Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14412
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7842
    Týden:
    42
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Postřižín - Sazená 6:2 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Ledčice - Nová Ves 3:4 np (0:2)
    So 17.08. 17:00 Chlumín - Úžice 0:3 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Chvatěruby - Spomyšl 3:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Tursko - Dřínov 3:6 (3:3)
    Ne 18.08. 17:00 Čechie Kralupy - Vojkovice B 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Zálezlice - Kralupy 1901 B 6:1 (5:0)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Úžice - Zálezlice 1:3
    So 24.08. 17:00 Nová Ves - Čechie Kralupy 1:9
    So 24.08. 17:00 Sazená - Ledčice 1:0 np
    So 24.08. 17:00 Dřínov - Postřižín 1:0
    Ne 25.08. 17:00 Spomyšl - Tursko 1:2
    Ne 25.08. 17:00 Kralupy 1901 B - Dolany B 5:3
    Ne 25.08. 17:00 Vojkovice B - Chlumín 7:0

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Ledčice - Dřínov 2:3 np (0:0)
    So 31.08. 17:00 Chlumín - Nová Ves 5:3 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Chvatěruby - Kralupy 1901 B 7:2 (4:0)
    Ne 01.09. 17:00 Tursko - Postřižín 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Čechie Kralupy - Sazená 4:3 np (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Zálezlice - Vojkovice B 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Dolany B - Úžice 2:1 (2:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Dřínov - Čechie Kralupy 2:3 (0:2)
    So 07.09. 17:00 Úžice - Chvatěruby 1:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Nová Ves - Zálezlice 4:8 (1:5)
    So 07.09. 17:00 Sazená - Chlumín 0:5 (0:2)
    So 07.09. 17:00 Ledčice - Postřižín 2:3 np (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Kralupy 1901 B - Spomyšl 13:0 (7:0)
    Ne 08.09. 17:00 Vojkovice B - Dolany B 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 16:30 Chlumín - Dřínov 4:3 np
    So 14.09. 16:30 Chvatěruby - Vojkovice B 7:0
    Ne 15.09. 16:30 Tursko - Ledčice 4:5 np
    Ne 15.09. 16:30 Čechie Kralupy - Postřižín 5:0
    Ne 15.09. 16:30 Zálezlice - Sazená 12:1
    Ne 15.09. 16:30 Dolany B - Nová Ves 2:0
    Ne 15.09. 16:30 Spomyšl - Úžice 1:3

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Nová Ves - Chvatěruby 1:8
    So 21.09. 16:30 Sazená - Dolany B 2:1 np (0:0)
    So 21.09. 16:30 Dřínov - Zálezlice 2:7 (0:3)
    So 21.09. 16:30 Postřižín - Chlumín 2:0
    So 21.09. 16:30 Ledčice - Čechie Kralupy 3:2
    Ne 22.09. 16:30 Kralupy 1901 B - Tursko 4:0 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Vojkovice B - Spomyšl 1:4 (0:2)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Chlumín - Ledčice 3:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Chvatěruby - Sazená 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Tursko - Čechie Kralupy 2:4
    Ne 29.09. 16:00 Zálezlice - Postřižín 5:0
    Ne 29.09. 16:00 Dolany B - Dřínov 4:0
    Ne 29.09. 16:00 Spomyšl - Nová Ves 0:3
    Ne 29.09. 16:00 Kralupy 1901 B - Úžice 1:3

