sedliště 9:0 (7:0)
    St 11.09. 16:30 Písek - Návsí 2:3 (0:1)

    7.kolo

    So 14.09. 11:00 Kozlovice - Oldřichovice 1:0 (0:0)
    So 14.09. 13:15 Vendryně - Hrádek 5:0k
    So 14.09. 13:30 Sedliště - Raškovice 0:4 (0:1)
    Ne 15.09. 11:00 Nýdek - Čeladná 4:1 (1:0)
    Ne 15.09. 13:30 Jablunkov - Hukvaldy 2:2 (1:1)
    Ne 15.09. 13:30 Písek - Mosty 0:6 (0:3)
    Ne 15.09. 13:30 Návsí - Tošanovice 7:0 (3:0)

    8.kolo

    So 21.09. 11:00 Hukvaldy - Písek 5:3 (3:1)
    So 21.09. 13:30 Tošanovice - Sedliště 13:0 (7:0)
    So 21.09. 13:30 Mosty - Návsí 7:4 (2:4)
    Ne 22.09. 11:00 Čeladná - Oldřichovice 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 11:00 Nýdek - Vendryně 4:1 (1:0)
    Ne 22.09. 13:30 Raškovice - Kozlovice 2:8 (2:3)
    Ne 22.09. 13:30 Hrádek - Jablunkov 1:12 (1:7)

    9.kolo

    So 28.09. 11:00 Kozlovice - Tošanovice 6:3 (3:1)
    So 28.09. 12:45 Vendryně - Čeladná 11:0 (5:0)
    So 28.09. 13:00 Sedliště - Mosty 1:8 (0:3)
    Ne 29.09. 13:00 Jablunkov - Nýdek 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 13:00 Písek - Hrádek 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Návsí - Hukvaldy 3:3 (1:2)
    Ne 29.09. 15:15 Oldřichovice - Raškovice 5:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 11:00 Hukvaldy - Sedliště 14:0 (7:0)
    So 05.10. 12:15 Vendryně - Jablunkov 6:2 (2:1)
    So 05.10. 12:30 Tošanovice - Oldřichovice 3:1 (1:0)
    So 05.10. 12:30 Mosty - Kozlovice 6:2 (2:0)
    Ne 06.10. 11:00 Čeladná - Raškovice 6:2 (3:1)
    Ne 06.10. 12:30 Hrádek - Návsí 2:5 (0:2)
    Út 29.10. 14:00 Nýdek - Písek 5:4 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 11:00 Kozlovice - Hukvaldy 1:2 (0:1)
    So 12.10. 12:30 Sedliště - Hrádek 3:8 (1:4)
    Ne 13.10. 12:30 Jablunkov - Čeladná 1:0 (1:0)
    Ne 13.10. 12:30 Písek - Vendryně 1:3 (0:0)
    Ne 13.10. 12:30 Návsí - Nýdek 2:3 (0:3)
    Ne 13.10. 12:30 Raškovice - Tošanovice 0:4 (0:2)
    Ne 13.10. 15:15 Oldřichovice - Mosty 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 11:00 Hukvaldy - Oldřichovice 4:1 (2:0)
    So 19.10. 11:15 Vendryně - Návsí 3:2 (2:1)
    So 19.10. 11:30 Mosty - Raškovice 12:0 (7:0)
    Ne 20.10. 11:00 Čeladná - Tošanovice 2:2 (1:1)
    Ne 20.10. 11:00 Nýdek - Sedliště 8:2 (6:1)
    Ne 20.10. 11:30 Hrádek - Kozlovice 4:3 (2:0)
    Ne 20.10. 11:30 Jablunkov - Písek 2:2 (1:2)

    13.kolo

    So 26.10. 11:00 Kozlovice - Nýdek 5:2 (2:2)
    So 26.10. 11:30 Sedliště - Vendryně 3:4 (2:3)
    So 26.10. 11:30 Tošanovice - Mosty 1:3 (0:3)
    Ne 27.10. 11:30 Písek - Čeladná 1:3 (0:2)
    Ne 27.10. 11:30 Návsí - Jablunkov 5:0 (2:0)
    Ne 27.10. 11:30 Raškovice - Hukvaldy 2:8 (0:4)
    Ne 27.10. 14:00 Oldřichovice - Hrádek 2:0 (2:0)

    2. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 11:00 Kozlovice - Jablunkov 4:1 (1:1)
    So 02.11. 11:30 Sedliště - Písek 2:2 (1:0)
    So 02.11. 11:30 Tošanovice - Hrádek 5:0 (2:0)
    So 02.11. 11:30 Mosty - Hukvaldy 3:2 (1:1)
    Ne 03.11. 11:00 Čeladná - Návsí 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 11:30 Raškovice - Nýdek 1:12 (0:6)
    Ne 03.11. 14:00 Oldřichovice - Vendryně 1:3 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 2 0 71:16 35
    2. 13 10 0 3 51:20 30
    3. 13 10 0 3 54:29 30
    4. 13 9 2 2 64:24 29
    5. 13 7 3 3 40:23 24
    6. 13 6 3 4 48:29 21
    7. 13 6 1 6 40:43 19
    8. 13 5 2 6 38:40 17
    9. 13 4 3 6 16:19 15
    10. 13 4 0 9 34:55 12
    11. 13 2 3 8 18:44 9
    12. 13 2 2 9 25:75 8
    13. 13 1 4 8 23:37 7
    14. 13 1 1 11 19:87 4

    Nejčtenější ze sportu