Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14420
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    422
    Týden:
    16
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 10:00 Žihle - Všeruby 8:1 (3:0)
    So 07.09. 13:00 Kamenný Újezd - Plasy 0:14 (0:10)
    Ne 08.09. 11:00 Kralovice - Tlučná 4:1 (0:0)
    Ne 08.09. 14:30 Mladotice - Kozolupy 9:1 (6:0)

    2.kolo

    13.09. 17:00 Tlučná - Mladotice 1:3 (1:1)
    So 14.09. 10:00 Kozolupy - Zruč 0:2 (0:0)
    So 14.09. 14:00 Kamenný Újezd - Kralovice 0:20 (0:10)
    Út 17.09. 17:30 Plasy - Všeruby 14:0 (7:0)

    3.kolo

    So 21.09. 10:00 Zruč - Tlučná 4:2 (3:0)
    So 21.09. 10:00 Žihle - Kozolupy 1:15 (1:10)
    Ne 22.09. 11:00 Kralovice - Plasy 0:5 (0:1)
    Ne 22.09. 14:00 Mladotice - Kamenný Újezd výsledek

    4.kolo

    27.09. 17:00 Tlučná - Žihle 13:0 (3:0)
    So 28.09. 13:30 Kamenný Újezd - Zruč 0:19 (0:8)
    Ne 29.09. 11:00 Kralovice - Mladotice 0:3 (0:1)
    Po 30.09. 16:30 Kozolupy - Všeruby 7:1 (3:0)

    5.kolo

    Čt 03.10. 16:30 Zruč - Kralovice 4:1 (1:0)
    So 05.10. 10:00 Žihle - Kamenný Újezd 6:0 (0:0)
    So 05.10. 13:00 Všeruby - Tlučná 1:8 (0:3)
    Ne 06.10. 12:30 Mladotice - Plasy 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 12.10. 09:30 Plasy - Kozolupy 9:0 (5:0)
    So 12.10. 13:00 Kamenný Újezd - Všeruby 2:8 (2:4)
    Ne 13.10. 11:00 Kralovice - Žihle 13:0 (5:0)
    Ne 13.10. 13:00 Mladotice - Zruč 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 19.10. 10:00 Žihle - Mladotice 1:23 (0:12)
    So 19.10. 10:00 Kozolupy - Tlučná 3:4 np (1:1)
    So 19.10. 12:30 Všeruby - Kralovice 1:4 (1:3)
    So 09.11. 10:00 Zruč - Plasy 1:2 np (1:0)

    8.kolo

    So 26.10. 10:00 Plasy - Tlučná 4:1 (2:1)
    So 26.10. 10:00 Žihle - Zruč 1:10 (0:6)
    So 26.10. 12:00 Kamenný Újezd - Kozolupy 0:12 (0:6)
    Ne 27.10. 12:00 Mladotice - Všeruby 5:0 (2:0)

    9. kolo - soutěž ukončena

    01.11. 15:00 Tlučná - Kamenný Újezd 14:0 (9:0)
    So 02.11. 10:00 Žihle - Plasy 2:16 (1:7)
    So 02.11. 10:00 Zruč - Všeruby 10:0 (5:0)
    So 02.11. 10:00 Kozolupy - Kralovice 4:3 np (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 1 0 0 65:5 23
    2. 8 7 0 1 0 54:5 22
    3. 7 5 0 0 2 44:9 15
    4. 8 4 0 1 3 45:17 13
    5. 8 3 1 1 3 41:28 12
    6. 8 3 1 0 4 43:19 11
    7. 8 2 0 0 6 19:91 6
    8. 8 1 0 0 7 12:58 3
    9. 7 0 0 0 7 2:93 0

    Nejčtenější ze sportu