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Úžice - Tursko 1:2
    So 05.10. 16:00 Sazená - Spomyšl 3:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Dřínov - Chvatěruby 0:6
    So 05.10. 16:00 Postřižín - Dolany B 5:3
    So 05.10. 16:00 Ledčice - Zálezlice 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Vojkovice B - Kralupy 1901 B 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Čechie Kralupy - Chlumín 5:1 (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Chvatěruby - Postřižín 3:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Úžice - Vojkovice B 3:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Tursko - Chlumín 6:1 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Zálezlice - Čechie Kralupy 5:1 (4:1)
    Ne 13.10. 15:30 Dolany B - Ledčice 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Spomyšl - Dřínov 1:5 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Kralupy 1901 B - Nová Ves 4:3 (4:2)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Nová Ves - Úžice 3:4 (2:2)
    So 19.10. 15:30 Sazená - Kralupy 1901 B 1:4 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Postřižín - Spomyšl 5:1
    So 19.10. 15:30 Ledčice - Chvatěruby 3:1
    So 19.10. 15:30 Chlumín - Zálezlice 2:3
    Ne 20.10. 15:30 Vojkovice B - Tursko 1:3
    Ne 20.10. 15:30 Čechie Kralupy - Dolany B 3:2 pp

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Chvatěruby - Čechie Kralupy 0:1
    So 26.10. 14:30 Úžice - Sazená 0:1 np
    Ne 27.10. 14:30 Tursko - Zálezlice 1:8 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Dolany B - Chlumín 5:0
    Ne 27.10. 14:30 Spomyšl - Ledčice 1:6
    Ne 27.10. 14:30 Kralupy 1901 B - Dřínov 7:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vojkovice B - Nová Ves 1:3 (1:1)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Nová Ves - Tursko 5:4
    So 02.11. 14:00 Sazená - Vojkovice B 4:6
    So 02.11. 14:00 Dřínov - Úžice 0:1
    So 02.11. 14:00 Postřižín - Kralupy 1901 B 4:6
    So 02.11. 14:00 Chlumín - Chvatěruby 1:7
    Ne 03.11. 14:00 Čechie Kralupy - Spomyšl 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Zálezlice - Dolany B 3:2 (2:1)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Chvatěruby - Zálezlice 2:3 np
    So 09.11. 14:00 Úžice - Postřižín 3:2
    So 09.11. 14:00 Nová Ves - Sazená 4:2
    Ne 10.11. 14:00 Tursko - Dolany B 3:4 np (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Spomyšl - Chlumín 11:0 (8:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kralupy 1901 B - Ledčice 7:0 (3:0)
    Ne 10.11. 14:00 Vojkovice B - Dřínov 2:3 (2:0)

    15.kolo

    So 16.11. 13:30 Sazená - Tursko 3:2 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Dřínov - Nová Ves 5:3
    So 16.11. 13:30 Postřižín - Vojkovice B 3:2
    So 16.11. 13:30 Ledčice - Úžice 2:1 np
    Ne 17.11. 13:30 Čechie Kralupy - Kralupy 1901 B 1:2 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Zálezlice - Spomyšl 9:4 (5:0)
    Ne 17.11. 13:30 Dolany B - Chvatěruby 3:4 np (1:2)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 23.11. 13:30 Chvatěruby - Tursko 6:0
    So 23.11. 13:30 Kralupy 1901 B - Chlumín 12:0
    So 23.11. 13:30 Úžice - Čechie Kralupy 3:2 np
    So 23.11. 13:30 Nová Ves - Postřižín 4:5 np
    So 23.11. 13:30 Sazená - Dřínov 3:1
    Ne 24.11. 13:30 Spomyšl - Dolany B 3:0 (0:0)
    Ne 24.11. 13:30 Vojkovice B - Ledčice 2:4 (2:0)
    Správce soutěže: Tomáš Přibík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 13 1 0 0 75:23 41
    2. 14 10 1 1 2 60:14 33
    3. 14 10 0 0 4 68:30 30
    4. 14 8 2 1 3 44:24 29
    5. 14 7 1 2 4 27:19 25
    6. 14 5 2 4 3 34:31 23
    7. 14 5 2 0 7 35:40 19
    8. 14 5 1 1 7 30:45 18
    9. 14 4 1 3 6 31:32 17
    10. 14 5 0 2 7 35:49 17
    11. 14 3 3 1 7 23:51 16
    12. 14 4 1 1 8 40:59 15
    13. 14 4 0 0 10 29:38 12
    14. 14 3 1 0 10 21:69 11
    15. 14 3 0 0 11 29:57 9

    Nejčtenější ze sportu